Keystone logo
برزیل

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در برزیل 2024

تعداد مؤسسات: 87
  • São Paulo, برزیل
  • Rio de Janeiro, برزیل
  • + 2 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, برزیل
  • Bailrigg, بریتانیا
  • + 3 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, فرانسه
  • São Paulo, برزیل
  • + 5 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Paraná, برزیل

  جنبه های بسیاری وجود دارد که برای یک م educationسسه آموزش عالی ارزش قائل هستند ، اما شهرت زیاد در MEC نشانه اصلی این است که دوره ها ، ساختار و دانشکده در حد استاندارد کیفیت ایده آل هستند. طبق آخرین افشای آژانس ، Uniandrade نمره 4 (با بالاترین نمره 5) کسب کرده و در میان بهترین مراکز دانشگاهی کشور قرار دارد. این یادداشت به اختصار IGC - General Course Index اشاره دارد. اما تعهد Uniandrade به آموزش تعالی در سال گذشته آغاز نشده است. بیش از 40 سال تاریخ برای آن منظور وجود دارد! علاوه بر IGC ، این موسسه مفتخر است که 80٪ دوره های کارشناسی را با درجه عالی ارزیابی کرده است. برای قرار دادن یک نهاد در این موقعیت برجسته ، کمیته MEC جنبه های مختلفی را ارزیابی می کند ، از جمله عملکرد دانش آموزان در ENADE ، ساختار فیزیکی ، صلاحیت معلمان و غیره.

  • Goiás, برزیل

  دانشگاه دولتی گویاس که در سال 1999 با قانون 13.456 ایجاد شد ، واقعیت جدید و امیدوار کننده ای را در آموزش عالی در این ایالت ایجاد کرد. UEG که به عنوان یک دانشگاه چندکامپوس مستقر در آناپولیس تشکیل شده است ، نتیجه فرآیند تحول و ادغام م institutionsسسات آموزش عالی مهم مانند دانشگاه دولتی آناپولیس (یونیانا) ، مدرسه عالی تربیت بدنی ایالت گویاس (Esefego) است. ) و سایر م institutionsسسات آموزش عالی منفرد که توسط دولت نگهداری می شود. طبق سوابق تاریخی ، UEG برای تأمین منافع تعداد زیادی از شهرداریهای گویاس با تأکید بر ویژگی های منطقه ای متولد شد. رشد آن از طریق پروژه داخلی سازی فعالیتهای آموزشی ، پژوهشی و ترویجی ، تجربه نوآورانه ای را فراهم آورد که منجر به ایجاد چندین شهرداری در پردیس دانشگاه گویاس با اجرای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در متنوع ترین زمینه های دانش شد. علاوه بر این ، UEG برنامه های ویژه ای مانند برنامه مقطع کامل را اجرا کرد که در سطح کارشناسی به هزاران معلم از ایالت ها ، شبکه های شهری و خصوصی آموزش می داد. UEG با مأموریت تولید و معاشرت دانش و دانش علمی در حال شکل گیری است ، علاوه بر توسعه فرهنگ و آموزش انتگرال متخصصان و افرادی که می توانند به طور انتقادی در جامعه وارد شوند و تحول واقعیت اقتصادی اجتماعی دولت گویاس را تقویت کنند. و از کشور. UEG به عنوان یک م institutionسسه چند پردیس ، پردیس دانشگاه را در تمام مناطق کوچک ایالت دارد که به توسعه پایدار گویاس کمک می کند.

  • Jardim Sao Paulo, برزیل

  دانشگاه فدرال دره های Jequitinhonha و Mucuri (UFVJM) یک م educationسسه آموزش عالی دولتی مرتبط با وزارت آموزش و پرورش (MEC) است که توسط قانون 11.173 ایجاد شده است ، و در 8 سپتامبر 2005 در روزنامه رسمی فدرال منتشر شده است. تاریخچه آن در سپتامبر 1953 ، هنگامی که فرماندار وقت جوزلینو كوبیتشك د اولیویرا دانشكده دندانپزشكی Diamantina (Faod) را تأسیس كرد ، با هدف تأمین نیازهای منطقه وسیعی كه دره Jequitinhonha است. قبل از تبدیل شدن به UFVJM ، دانشکده دندانپزشکی فدرال (Fafeod) و کالج های مجتمع فدرال Diamantina (Fafeid) بود. UFVJM دارای پردیس هایی در چهار شهر است: Diamantina ، Teófilo Otoni ، Unaí و Janaúba ، که منطقه های بین مناطق Jequitinhonha ، Vale do Mucuri ، Noroeste و Norte de Minas Gerais را پوشش می دهد.

  • Formosinha, برزیل

  دانشگاه کاتولیک برازیلیا (UCB) تنها دانشگاه خصوصی در منطقه فدرال است. این یک م educationسسه آموزش عالی کاتولیک ، انسان دوست و جامعه است. UCB توسط اتحادیه آموزش کاتولیک برزیل (UBEC) اداره می شود ، که در سال 1972 تاسیس شد ، با هدف حفظ موسسات آموزشی کاتولیک ، ارائه یک شبکه آموزش جامع و با کیفیت.

  • São Paulo, برزیل

  نوآوری ، فناوری ، پایداری و کار عملی جوهره Eniac به مدت 35 سال بوده است. از طریق پروژه های واقعی و چالش برانگیز ، Eniac رهبران و کارآفرینانی را تربیت می کند که از زمان دانش آموزان ، مهارت ها و روش های حرفه ای لازم را برای برجسته سازی در بازار کار توسعه می دهند. تمام این سرمایه گذاری در روش های چند رشته ای ، زیرساخت ها و استانداردهای بین المللی کیفیت ، Eniac را با توجه به رتبه بندی MEC ، بهترین موسسه آموزش عالی در Guarulhos می کند.

  • Bonsucesso, برزیل

  UNISUAM بیش از 50 سال در زمینه دانشگاهی فعالیت می کند ، در حالی که واقعیت دانشجویان خود را تغییر می دهد ، سالها پیشرفت کرده است. اولین مرکز دانشگاهی برزیل ، UNISUAM همیشه دانشجویان خود را در وهله اول نگه داشته است ، با توجه به مأموریت خود برای ارتقا the رشد مردان ، تمرین تدریس با هدف ارتقا academic علمی ، حرفه ای و شخصی مردم که به آنها مرتبط است.

  • Fábricas, برزیل

  دانشگاه فدرال سائو جوئو دل ری (UFSJ) با قانون 7،555 ، از 18 دسامبر 1986 ، به عنوان بنیاد آموزش عالی سائو جوآو دل ری (تاسیس Funrei) تأسیس شد ، که ناشی از ملاقات و فدرال سازی دو نهاد است: دانشکده فلسفه ، علوم و ادبیات بوسکو ، که فعالیت های آنها در سال 1954 آغاز شد و توسط استان سائو جونو بوسکو حفظ شد. و بنیاد شهرداری سائو ژائو دل ری ، که دانشکده علوم اقتصادی ، اداری و حسابداری (Faceac) و دانشکده مهندسی صنایع (Faein) را حفظ می کند ، فعالیت های آنها به ترتیب در سال 1972 و 1976 آغاز شد.

  • Bahia, برزیل

  BAHIA ADVENTIST FACULTY (FADBA) یک م educationalسسه آموزشی کلیسای Adventist هفتمین روز است ، که بر اساس جهان بینی کتاب مقدس ، متعهد به کار رستگاری مسیحیان و تشکیل یکپارچه متخصصان شایسته برای اعمال مسئولیت شهروندی و خدمات به جامعه .

  • Parque dos Jacarandás, برزیل

  این دانشگاه نشان می دهد که چگونه می توان سنت قوی و ارتباط با دنیای معاصر و تحولات آن را ترکیب کرد. آینده ، نوآوری ، کارآفرینی و پایداری اساس محیطی است که تکامل علم ، دانش و فناوری را به روشی چند رشته ای ادغام می کند.

  • Goiabeiras, برزیل

  Federal University of Espírito Santo (Ufes) یک نهاد خودگردان است که با خودمختاری درسی ، علمی ، اداری ، مالی و مدیریت دارایی به وزارت آموزش و پرورش (MEC) متصل است. این برنامه با اعتقاد به تقسیم ناپذیری برنامه های آموزشی ، پژوهشی و ارتباطی با اشتغال به کار در همه زمینه های دانش فعالیت می کند. Ufes در 5 مه 1954 تاسیس شد. این دانشگاه شامل چهار پردیس دانشگاهی است - Goiabeiras و Maruípe در پایتخت ویتوریا و در شهرداری های Alegre (جنوب ایالت) و São Mateus (شمال ایالت) - با مساحت از 4.3 میلیون متر مربع. مساحت کل پردیس های آن 292،000 متر مربع (مساحت ساخته شده) است.

  • Ondina, Salvador, برزیل

  Federal University Of Bahia در 18 فوریه 1808 ، هنگامی که شاهزاده رجنت دوم ژائو ششم دانشکده جراحی باهیا را تأسیس کرد ، اولین دوره دانشگاهی در برزیل بود. هنوز هم ، در قرن نوزدهم ، دوره های داروسازی (1832) و دندانپزشکی (1864) ، آکادمی هنرهای زیبا (1877) ، حقوق (1891) و پلی تکنیک (1896) را در آن گنجانده است. در قرن بیستم ، ایسیاس آلوس دانشکده فلسفه ، علوم و ادبیات را ایجاد کرد (1941). بنیانگذار UFBA- اولین رئیس دانشگاه در مسیر تحصیلات عالی برجسته شد. متولد سالوادور ، در سال 1894 ، فارغ التحصیل پزشکی و متخصص جراحی در سائو پائولو است. پس از بازگشت ، به کرسی آسیب شناسی و جراحی پیوست و ریاست دانشکده پزشکی را بر عهده گرفت. وی در طی 15 سال ریاست (1946-1961) ، فرایند فدرال سازی را هدایت کرد و زیرساخت های فیزیکی و پرسنلی را پیاده کرد و فصل اول یک دانشگاه یکپارچه را نوشت: هنرها ، ادبیات ، علوم انسانی و علوم در سال اول ریاست دانشگاه ، دانشگاه باهیا رسماً تشکیل شد. در سال 1950 ، او Federal University Of Bahia ، مدارس جداگانه را ادغام کرد و دوره های دیگری را ایجاد کرد. طی پانزده سال تحت هدایت ادگارد سانتوس ، UFBA در زمینه های هنری ، علوم انسانی و بهداشت رونق گرفت.

  • Vila Mariana, برزیل

  یونیفسپ که به طور سنتی به عنوان یک نهاد متخصص در علوم بهداشتی شناخته می شود ، مسئول آموزش منابع انسانی واجد شرایط و توسعه تحقیقات علمی در زمینه بهداشت است. هسته اصلی آن Escola Paulista de Medicina است ، که بنیان آن به سال 1933 باز می گردد و توسط منابع خصوصی و یارانه های دولتی تا زمان فدرال سازی در سال 1956 پشتیبانی می شد. ، حفظ دوره های تدریس شده در زمینه های پزشکی ، پرستاری ، علوم زیستی (روش پزشکی) ، گفتاردرمانی و فناوری چشم - که امروزه فن آوری های بهداشتی را ادغام می کند.