Keystone logo
بریتانیا

مطالعه کارشناسی ارشد که در بریتانیا 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  628
 • اشتراک ابزارها

  83
 • اشتراک اینترنتی

  35
 • حمل و نقل محلی

  79

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره بریتانیا

آموزش عالی در انگلستان

از آنجا که از دانشگاه عالی آن، آموزش عالی در انگلستان پس از نه تنها ساکنان انگلستان، اما مردم سراسر جهان به دنبال. به طور معمول، دانش آموزان وارد دانشگاه شروع در سن 18. اکثر ساکنان یک مدرسه دولتی تامین مالی برای تحصیل در مقطع لیسانس خود حضور، برای کمک به هزینه های کنترل.

در بریتانیا، درجه اول درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی است. اکثر دانش آموزان در مورد سه سال را صرف مطالعه این درجه، و در طول این زمان آنها به عنوان دانشجویان دوره کارشناسی، شناخته شده است. پس از فارغ التحصیل از مقطع کارشناسی و یا دیگر برنامه درجه اول، دانش آموزان واجد شرایط ممکن را انتخاب کنید به دنبال آموزش و پرورش کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد 'درجه، که به طور معمول طول می کشد یک سال، اولین گزینه است. برنامه های دکترا در مورد سه سال طول می کشد. پذیرش به برنامه های کارشناسی ارشد بسیار رقابتی، و این دولت تأمین نمی کند.

علاوه بر این سه درجه پایه، دانش آموزان در انگلستان می تواند شرایط متخصص از طریق تابلوهای و اصناف مختلف آن را دنبال کنند. این مدارک متخصص ممکن است شامل روانشناسی، حقوق، پزشکی، آموزش و پرورش و یا کسب و کار.

تحصیل در بریتانیا شما فراهم می کند با بهره مندی از یک درجه از یکی از مدارس معتبر ترین جهان 'است. این کشور ارزش آموزش و پرورش، و به شما خواهد شد در میان متفکران عالی و محققان زندگی می کنند. اگر درجه خود را از انتخاب شامل تمرکز تحقیقات قوی، شما را پیدا خواهد کرد که تحصیل در بریتانیا به شما می دهد فرصت برای پیوستن به برنامه های تحقیقاتی بسیار عالی.

شهریه

همانطور که شما در نظر تحصیل در بریتانیا، درک هزینه کمک خواهد کرد. در 2012-2013 سال تحصیلی، درجه کارشناسی در انگلستان به طور خاص در یک حداکثر از 9،000 پوند در سال، با هزینه £ 6،000 شایع تر بودن مجموعه شد.درجه کارشناسی ارشد هزینه های بالاتر از برنامه های مقطع کارشناسی حال، اما این فوق العاده بین مدارس متفاوت بود. £ 20،000 در هر سال برای درجه خود - دانش آموزانی که در خارج از انگلستان مورد مطالعه طیف وسیعی از £ 5000 پرداخت می شود.

فارغ التحصیل با درجه دریافت در انگلستان درب به فرصت های شغلی بسیاری باز می شود. از آنجا که این دانشگاه ها به طوری بسیار در سراسر جهان در نظر گرفته، شما میتوانید به دنبال اشتغال در مکان های بین المللی، و همچنین در انگلستان باید شما انتخاب می کنید به حل و فصل وجود دارد.

بیمه سلامت

انگلستان ارائه می دهد سیستم بهداشت و درمان ملی به نام خدمات بهداشت ملی. دانش آموزانی که در حال بدست گرفتن حداقل شش ماه از دوره در کشور ممکن است برای درمان رایگان یا یارانه در انگلستان واجد شرایط. کسانی که ساکنان از EEA هستند و یا در حال حاضر در بریتانیا زندگی می کنند به طور خودکار برای خدمات NHS واجد شرایط، مهم نیست چه مدت آنها قصد تحصیل در انگلستان است.

اخذ ویزا به انگلستان

انواع ویزای دانشجویی به انگلستان عبارتند از:

 • درجه 4 عمومی - این ویزا شامل افراد بالای سن 17 سالگی از آمدن به انگلستان به مطالعه.
 • دانشجویی بازدید کنندگان - این ویزا شامل دانش آموزان مصرف یک دوره کوتاه و برنامه ریزی در طول اقامت خود را به کار می کنند.
 • دانشجوی آینده - این ویزا شامل دانش آموزانی که نیاز به ایجاد ترتیبات نهایی قبل از شروع درجه 4 مطالعه <./ لی>

راهنمایی

همانطور که شما آماده برای تحصیل در انگلستان، به یاد داشته باشید که چندین دانشگاه و برنامه های خاص هستند به شدت رقابتی. دریافت درخواست خود را در اوایل برای اطمینان شما می توانید یک نقطه، و اعمال می شود به بیش از یک مدرسه برای بهبود شانس خود را تایید شده است. یافتن مسکن ارزان قیمت در نزدیکی دانشگاه و یا در محوطه دانشگاه، و در نظر گرفتن به اشتراک گذاری یک انبار یا آپارتمان با مستاجر دیگری برای به حداکثر رساندن سرمایه گذاری مالی خود را. با این راهنمایی، شما قادر خواهید بود برای تحصیل در انگلستان با حداقل بدون هیچ زحمتی، با استفاده از یک کشور با یک میراث آموزشی غنی و شهرت بین المللی برای تولید فارغ التحصیلان با کیفیت خواهد بود.

نیازمندی‌های ویزا

ویزای دانشجویی Tier 4 (عمومی) با اصطلاح "مسیر دانشجویی" جایگزین شده است. مسیر دانشجویی ویزای دانشجویی جدید انگلستان است که برای اتباع منطقه اقتصادی اروپا که قبل از برگزیت نیازی به ویزا برای تحصیل در بریتانیا نداشتند نیز در دسترس خواهد بود.

مسیر دانش آموزی (سنین 18+)

مسیر دانش آموزی کودک (سنین 4 تا 17 سال که جایگزین ویزای دانشجویی کودک ردیف 4 شده است)

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

مسیر دانش آموزی

قیمت و ارز

GBP 348

هزینه های فعلی ویزای تحصیلی انگلستان عبارتند از:

 • 348 پوند در صورت درخواست از خارج از بریتانیا.
 • 475 پوند در صورت درخواست برای تمدید یا تغییر ویزای دانشجویی از داخل بریتانیا.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

هر فردی که برای تحصیل وارد این کشور می شود، در صورت ورود پس از 1 ژانویه 2021، باید برای ویزای دانشجویی درخواست کند. این شامل اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا می شود که قبلاً برای ورود به انگلستان برای تحصیل خود نیازی به ویزا نداشتند. شما باید در سیستم مبتنی بر امتیاز به 70 امتیاز برسید، که نشان می دهد آیا شرایط لازم برای تحصیل در انگلستان را دارید یا خیر. این شامل:

 • آیا در موسسه مورد تایید پذیرفته شده اید؟
 • آیا منابع مالی برای تامین هزینه اقامت خود در بریتانیا دارید؟
 • آیا به زبان انگلیسی مسلط هستید؟
 • آیا دوره شما شرایط دوره را برآورده می کند؟

کسانی که تا تابستان 2021 و پس از آن از یک موسسه آموزشی بریتانیا فارغ التحصیل می شوند، می توانند برای ویزای تحصیلات تکمیلی درخواست دهند و به آنها اجازه می دهد تا حداکثر 2 سال در انگلستان کار/جستجوی کار کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

مرکز درخواست ویزای انگلستان / آنلاین

شما می توانید برای ویزای تحصیلی انگلستان در مرکز درخواست ویزای انگلستان در کشور خود درخواست دهید. می‌توانید فهرستی از مراکز درخواست ویزای بریتانیا در سراسر جهان را در اینجا بیابید: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

شما همچنین می توانید برای ویزای تحصیلی انگلستان به صورت آنلاین از طریق وب سایت خدمات ویزا و مهاجرت وزارت کشور انگلستان اقدام کنید. می توانید از اینجا شروع کنید: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

وب سایت:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان، ابتدا باید در یک دوره پذیرش شوید. برای اکثر دوره‌ها، باید ثابت کنید که انگلیسی را تا حد لازم می‌دانید.

روند درخواست ویزای تحصیلی انگلستان بسته به نوع ویزای تحصیلی انگلستان که برای آن درخواست می کنید کمی متفاوت است.

برای درخواست ویزای تحصیلی انگلستان، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • گذرنامه یا شناسه مسافرتی
 • مدرکی مبنی بر اینکه می توانید دوره و هزینه های زندگی خود را پوشش دهید
 • اگر زیر 18 سال دارید، گواهی رضایت والدین یا قیم
 • مدرک قبولی در دوره شما
 • اثبات پرداخت هزینه اضافی مراقبت های بهداشتی

بسته به کشور مبدا، ممکن است نیاز به انجام آزمایش سل نیز داشته باشید.

هنگامی که به انگلستان می رسید، ممکن است لازم باشد ویزای تحصیلی انگلستان خود را در پلیس ثبت کنید. شما باید اطلاعاتی در مورد اینکه آیا نیاز به ثبت نام در برچسب ویزای دانشجویی انگلستان دارید یا نامه از وزارت کشور انگلستان دریافت کنید. همچنین اگر بیش از 6 ماه در بریتانیا اقامت دارید، باید برای مجوز اقامت بیومتریک اقدام کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

حداکثر 6 ماه قبل از شروع دوره می توانید برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. زمان‌های پردازش ویزای دانشجویی بریتانیا بسته به جایی که از آن درخواست می‌کنید متفاوت است، اما به طور کلی اگر از خارج از بریتانیا درخواست می‌کنید ظرف 3 هفته و اگر در داخل بریتانیا درخواست می‌کنید ظرف 8 هفته تصمیم‌گیری دریافت خواهید کرد.

طول ویزای عمومی دانشجویی بستگی به مدت دوره شما دارد و اگر می خواهید برای کار یا ادامه تحصیل در انگلستان بمانید، می توانید برای تمدید آن اقدام کنید. ویزای دانشجویی کودک برای طول دوره، حداکثر تا 6 سال معتبر است و قابل تمدید است. مدت ویزای دانشجویی کوتاه مدت نمی تواند از طول دوره شما بیشتر باشد و قابل تمدید نیست.

زمان پردازش

3 Weeks

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی تحت شرایط خاصی مجاز به کار با تحصیل در انگلستان هستند. نوع کاری که می توانید انجام دهید بستگی به این دارد که در حال مطالعه چه چیزی هستید و اینکه آیا در طول ترم مدرسه یا در زمان استراحت کار خواهید کرد.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

دلایل اصلی رد ویزای دانشجویی عبارتند از:

 1. اسناد مفقود یا نادرست؛
 2. عدم رعایت الزامات مالی؛
 3. فرمت سند نادرست