Keystone logo
آندورا

بهترین دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد برنامه ها که در آندورا 2024

تعداد مؤسسات: 4
  • Encamp, آندورا

  مدرسه بین المللی هتل و گردشگری Vatel Andorra موسسه ای است که 40 سال را صرف آماده سازی مدیران و مدیران آینده صنعت هتلداری بین المللی کرده است. تحصیلات وی شامل مدرک لیسانس در مدیریت هتل بین المللی است. آموزش Vatel در 34 کشور با 55 مدرسه، با بیش از 9000 دانش آموز، 39000 فارغ التحصیل در سراسر جهان، 520 معلم و شبکه ای از همکاران مهم در سراسر جهان گسترش می یابد.

  • Sant Julià de Lòria, آندورا

  Andorra Aviation Academy در شاهزاده آندورا واقع شده است. با الهام از گروهی از علاقه مندان به حمل و نقل هوایی ، توافقنامه ای برای ایجاد این برنامه درجه منحصر به فرد هوانوردی با دولت آندورا و دانشگاه آندورا در ژوئن 2015 به امضا رسید.

  • La Massana, آندورا

  ما را بشناس رسالت ما رسالت اصلی ما ارائه آموزش با کیفیت دانشگاهی است. ما می خواهیم افرادی که مایلند به روشی انعطاف پذیر و راحت یاد بگیرند ، که می توانند مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشند و بیش از همه ، از منظر انسانی نیز می توانند رشد کنند و رشد کنند. چشم انداز ما از آموزگار پیشنهاد آموزشی ما معتقد است که آموزش و آموزش در صورت عدم استفاده از تیمی از مربیان ذی صلاح و حامی ، متحد در مأموریتی که به آنها سپرده شده و قادر به "همکاری و همکاری" است ، قابل انجام نیست. . همه اعضای جامعه آموزشی بخشی از این تیم هستند: معلمان ، محققان ، پرسنل اداری و فنی و غیره. دیدگاه ما برای واقعیت آموزش ما فکر می کنیم که روابط آموزشی باید همیشه با برادری و احترام تزریق شود. به همین دلیل ، توجهی که به هر دانش آموز داده می شود را بر اساس استقبال ، گوش دادن ، دانستن نیازهای آنها و نگرانی مداوم برای تقویت رشد انتگرالی آنها قرار می دهیم.

  • Sant Julià de Lòria, آندورا

  دانشگاه آندورا (UdA) تنها دانشگاه دولتی در پایتختی آندورا ، یک دولت کوچک واقع در قلب پیرنه است. تحصیلات عالیه در این کشور از سال 1988 با ایجاد دانشکده پرستاری و دانشکده علوم کامپیوتر آغاز شد و باعث ایجاد دانشگاه آندورا شد که محوطه دانشگاه آن از سال 2004 در مرکز Sant Julià de Lòria واقع شده است.