Keystone logo
برزیل

مطالعه کارشناسی ارشد که در برزیل 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  185
 • اشتراک ابزارها

  23
 • اشتراک اینترنتی

  19
 • حمل و نقل محلی

  41

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  7
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره برزیل

آموزش عالی در برزیل

سه نوع مختلف از موسسات آموزش عالی در برزیل وجود دارد: دانشگاه، که انجام تحقیقات و استخدام هیئت علمی که دارای مدرک دکترا. مراکز دانشگاه که ارائه انواع دوره های اما پژوهش محور نیست؛ و دانشکده که کوچکتر، موسسات آموزش عالی نیاز به تایید از برزیل 'وزارت آموزش و پرورش قبل از ارائه مدارک تحصیلی جدید، گواهی نامه و دوره هستند یکپارچه شده است. در حالی که اکثر دانشگاه های دولتی و فدرال عمل انجام شهریه به اتهام نیست، مدارس کوچکتر اجرا شده توسط governements شهری ممکن است هزینه های شارژ برای حضور در مدرسه خود را.

از آنجا که درجه برزیل انجام سلسله مراتب درجه آموزشی سنتی که در بسیاری از کشورهای دیگر پیروی نمی کنند، دانش آموزان باید توجه داشته باشید را که درجه کارشناسی (کاردانی 'و کارشناسی ' بازدید کنندگان) به عنوان "کارشناسی ارشد " اشاره (graduação) درجه در برزیل .سود (bacharelado) مدرک کارشناسی 'ها طول می کشد بین چهار تا شش سال و اجازه می دهد تا دانش آموز به عنوان یک دکتر یا وکیل در برزیل کار

لیسانسیه (licenciatura) درجه حدود چهار سال طول می کشد تا کامل و اجازه دارنده مدرک به کار در چنین شغل و حرفه ای به عنوان مدرسان مدرسه متوسطه یا ابتدایی. کسب مدرک فن آوری طول می کشد کوتاه ترین مقدار از زمان - در مورد دو years-- فراهم می کند و افراد با مهارت به کار در زمینه های حرفه ای بسیار تخصصی، مانند یک مدیر گردشگری یا مدیر کسب و کار کشاورزی.

درجه کارشناسی ارشد به نام "Lato sensu " نیز در دسترس هستند که نشان می دهد یک دانش آموز است تخصصی در یک موضوع علمی خاص است. با این حال، این درجه اجازه نخواهد داد یک دانش آموز به دنبال دکترا. در عوض، دانش آموز علاقه مند در مدرک دکترا نیاز به کسب یک استاد 'درجه sensu strictu به جای "Lato sensu ".کارشناسی ارشد برنامه درجه مدیریت بازرگانی در برزیل در نظر گرفته شود برنامه sensu lato.

برزیل 'وزارت آموزش و پرورش می کند استفاده از اعتبارات در نظام آموزش عالی خود را به رسمیت نمی شناسد اما متکی بر چند ساعت یک دانش آموز در طول زندگی حرفه ای علمی خود را انباشته. به عنوان مثال، دانش آموزان درآمد بین 850 و 1200 ساعت آموزش دانشگاه در برزیل (یک سال تمام وقت در یک دانشگاه) را در مورد 30 ایالات متحده اعتبارات و یا 60 ECTS انباشته در صورتی که کالج در ایالات متحده یا یک کشور اتحادیه اروپا حضور داشتند.

وستیبولر

وستیبولر آزمون ورودی دانشگاه برزیل 'است که تنها می تواند یک بار در سال در نظر گرفته است. مشابه به عمل و یا امتحانات SAT داده شده در ایالات متحده، وستیبولر ممکن است بین یک تا پنج روز برای تکمیل و دانش آموزان آزمون در دانش خود را از ریاضی، ادبیات، زیست شناسی، فیزیک، تاریخ و زبان پرتغالی را.از آنجا که شهریه دانشگاه های دولتی در برزیل رایگان است و اسلات باز محدود است، رقابت شدید در میان دانش آموزان در نظر گرفتن وستیبولر وجود دارد. همچنین، دانشجویان حضور در یک دانشگاه خصوصی که در آن کمک درسی مورد نیاز است به رقابت فراهم به دانشگاه های دولتی قرار ندارد و معمولا با کمتر از نمرات کامل وستیبولر دست آوردن ورودی.

الزامات مورد نیاز برای گرفتن ویزای دانشجویی

دانشجویان مایل به شرکت در یک دانشگاه برزیل نیاز به گرفتن وستیبولر اگر آنها در حال حاضر دارای نمرات از آزمون ورودی مشابه (مانند ایالات متحده SAT یا ACT) که ممکن است در محل نمرات وستیبولر استفاده نمی شود. فرم درخواست ویزا تکمیل و سپس باید آنلاین به برزیل کنسولگری همراه با یک کپی محضری از دانشجویان مجوز 'بازدید کنندگان راننده ' یا کارت شناسایی ارائه شود.دو عکس گذرنامه، یک کپی از دانش آموز 'بازدید کنندگان برنامه سفر پرواز و یا هواپیمایی بلیط (اثبات خروج)، یک کپی از دانش آموز ' شناسنامه ها، اثبات این که دانش آموز منابع مالی کافی برای هزینه های زندگی پرداخت در حالی که تحصیل در برزیل و نامه دعوت توسط دانشگاه دانش آموز در حال تحصیل در نیز مورد نیاز قبل از برزیل 'وزارت آموزش و پرورش خواهد ویزای دانشجویی صادر می کند.

چرا تحصیل در برزیل؟

دانشگاه برزیل ارائه هزاران نفر از برنامه های درجه های مختلف اعم از زمینه های مانند عدالت اجتماعی و hydroengineering به مدیریت منابع تنوع زیستی و مهندسی برق. پژوهش های فن آوری است سخاوتمندانه توسط سازمان های دولتی که تاکید زیادی بر هوانوردی، کشاورزی و استفاده از منابع تجدید پذیر تامین می شود.برزیل 'مراکز فن آوری ترین بسیار مورد توجه عبارتند از موسسه اسوالدو کروز، شرکت تحقیقات کشاورزی برزیل و آژانس فضایی برزیل، که دارای داشتن پیشرفته ترین برنامه فضایی و نجوم در میان همه کشورها لاتین دیگر.

نیازمندی‌های ویزا

تمامی ویزاهای دانشجویی در برزیل ویزای موقت IV یا VITEM-IV نامیده می شوند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (VIITEM-IV)

قیمت و ارز

قیمت ویزای تحصیلی برزیل بسته به ملیت متقاضی متفاوت است. هزینه زیر می تواند قابل تغییر باشد:

 • برای شهروندان امارات متحده عربی: 95 دلار آمریکا
 • برای شهروندان فرانسه: 140 دلار آمریکا
 • برای شهروندان بریتانیایی که اعتبار ویزای آنها تا 180 روز است: 40 دلار آمریکا
 • برای شهروندان بریتانیایی که اعتبار ویزای آنها بیش از 180 روز است: 195 دلار آمریکا
 • برای شهروندان ایالات متحده: 160 دلار آمریکا
 • برای شهروندان هر کشور دیگری: 40 دلار آمریکا

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه خارجی هایی که می خواهند در برزیل تحصیل کنند - بدون هیچ هدف مهاجرتی یا قصد انجام فعالیت های پولی که کارآموزی نیستند - باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. شرط اصلی برای دریافت ویزای دانشجویی این است که شما در یک دانشگاه برزیل ثبت نام کرده باشید که در وزارت آموزش و پرورش برزیل ثبت نام کرده است.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

در نزدیکترین کنسولگری یا سفارت برزیل

شما می توانید برای ویزای دانشجویی برزیل از نزدیکترین کنسولگری یا سفارت برزیل درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت درخواست ویزای دانشجویی، فهرستی از الزامات، و بررسی روند درخواست و جدول زمانی باید به وب سایت سرکنسولگری خود مراجعه کنید. حتما در اسرع وقت از کنسولگری یا سفارت خود وقت بگیرید.

برای درخواست VITEM-IV، باید مدارک زیر را تهیه کنید:

 • پاسپورت متقاضی که در مدت 6 ماه منقضی نمی شود و باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد
 • یک فرم درخواست ویزا برای هر متقاضی، که به صورت آنلاین ایجاد می شود
 • دو عکس در سایز 3*4 سانتی متر
 • مدارک اقامت در صلاحیت بخش کنسولی سفارت در 12 ماه گذشته
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری صادر شده توسط اداره پلیس محلی متقاضی برای متقاضیان بالای 18 سال که کمتر از 90 روز قبل از درخواست صادر شده است.
 • مدرک تحصیلی، در غیر این صورت، اثبات توانایی مالی برای پرداخت تمام مدت دوره
 • مدرک ثبت نام در مؤسسه ای که تأیید می کند متقاضی در یک دوره تحصیلی شرکت خواهد کرد و میزان ساعات کلاس در هفته را به وضوح ذکر می کند.
 • شناسنامه یا اظهارنامه محضری
 • گواهی صادره از موسسه آموزشی قبلی مبنی بر میزان تحصیلات متقاضی
 • اگر متقاضی زیر 18 سال سن داشته باشد و با والدین یا قیم خود سفر نکند، یک نسخه محضری از گواهی تولد سوگند شده به زبان پرتغالی یا انگلیسی ترجمه شده و مجوز صدور ویزای برزیل برای خردسالان که توسط هر دو والدین یا قیم قانونی در دفتر اسناد رسمی امضا شده باشد.
 • بیمه درمانی معتبر در برزیل که پوششی برای درمان و بستری شدن در بیمارستان یا PB4 در مورد دانشجویان پرتغالی ارائه می دهد

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان پردازش می تواند سریع باشد و فقط چند روز طول بکشد، اما این بستگی به کشور دارد.

VITEM-IV بسته به دوره ای که دانشجو در آن ثبت نام کرده است حداکثر تا یک سال در هر بار معتبر است و می تواند هر چند بار که لازم باشد برای اتمام دوره تمدید شود. درخواست تمدید ویزا باید در یک اداره پلیس فدرال یا در وزارت دادگستری ظرف 30 روز قبل از انقضای ویزای فعلی انجام شود. برای تمدید ویزا پس از یک سال، باید مدارکی از دانشگاه نشان دهید که نشان دهد حضور و عملکرد معقولی برای ادامه دوره دارید.

برای کارآموزان، ویزای دانشجویی یک سال اعتبار دارد و قابل تمدید نیست.

پس از اعطای ویزای تحصیلی به متقاضی، دانشجو سه ماه فرصت دارد تا وارد برزیل شود. پس از ورود به برزیل، دانشجو حداکثر 30 روز فرصت دارد تا در اداره پلیس فدرال شهری که در آن زندگی می کند ثبت نام کند.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

کسانی که با VITEM-IV به برزیل می‌آیند، اجازه ندارند در فعالیت‌های پولی که کارآموزی نیستند، شرکت کنند. با این حال، دانشجویان خارجی که مایل به کارآموزی در برزیل هستند، مجاز به انجام فعالیت های پولی هستند. برای دوره های کارآموزی تا چهار ماه، نیازی به پیوند رسمی با یک موسسه آموزشی برزیلی نیست. برای دوره های کارآموزی که بیش از چهار ماه طول می کشد، پیوند رسمی با یک موسسه آموزشی برزیل اجباری است.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟