Keystone logo
سنگاپور

مطالعه کارشناسی ارشد که در سنگاپور 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  1867
 • اشتراک ابزارها

  51
 • اشتراک اینترنتی

  31
 • حمل و نقل محلی

  88

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره سنگاپور

آموزش عالی در سنگاپور

مشخص شده به عنوان جهان پیشرو و برای تقدیر انتخاب شده توسط Britian 'وزیر آموزش و پرورش است، سنگاپور ' سیستم آموزش عالی تبدیل به یک نیروی پیشرو که در ترویج شهرت خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در جهان 'برای رشد مالی و کمک های توسعه یافته پیشرفت های تکنولوژیکی. شش دانشگاه ملی در سنگاپور در میان 50 بالا در جهان قرار گرفت: دانشگاه صنعتی نانیانگ، دانشگاه سنگاپور فناوری و طراحی، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور موسسه فناوری، دانشگاه مدیریت سنگاپور و دانشگاه سیم. این دانشگاه ارائه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در حسابداری، مدیریت اطلاعات سیستم، مدیریت بازرگانی، اقتصاد، علوم اجتماعی، حقوق و علوم کامپیوتر.

سنگاپور همچنین دارای کالج پلی تکنیک طراحی شده اند که برای آموزش دانش آموزان برای کارهایی که حمایت از توسعه اقتصادی و تکنولوژیکی از ملت است. در حال حاضر، سنگاپور ارائه می دهد پنج پلی تکنیک برای دانش آموزانی که مایل به کسب درجه غیر علمی است که اجازه می دهد تا آنها را به فورا وارد نیروی کار به محض تکمیل برنامه است. درجه به دست آورده در پلی تکنیک مشابه به کاردانی و یا حرفه ای گواهی 'است و کمتر از دو سال طول می کشد تا کامل است.

دانشجویان بین المللی مجاز به کار 16 ساعت در هر هفته در حالی که تمام وقت در دانشگاه سنگاپور ثبت نام. دانش آموزان درخواست نیاز به ویزا مطالعه برای اثبات آنها به زبان انگلیسی مسلط هستند با ارائه نتایج یک آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL). گواهی عمومی آموزش متوسطه (GCSE). و یا سیستم تست زبان انگلیسی بین المللی (IELTS).آنها همچنین باید نامه پذیرش از یک دانشگاه یا پلی تکنیک و همچنین عکس گذرنامه و مدارک اثبات واجد شرایط بودن خود را وارد کنید یک برنامه مدرک دانشگاهی (دیپلم، به عنوان مثال) دریافت کرده اند.

علاوه بر این، دانشجویان بین المللی نیاز برای به دست آوردن اسپانسر محلی که یک شهروند سنگاپوری است قبل از آنها می توانند برای ویزای دانشجویی اقدام. برخی از دانشگاه ها و دانشکده های صنعتی ممکن است حمایت نیاز ندارد، بنابراین دانش آموزان باید با مدرسه مورد نظر خود را انتخاب برای تعیین اینکه آیا حمایت مورد نیاز است را چک کنید. پردازش ویزا ممکن است یک تا دو ماه را، بسته به اعتبار یک دانش آموز 'بازدید کنندگان کاغذ و مقدار اسناد. همه برنامه های کاربردی به صورت آنلاین به سازمان مهاجرت و پست های بازرسی از سنگاپور (SOLAR)، فراهم می کند که تمام اطلاعات لازم برای تسهیل دانش آموز 'بازدید کنندگان ورود به سنگاپور ' سیستم آموزش عالی ارائه می شود.

چرا تحصیل در سنگاپور؟

دانشجویان فارغ التحصیل شدن از دانشگاه سنگاپور 'هستند به طور مداوم در ارزیابی در مورد علم و دانش ریاضی رتبه فوق العاده بالا است. در واقع، دانش آموزان سنگاپوری شماره یک با توجه به پژوهش های آماری توسط انجمن بین المللی برای ارزیابی سازمان دستاورد آموزشی انجام قرار گرفتند. علاوه بر این، دانشگاه فنی نانیانگ (Nanyang) و دانشگاه ملی سنگاپور در میان 50 موسسات آموزشی در جهان در نظر گرفته. علاوه بر این، دانش آموزان نیز سنگاپور 'سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار عالی که در رتبه سازمان بهداشت جهانی به عنوان ششم در جهان بهترین لذت ببرید.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

کارت دانشجویی

قیمت و ارز

SGD 90

هزینه پردازش 30 دلار سنگاپور برای هر درخواست ارسال شده به اداره مهاجرت و نقاط بازرسی سنگاپور (ICA) مورد نیاز است. هزینه بدون در نظر گرفتن نتیجه درخواست یا در صورتی که درخواست پس از ارسال پس گرفته شود، قابل استرداد نیست.

زمانی که متقاضی موفق مراحل رسمی صدور گذرنامه دانشجویی در ICA را تکمیل کند، هزینه 60 دلار سنگاپور قابل پرداخت است.

هزینه ها به کشور بستگی دارد و ممکن است تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در سنگاپور باید پاس دانشجویی داشته باشند. برای دریافت پاس دانشجویی سنگاپور، ابتدا باید برای یک برنامه تمام وقت در موسسه آموزش عالی (IHL) در سنگاپور پذیرش دریافت کنید.

شما فقط در صورتی واجد شرایط دریافت پاس دانشجویی هستید که در یک برنامه تمام وقت پذیرفته شده باشید. اگر می خواهید در دوره های پاره وقت یا کلاس های عصرانه شرکت کنید، واجد شرایط پذیرش دانشجو نخواهید بود.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سیستم درخواست و ثبت نام آنلاین گذرنامه دانشجویی (SOLAR).

برای درخواست پاس دانشجویی، باید درخواست خود را در سیستم رسمی ثبت نام - سامانه درخواست و ثبت نام آنلاین دانشجویی (SOLAR) ارسال کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

قبل از ارسال درخواست برای پاس دانشجویی از طریق SOLAR، موسسه ای که در آن پذیرش به شما پیشنهاد شده است باید از طریق سیستم ثبت نام شما را ثبت کند. هنگامی که موسسه شما را در SOLAR ثبت کرد، باید eForm 16 را ارسال کنید. قبل از ورود به حساب SOLAR خود باید جزئیات زیر را داشته باشید:

 • یک اعلان ثبت نام از SOLAR با نام کاربری و رمز ورود شما که توسط IHL ارائه شده است
 • مدارک سفر و مشخصات گذرنامه از جمله شماره پاسپورت و اعتبار آن
 • آدرس ایمیل شخصی شما
 • یک عکس رنگی اخیر به اندازه پاسپورت

پس از ارسال eForm 16، باید یک نسخه پرینت از فرم را برای ارسال به واحد دانشجویی - اداره مهاجرت و نقاط بازرسی (ICA) تهیه کنید. این یکی از تشریفات مهمی است که باید برای صدور پاس دانشجویی سنگاپور انجام شود.

شما باید به اداره مهاجرت اطمینان دهید که همیشه با یک کارت دانشجویی معتبر در سنگاپور باقی خواهید ماند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی سنگاپور:

 • پاسپورت معتبر شما شما باید یک کپی از صفحات خاصی از گذرنامه را ارسال کنید
 • شما باید کارت خروج/ورودی را که در هنگام ورود به سنگاپور داده شده است همراه داشته باشید. اگر در سنگاپور با سایر گذرنامه های طولانی مدت اقامت داشته اید، باید آن پاس را نیز همراه داشته باشید.
 • یک عکس رنگی اخیر به اندازه پاسپورت (گرفته شده در پس زمینه سفید)؛
 • پرینت eForm 16 ارسال شده از طریق SOLAR (به طور مناسب توسط متقاضی امضا شده است).
 • اگر مدارک شما به زبان مادری است، باید ترجمه انگلیسی رسمی اسناد را دریافت کنید.
 • یک کپی از تصویب نامه اصولی؛ و
 • گزارش پزشکی در قالب تجویز شده (موجود در وب سایت ICA).

هنگامی که درخواست را ارسال می کنید، مطمئن شوید که گزارش های آزمایشگاهی بیش از سه ماه از تاریخ صدور نباشد. در صورت عدم انجام الزامات پزشکی، پاس دانشجویی به شما تعلق نمی گیرد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

به طور کلی، پردازش ویزای دانشجویی سنگاپور حدود چهار هفته طول می کشد. با این حال، اگر اداره مهاجرت از شما مدارک یا اطلاعات بیشتری را بخواهد، ممکن است برخی از درخواست ها بیشتر طول بکشد. در چنین شرایطی از طریق سامانه خورشیدی به شما اطلاع داده می شود.

شما باید حداقل یک ماه قبل از شروع دوره خود و نه بیشتر از دو ماه، درخواست های جدید برای پاس دانشجویی ارسال کنید.

زمان رسیدگی به طور کلی برای مواردی که نیاز به مصاحبه است بین 2 تا 4 ماه است.

زمان پردازش

4 Weeks

فرصتهای کاری

دانشجویان خارجی که در طول تحصیل بیش از 16 ساعت در هفته کار نمی کنند، از درخواست مجوز کار معاف هستند. با این حال، توصیه می شود فرصت های کاری اعطا شده توسط موسسه خود را بررسی کنید.

اگر دانشجویان بین المللی می خواهند در طول تعطیلات خود در سنگاپور کار کنند، نیازی به درخواست مجوز کار ندارند.

اجازه کار ممکن است به موسسه ای که در آن تحصیل می کنید نیز بستگی داشته باشد.

شما می توانید لیستی از موسسات تایید شده را در اینجا بیابید: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر یک دوره تمام وقت را در یک موسسه آموزشی معتبر دنبال نکنید، اگر مدارک تحصیلی کافی ندارید، اگر فرم های شما به درستی پر نشده باشد یا اگر مدارک پشتیبان درست نباشد، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.