Keystone logo
برزیل

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در برزیل 2023

تعداد مؤسسات: 157
  • São Paulo, برزیل

  FIA (Fundação Instituto de Administração)، که در سال 1980 توسط اساتید بخش مدیریت در USP (دانشگاه سائوپائولو) تأسیس شد، گروه منتخبی از هماهنگ کنندگان را گرد هم می آورد که در برنامه های سازمانی کار می کنند و پروژه های تحقیقاتی، مشاوره و آموزشی را در همه زمینه ها توسعه می دهند. اداره. FIA یک مرجع در میان مدارس بازرگانی، دارای هیئت علمی بسیار ماهر است که در حال توسعه پروژه های تحقیقاتی، مشاوره و آموزشی در تمام زمینه های مدیریت بازرگانی است.

  • Valbonne, فرانسه
  • Belo Horizonte, برزیل
  • + 6 بیشتر

  مدرسه کسب و کار SKEMA یکی از بزرگترین مدرسه های بزرگ فرانسه با 9500 دانشجو از بیش از 120 ملیت، 160 هیئت علمی و 7 پردیس در سراسر جهان (برزیل، چین، فرانسه، آفریقای جنوبی و ایالات متحده آمریکا) است و در بسیاری از زبان های فرانسوی و فرانسوی رتبه بالایی دارد. رتبه بندی بین المللی برای بسیاری از برنامه های آن.

  • São Paulo, برزیل
  • Rio de Janeiro, برزیل
  • + 2 بیشتر

  با بیش از 65 سال سابقه ، ESPM یک مرجع برزیل در ارتباطات ، بازاریابی و مدیریت در آموزش عالی است و DNA نوآوری و فناوری موجود در کلیه فرایندهای یادگیری ، متخصصان آموزش آماده برای آینده است.

  • Rio de Janeiro, برزیل
  • Bailrigg, بریتانیا
  • + 3 بیشتر

  اولین مدرسه دولتی در آمریکای لاتین ، دانشکده مدیریت دولتی برزیل در بنیاد گتولیو وارگاس (FGV / EBAP) در 15 آوریل 1952 در ریو دوژانیرو از طریق همکاری بین سازمان ملل (سازمان ملل) و FGV تاسیس شد. به منظور پاسخگویی به مطالبات متخصصان واجد شرایط در این زمینه.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Madrid, اسپانیا
  • + 7 بیشتر

  در مدرسه کسب و کار IESE ما می خواهیم رهبرانی را آموزش دهیم که بتوانیم آینده تجارت و جامعه را به آنها بسپاریم. به عنوان مدرسه بازرگانی دانشگاه ناوارا، فعالیت های ما حول سه محور مدیریتی متمرکز است: یک ذهنیت جهانی. رویکرد مدیریت عمومی؛ یک دیدگاه مردم محور، با اخلاق و مسئولیت اجتماعی که مستلزم آن است. ما بر این باوریم که شرکت‌ها، بیش از همه، جوامعی از افرادی هستند که در فضایی از احترام و اعتماد بهتر کار می‌کنند.

  • Nantes, فرانسه
  • São Paulo, برزیل
  • + 3 بیشتر

  شریک اتاق بازرگانی و صنعت نانت، L'École de design Nantes Atlantique یک موسسه خصوصی برای آموزش عالی است که به حرفه های طراحی اختصاص یافته است، در ارتباط با دانشگاه l'Université de Nantes.

  • Paraná, برزیل

  جنبه های بسیاری وجود دارد که برای یک م educationسسه آموزش عالی ارزش قائل هستند ، اما شهرت زیاد در MEC نشانه اصلی این است که دوره ها ، ساختار و دانشکده در حد استاندارد کیفیت ایده آل هستند. طبق آخرین افشای آژانس ، Uniandrade نمره 4 (با بالاترین نمره 5) کسب کرده و در میان بهترین مراکز دانشگاهی کشور قرار دارد. این یادداشت به اختصار IGC - General Course Index اشاره دارد. اما تعهد Uniandrade به آموزش تعالی در سال گذشته آغاز نشده است. بیش از 40 سال تاریخ برای آن منظور وجود دارد! علاوه بر IGC ، این موسسه مفتخر است که 80٪ دوره های کارشناسی را با درجه عالی ارزیابی کرده است. برای قرار دادن یک نهاد در این موقعیت برجسته ، کمیته MEC جنبه های مختلفی را ارزیابی می کند ، از جمله عملکرد دانش آموزان در ENADE ، ساختار فیزیکی ، صلاحیت معلمان و غیره.

  • Goiás, برزیل

  دانشگاه دولتی گویاس که در سال 1999 با قانون 13.456 ایجاد شد ، واقعیت جدید و امیدوار کننده ای را در آموزش عالی در این ایالت ایجاد کرد. UEG که به عنوان یک دانشگاه چندکامپوس مستقر در آناپولیس تشکیل شده است ، نتیجه فرآیند تحول و ادغام م institutionsسسات آموزش عالی مهم مانند دانشگاه دولتی آناپولیس (یونیانا) ، مدرسه عالی تربیت بدنی ایالت گویاس (Esefego) است. ) و سایر م institutionsسسات آموزش عالی منفرد که توسط دولت نگهداری می شود. طبق سوابق تاریخی ، UEG برای تأمین منافع تعداد زیادی از شهرداریهای گویاس با تأکید بر ویژگی های منطقه ای متولد شد. رشد آن از طریق پروژه داخلی سازی فعالیتهای آموزشی ، پژوهشی و ترویجی ، تجربه نوآورانه ای را فراهم آورد که منجر به ایجاد چندین شهرداری در پردیس دانشگاه گویاس با اجرای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در متنوع ترین زمینه های دانش شد. علاوه بر این ، UEG برنامه های ویژه ای مانند برنامه مقطع کامل را اجرا کرد که در سطح کارشناسی به هزاران معلم از ایالت ها ، شبکه های شهری و خصوصی آموزش می داد. UEG با مأموریت تولید و معاشرت دانش و دانش علمی در حال شکل گیری است ، علاوه بر توسعه فرهنگ و آموزش انتگرال متخصصان و افرادی که می توانند به طور انتقادی در جامعه وارد شوند و تحول واقعیت اقتصادی اجتماعی دولت گویاس را تقویت کنند. و از کشور. UEG به عنوان یک م institutionسسه چند پردیس ، پردیس دانشگاه را در تمام مناطق کوچک ایالت دارد که به توسعه پایدار گویاس کمک می کند.

  • Jardim Sao Paulo, برزیل

  دانشگاه فدرال دره های Jequitinhonha و Mucuri (UFVJM) یک م educationسسه آموزش عالی دولتی مرتبط با وزارت آموزش و پرورش (MEC) است که توسط قانون 11.173 ایجاد شده است ، و در 8 سپتامبر 2005 در روزنامه رسمی فدرال منتشر شده است. تاریخچه آن در سپتامبر 1953 ، هنگامی که فرماندار وقت جوزلینو كوبیتشك د اولیویرا دانشكده دندانپزشكی Diamantina (Faod) را تأسیس كرد ، با هدف تأمین نیازهای منطقه وسیعی كه دره Jequitinhonha است. قبل از تبدیل شدن به UFVJM ، دانشکده دندانپزشکی فدرال (Fafeod) و کالج های مجتمع فدرال Diamantina (Fafeid) بود. UFVJM دارای پردیس هایی در چهار شهر است: Diamantina ، Teófilo Otoni ، Unaí و Janaúba ، که منطقه های بین مناطق Jequitinhonha ، Vale do Mucuri ، Noroeste و Norte de Minas Gerais را پوشش می دهد.

  • Formosinha, برزیل

  دانشگاه کاتولیک برازیلیا (UCB) تنها دانشگاه خصوصی در منطقه فدرال است. این یک م educationسسه آموزش عالی کاتولیک ، انسان دوست و جامعه است. UCB توسط اتحادیه آموزش کاتولیک برزیل (UBEC) اداره می شود ، که در سال 1972 تاسیس شد ، با هدف حفظ موسسات آموزشی کاتولیک ، ارائه یک شبکه آموزش جامع و با کیفیت.

  • São Paulo, برزیل

  نوآوری ، فناوری ، پایداری و کار عملی جوهره Eniac به مدت 35 سال بوده است. از طریق پروژه های واقعی و چالش برانگیز ، Eniac رهبران و کارآفرینانی را تربیت می کند که از زمان دانش آموزان ، مهارت ها و روش های حرفه ای لازم را برای برجسته سازی در بازار کار توسعه می دهند. تمام این سرمایه گذاری در روش های چند رشته ای ، زیرساخت ها و استانداردهای بین المللی کیفیت ، Eniac را با توجه به رتبه بندی MEC ، بهترین موسسه آموزش عالی در Guarulhos می کند.

  • Bonsucesso, برزیل

  UNISUAM بیش از 50 سال در زمینه دانشگاهی فعالیت می کند ، در حالی که واقعیت دانشجویان خود را تغییر می دهد ، سالها پیشرفت کرده است. اولین مرکز دانشگاهی برزیل ، UNISUAM همیشه دانشجویان خود را در وهله اول نگه داشته است ، با توجه به مأموریت خود برای ارتقا the رشد مردان ، تمرین تدریس با هدف ارتقا academic علمی ، حرفه ای و شخصی مردم که به آنها مرتبط است.

  • Fábricas, برزیل

  دانشگاه فدرال سائو جوئو دل ری (UFSJ) با قانون 7،555 ، از 18 دسامبر 1986 ، به عنوان بنیاد آموزش عالی سائو جوآو دل ری (تاسیس Funrei) تأسیس شد ، که ناشی از ملاقات و فدرال سازی دو نهاد است: دانشکده فلسفه ، علوم و ادبیات بوسکو ، که فعالیت های آنها در سال 1954 آغاز شد و توسط استان سائو جونو بوسکو حفظ شد. و بنیاد شهرداری سائو ژائو دل ری ، که دانشکده علوم اقتصادی ، اداری و حسابداری (Faceac) و دانشکده مهندسی صنایع (Faein) را حفظ می کند ، فعالیت های آنها به ترتیب در سال 1972 و 1976 آغاز شد.

  • Bahia, برزیل

  BAHIA ADVENTIST FACULTY (FADBA) یک م educationalسسه آموزشی کلیسای Adventist هفتمین روز است ، که بر اساس جهان بینی کتاب مقدس ، متعهد به کار رستگاری مسیحیان و تشکیل یکپارچه متخصصان شایسته برای اعمال مسئولیت شهروندی و خدمات به جامعه .

  • Parque dos Jacarandás, برزیل

  این دانشگاه نشان می دهد که چگونه می توان سنت قوی و ارتباط با دنیای معاصر و تحولات آن را ترکیب کرد. آینده ، نوآوری ، کارآفرینی و پایداری اساس محیطی است که تکامل علم ، دانش و فناوری را به روشی چند رشته ای ادغام می کند.