Keystone logo
استرالیا

مطالعه کارشناسی ارشد که در استرالیا 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  769
 • اشتراک ابزارها

  67
 • اشتراک اینترنتی

  53
 • حمل و نقل محلی

  103

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  13
 • یک پیمانه آبجو محلی

  6

درباره استرالیا

آموزش عالی

دوره های دانشگاه مطالعه شامل درجه کارشناسی در مقطع کارشناسی. در سطح کارشناسی ارشد، گواهی فارغ التحصیل و دیپلم در علاوه بر این به کارشناسی ارشد و درجه دکترا ارائه می گردد. برنامه کارشناسی ارشد در رشته های بسیاری از جمله علوم اجتماعی، مهندسی، علوم سلامت، کسب و کار، و اقتصاد در دسترس هستند. کارشناسی ارشد معمولا شامل تحقیق و یا ترم، و یا ترکیبی از هر دو.

چرا تحصیل در استرالیا؟

علاوه بر این به استرالیا به عنوان یک مکان بسیار خوبی برای زندگی، دوره های کارشناسی ارشد در استرالیا در میان بالاترین کیفیت در جهان می باشد. محیط دانشگاهی استرالیا پرورش نوآوری، خلاقیت، و فکر مستقل است.

استرالیا به تضمین دانشجویان بین المللی یک تجربه خوب در استرالیا متعهد است.موسسات که دانشجویان بین المللی اعتراف باید به مجموعه محدودی از الزامات مورد فعالیت های بازاریابی، تحویل البته، امکانات و خدمات دانشجویی از قبیل خدمات حقوقی و سلامت پایبند.

دانشگاه

چهار نفر از 39 دانشگاه استرالیا در 100 صفحه توسط 2012-2013 رتبه رتبه بندی دانشگاه آموزش و پرورش جهانی برابر بیشتر . این مدارس شامل دانشگاه ملبورن (28)، دانشگاه ملی استرالیا (37)، دانشگاه سیدنی (62)، و دانشگاه کوئینزلند (65). درباره 230000 دانشجویان بین المللی شرکت در برنامه های آموزش عالی در استرالیا، با حدود 90000 فارغ التحصیلان در هر سال.

کمک درسی و برنامه مدت زمان

دانشجویان بین المللی باید شهریه و هزینه های قبل از شروع مطالعات برنامه کارشناسی ارشد پرداخت.شهریه نمونه برای کارشناسی ارشد است A $ 15،000 تا $ 36،000 در سال بسته به دانشگاه.

برنامه های کارشناسی ارشد را 1-2 سال برای تکمیل. البته از مطالعه است که معمولا دو سال پس از مدرک کارشناسی. با این حال، مدرک کارشناسی ارشد را می توان در یک سال به دست آمده اگر مدرک لیسانس دانش آموز با افتخارات به دست آمد.

سال تحصیلی

سال تحصیلی در استرالیا در اوایل ماه مارس آغاز می شود و اجرا می شود از طریق اواخر ماه نوامبر. بیشتر مدارس ارائه هر سال دو ترم، اما برخی از مدارس استفاده از یک سیستم سه ماهه و مدارس دیگر دوره تابستان از دسامبر تا فوریه.

تحصیلات تکمیلی فرصت

مدرک کارشناسی ارشد در هر رشته ای از یک موسسه استرالیا فارغ التحصیل با ارزش تر به کارفرمایان در سراسر جهان را می سازد.علاوه بر این، قانون اخیر به تصویب رسید که فارغ التحصیلان بین المللی از موسسات استرالیا اجازه برای به دست آوردن پس از مطالعه ویزای کار که اجازه می دهد تا آنها را به کار در استرالیا تا چهار سال پس از فارغ التحصیلی.

با این حال، اگر چه دانشجویان بین المللی ممکن است واجد شرایط برای کار در استرالیا پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان باید مطالعات انجام شده در استرالیا برای تنها هدف از مهاجرت انجام نیست. استرالیا فراهم می کند درمان مهاجرت ترجیحی برای افراد در فهرست ماهر مشاغل، اما روند مهاجرت ماهر جدا از روند ویزای دانشجویی است. هیچ تضمینی وجود ندارد که یک دانش آموز برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در استرالیا قادر خواهد بود به مهاجرت به استرالیا وجود دارد.

پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان ممکن است همچنین مطالعات خود را اگر آنها به یک برنامه دکتری پذیرفته ادامه و به دست آوردن ویزای دانشجویی اضافی.

شرایط اخذ ویزای

برای به دست آوردن ویزای دانشجویی، دانش آموزان باید در یک دوره تمام وقت است که با وزارت استرالیا مهاجرت و شهروندی (DIAC) ثبت نام ثبت نام. دانش آموزان در یک دوره کوتاه کمتر از 3 ماه ثبت نام می توانید با ویزای توریستی مطالعه. با این حال، تنها دانش آموزان با ویزای دانشجویی برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی و پاره وقت کار استرالیا داشته باشد. دانش آموزان ممکن است برای ویزای دانشجویی اقدام یک بار آنها نامه را یا تأیید الکترونیکی ثبت نام دریافت می کنند.

بیمه سلامت

استرالیا دارای یک برنامه بیمه بهداشتی ویژه برای دانشجویان بین المللی به نام خارج از کشور پوشش بهداشتی دانشجویی (OSHC). دانش آموزان باید OSHC قبل از ورود به استرالیا خرید و پوشش باید برای مدت زمان اقامت دانش آموز در ویزای دانشجویی داشت. OSHC مراقبت های پزشکی و یا بیمارستان را پوشش می دهد و نیمه دارو و آمبولانس را پوشش می دهد.

راهنمایی

بخش عمده ای از استرالیا است بی قراری و بازدید کنندگان باید از خطرات مرتبط با سفر در جای دور افتاده آگاه است. حتی زمانی که در جای دور افتاده، حفاظت از آفتاب باید در همه زمان ها استفاده می شود، و مسافران باید مقدار زیادی آب بنوشید.

آتش سوزی بوش یک خطر مشترک، به ویژه از اواخر بهار تا تابستان. مسافران باید آگاهی از محل آتش سوزی در همه زمان حفظ کند.

سایر خطرات شامل مارها سمی، عنکبوت و نیش دریایی. این خطرات را می توان با آگاهی موقعیتی و لباس مناسب و کفش اجتناب شود.

نیازمندی‌های ویزا

برای تمام برنامه های تحصیلی، باید برای ویزای دانشجویی 500 زیر کلاس اقدام کنید.

ویزای رده ویژه (زیر کلاس 444) برای اتباع نیوزلند است که مایل به تحصیل در استرالیا هستند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

AUD 560

هزینه های فعلی برای درخواست ویزای دانشجویی 560 دلار استرالیا (400 یورو) تعیین شده است. قیمت همیشه بدون توجه به طول تحصیل شما یکسان است. لطفا توجه داشته باشید که این قیمت ممکن است بسته به مکانی که برای ویزای دانشجویی خود درخواست می کنید (استرالیا یا خشکی) متفاوت باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

هرکسی که به عنوان دانشجوی بین المللی در دوره ای چهار ماهه یا بیشتر در استرالیا ثبت نام کند، به ویزای دانشجویی نیاز دارد. برای درخواست ویزای دانشجویی استرالیا، باید یک پیشنهاد بدون قید و شرط در دانشگاه داشته باشید، آن مکان را به صورت کتبی پذیرفته باشید و مبلغ مورد نیاز شهریه را واریز کرده باشید. برنامه ای که انتخاب می کنید باید بین 12 تا 52 هفته باشد تا واجد شرایط دریافت ویزای دانشجویی باشید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سیستم آنلاین

این ویزای زیر کلاس 500 باید برای استفاده از سیستم آنلاین درخواست شود.

وب سایت:https://www.homeaffairs.gov.au/

چگونه برنامه را بسازیم؟

قبل از درخواست برای ویزا، باید تاییدیه ثبت نام (COE) یا نامه پیشنهادی را دریافت کنید که تأیید می کند در دوره ای ثبت شده در ثبت نام موسسات دوره های مشترک المنافع (CRICOS) پذیرفته شده اید.

هنگام تکمیل فرم درخواست ویزای آنلاین خود، باید مدارکی را ارائه دهید که نشان دهد:

 1. الزامات مالی - مبلغی که باید ثابت کنید برای هزینه های زندگی دارید (جدا از شهریه و سفر) 19830 دلار استرالیا (~ 15170 دلار آمریکا) برای یک سال تعیین شده است. از طرف دیگر، می توانید شواهدی را نشان دهید که نشان دهد همسر یا والدین شما مایل به حمایت از شما هستند و حداقل 60000 دلار استرالیا (45850 دلار آمریکا) در سال درآمد دارند.
 2. شرط مهارت زبان انگلیسی - اگر اهل یک کشور انگلیسی زبان نیستید (و حداقل پنج سال تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان را گذرانده اید) باید ثابت کنید که می توانید با آیلتس به سطح مورد نیاز انگلیسی صحبت کنید. ، TOEFL iBT، آزمون پیرسون انگلیسی (PTE) Academic، یا Cambridge Advanced English (CAE).
 3. الزامات بهداشتی - ممکن است از برخی دانش آموزان خواسته شود که یک معاینه پزشکی و/یا رادیولوژیک انجام دهند تا نشان دهند که از سلامت خوبی برخوردار هستند (مثلاً برای کسانی که قصد دارند به عنوان پزشک، دندانپزشک یا پرستار آموزش ببینند، اعمال می شود). به جز دانشجویان بلژیک یا نروژ، همه دانشجویان موظف به خرید پوشش بهداشتی دانشجویان خارج از کشور (OSHC) هستند.
 4. شرایط شخصیت - شرایط ویزای دانشجویی استرالیا تصریح می کند که برای ورود به استرالیا باید شخصیت خوبی داشته باشید. این شامل بررسی سوابق کیفری می شود.

به طور معمول، دانش آموزان باید موارد زیر را ارسال کنند:

 • فرم درخواست ویزای دانشجویی استرالیا تکمیل شده (157A)
 • هزینه درخواست ویزا - در حال حاضر 550 دلار استرالیا (~420 دلار آمریکا در اکثر موارد).
 • کپی صفحه بیوداته پاسپورت (ممکن است از برخی دانش آموزان خواسته شود که پاسپورت خود را به صورت فیزیکی ارائه کنند)
 • گواهی ثبت نام یا نامه پیشنهاد
 • شواهد وجوه کافی
 • مدارکی مبنی بر پوشش بیمه سلامت
 • نتایج آزمون مهارت زبان انگلیسی
 • نتایج بررسی سوابق کیفری
 • چهار عکس اخیر به اندازه پاسپورت

پس از جمع آوری و اسکن اسناد پشتیبان خود، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و با سیستم درخواست آنلاین «ImmiAccount» درخواست دهید: https://www.border.gov.au/immiaccount.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما تنها پس از دریافت تاییدیه ثبت نام (CoE) از دانشگاه انتخابی خود می توانید برای ویزای دانشجویی استرالیا درخواست دهید.

رسیدگی به اکثر درخواست های ویزا چهار هفته طول می کشد. مدت ویزای دانشجویی به برنامه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر در استرالیا برای دوره ای بیش از 10 ماه تحصیل می کنید و در پایان سال تحصیلی استرالیا (معمولاً اواسط دسامبر) به پایان می رسد، ویزای شما معمولا تا 15 مارس سال بعد معتبر خواهد بود. اگر دوره شما بیش از 10 ماه باشد و در ژانویه تا اکتبر به پایان برسد، ویزای شما معمولاً به مدت دو ماه پس از اتمام دوره شما معتبر خواهد بود.

شما می توانید ویزای دانشجویی خود را هر چند بار که بخواهید تمدید کنید، البته تا زمانی که در دوره ای که توسط CRICOS تایید شده ثبت نام کرده باشید.

تا 90 روز قبل از شروع دوره می توانید با ویزای دانشجویی خود وارد استرالیا شوید. ظرف هفت روز پس از ورود، باید به ارائه‌دهنده آموزش خود آدرس اقامت خود را اطلاع دهید و همچنین در صورت تغییر آدرس، ظرف هفت روز به آنها اطلاع دهید.

زمان پردازش

4 Weeks

فرصتهای کاری

زمانی که در ویزای دانشجویی هستید، ممکن است تا 40 ساعت در هر دو هفته در طول ترم و تمام وقت در تعطیلات کار کنید. کارهایی که بخش رسمی و ثبت شده دوره شما هستند شامل محدودیت نمی شوند. اگر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صورت تحقیقی یا دکتری هستید. هیچ محدودیت کاری ندارید

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید یا شرایط مالی، شخصیتی یا بهداشتی لازم را نداشته باشید، ممکن است درخواست ویزای دانشجویی شما از جمله موارد دیگر رد شود.