Keystone logo
سنگاپور

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در سنگاپور 2023

تعداد مؤسسات: 63
  • Singapore, سنگاپور

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Singapore, سنگاپور

  دانشگاه سنت گالن فعالیت‌های آکادمیک مرتبط با آسیا را از طریق شرکت تابعه خود، "موسسه مدیریت St.Gallen در آسیا Pte. Ltd." یا به طور خلاصه SGI.

  • Madrid, اسپانیا
  • Amsterdam, هلند
  • + 8 بیشتر

  دانشگاه IE یک دانشگاه بین المللی برتر در اسپانیا با پردیس هایی در مادرید و سگویا است. IE که به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی پیشرو در جهان شناخته می شود، رهبرانی را شکل می دهد که نوآوری و تغییر را در سازمان ها هدایت می کنند، و محیط یادگیری را فراهم می کند که در آن فناوری ها و تنوع نقشی کلیدی در تقویت بینش جهانی، ذهنیت کارآفرینی و رویکرد انسان گرایانه ایفا می کنند.

  • 463, سنگاپور

  SUSS یک آموزش کاربردی ارائه می دهد که هم دانش آموزان تازه وارد مدرسه و هم دانش آموزان بزرگسال را در حوزه علوم اجتماعی و رشته هایی که تأثیر زیادی بر توسعه انسان و جامعه دارند، هدف قرار می دهد.

  • Lille, فرانسه
  • Nice, فرانسه
  • + 3 بیشتر

  مدرسه کسب و کار EDHEC استعدادهای بین المللی را برای مشاغل جهانی آماده می کند. ماموریت ما که به دلیل برتری آکادمیک و آموزش کسب و کار برتر ما شناخته شده است، آماده سازی رهبران برای موفقیت در یک محیط تجاری چالش برانگیز است که به چابکی، نوآوری و مسئولیت اجتماعی نیاز دارد. رابطه نزدیک EDHEC با شرکت‌های جهانی به ما این امکان را می‌دهد که بینش‌ها و فرصت‌های منحصربه‌فردی را به دانش‌آموزان خود ارائه دهیم و آموزش کسب‌وکار تحول‌آفرینی را ارائه دهیم که در آن معیار موفقیت ما موفقیت فارغ‌التحصیلان ما باشد.

  • Lausanne, سویس
  • Singapore, سنگاپور
  • + 1 بیشتر

  مدرسه کسب و کار EHL Hospitality که در سال 1893 با نام Ecole Hôtelière de Lozanne تأسیس شد، در روش‌های آموزش مهمان‌نوازی سوئیس پیشگام است و استانداردهای برتری را تعیین می‌کند. امروزه EHL ارزش‌های سوئیسی سختگیری دانشگاهی و تمرین صنعتی را با خلاقیت و نوآوری برای مدارک مدیریت مهمان‌نوازی مشتری محور ترکیب می‌کند که فارغ‌التحصیلان را برای رهبری آینده و مدیریت با احترام و همدلی آماده می‌کند.

  • Singapore, سنگاپور

  Asian International College (AIC) به دنبال ارتباط با جامعه شهروندان جهانی است که رویکرد مشارکتی برای یادگیری دارند و علاقمندند رهبران اقتصاد دانش امروز باشند تا برای آینده آماده باشند. دانش آموزان به برنامه های AIC می پیوندند نه فقط برای "آموزش" بلکه برای تفکر ، مشارکت و ایجاد.

  • Singapore, سنگاپور

  موسسه مدیریت سنگاپور (SIM) یکی از مؤسسات آموزش و یادگیری مادام‌العمر در منطقه است که برای توانمندسازی افراد و شرکت‌ها برای پیشرفت در مراحل زندگی از طریق یادگیری شناخته شده است. سیم کارت از طریق به کارگیری دانش، مهارت و فناوری جدید، تجربیات یادگیری مبتنی بر مهارت را فراهم می کند که دانش آموزان، متخصصان و شرکت ها را قادر می سازد برای زندگی بیاموزند و برای زندگی پیشرفت کنند.

  • Singapore, سنگاپور

  Duke-NUS Medical School از طریق همکاری برجسته بین دو مؤسسه در سطح جهانی: دانشگاه دوک و دانشگاه ملی سنگاپور (NUS) با هدف ارائه آموزش های نوآورانه و تحقیقات تأثیرگذار که عملکرد پزشکی را در سنگاپور و فراتر از آن افزایش می دهد، تأسیس شد. .

  • Singapore, سنگاپور

  دانشکده علوم فیزیکی و ریاضی (SPMS) که در سال 2005 تاسیس شد ، مدرسه ای در دانشکده علوم دانشگاه فنی نانیانگ است. ما برنامه های کارشناسی BSc (Hons) و برنامه های کارشناسی ارشد را در سه زمینه اصلی ارائه می دهیم: شیمی و شیمی بیولوژیکی. علوم ریاضی؛ و فیزیک و فیزیک کاربردی

  • Singapore, سنگاپور

  برای بیش از 50 سال ، دانشکده تجارت NUS یک آموزش دقیق ، مرتبط و پاداش کسب و کار را به دانشجویان برجسته از سراسر جهان ارائه داده است. دانشکده بازرگانی NUS در همان سال استقلال سنگاپور تاسیس شد و امروزه در میان مدارس برجسته تجارت جهان قرار دارد. ارائه بهترین دانش جهانی تجارت با بینش عمیق آسیایی ، آماده سازی دانش آموزان برای هدایت مشاغل آسیایی به موفقیت های بین المللی و کمک به موفقیت جهانی در آسیا ، متمایز است.

  • Singapore, سنگاپور

  Rutgers Business School Asia Pacific یک شرکت تابعه از Rutgers ، دانشگاه ایالتی نیوجرسی (ایالات متحده آمریکا) است. راتگرز برنامه های کارشناسی ارشد اجرایی مدیریت بازرگانی (EMBA) و کارشناسی ارشد علوم مدیریت زنجیره تأمین (MS SCM) را به متخصصان با استعداد سنگاپور ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های EMBA و MS SCM ، ما برنامه های ثبت نام آزاد و آموزش اجرایی سفارشی را برای افراد و شرکت ها ارائه می دهیم.

  • Singapore, سنگاپور

  National University of Singapore (NUS) ، رتبه اول آسیا و یازدهم جهان (QS Global World Ranking 2021) دانشگاه شاخص سنگاپور است. NUS یک رویکرد جهانی در زمینه آموزش ، تحقیق و کارآفرینی با تمرکز بر دیدگاه ها و تخصص آسیایی ارائه می دهد. ما 17 دانشکده در سه پردیس در سنگاپور و همچنین 12 کالج خارج از کشور NUS در سراسر جهان داریم. رویکرد چندرشته ای و دنیای واقعی ما در زمینه آموزش ، تحقیق و کارآفرینی ما را قادر می سازد تا با صنعت ، دولتها و دانشگاهها همکاری نزدیک داشته باشیم تا به مسائل مهم و پیچیده مربوط به آسیا و جهان بپردازیم.

  • Singapore, سنگاپور

  همه این موارد در سال 1925 با ایجاد شرکت Embry-Riddle در فرودگاه Lunken در سینسیناتی اوهایو آغاز شد. سپس ، بهار بعد ، این شرکت دانشکده هواپیمایی هوانوردی Embry-Riddle را افتتاح کرد. آنچه به عنوان یک برنامه ساده برای آموزش خلبانان هواپیمایی آغاز شد ، در سال 1970 به یک دانشگاه قابل اعتماد تبدیل شد. امروز ، پردیس جهانی Embry-Riddle یک سیستم یادگیری جهانی را اجرا می کند که از طریق آموزش آنلاین و به صورت چهره به چهره و شبکه ای از امکانات آموزشی طراحی شده است. از پیشرفت دانشجویی در ایالات متحده ، سراسر جهان و هم اکنون در سنگاپور حمایت کنید.

  • Singapore, سنگاپور

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...