Keystone logo
آفریقای جنوبی

مطالعه کارشناسی ارشد که در آفریقای جنوبی 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  229
 • اشتراک ابزارها

  30
 • اشتراک اینترنتی

  39
 • حمل و نقل محلی

  36

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  4
 • بلیط سینما

  5
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره آفریقای جنوبی

آموزش عالی در آفریقای جنوبی

آموزش و پرورش و آموزش عالی هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی، از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می گیرد. هر دو مؤسسات آموزش عالی دولتی و خصوصی وجود دارد، از جمله دانشگاه ها، دانشگاه های فن آوری، و نهادهای جامع. دانشگاه ارائه مدارک تحصیلی به لحاظ نظری سنتی و تحقیق مدار. نهادهای دیگر در آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای و حرفه ای تمرکز می کنند.

چرا در آفریقای جنوبی مطالعه؟

علاوه بر این فرصت را به تحصیل به زبان انگلیسی در یک محیط چند فرهنگی، آفریقای جنوبی است بسیاری از مدارس در سطح جهانی از آموزش عالی است که شامل دولت از هنر پژوهش همراه با برنامه های درجه با کیفیت بالا کارشناسی ارشد. آفریقای جنوبی دارای سه دانشگاه در 400 دانشگاه برتر در سراسر جهان، که توسط 2012-2013 رتبهانگلستان / جهان-دانشگاه-رتبه بندی / "> بار رتبه بندی دانشگاه های جهان آموزش عالی.

دانشگاه در آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی دارای 23 دولتی موسسات آموزش عالی که درجه کارشناسی ارشد، از جمله 11 دانشگاه، 6 دانشگاه از فن آوری، و 6 موسسات جامع ارائه دهد. موسسات خصوصی نیز وجود دارد، در مجموع 115. برنامه ها در اکثر رشته های دانشگاهی ارائه شده و درجه کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی، اقتصاد و امور مالی به ویژه محبوب. دانشجویان بین المللی استقبال می شود و با استفاده از روش برنامه همان اتباع آفریقای جنوبی.

کمک درسی و برنامه مدت زمان

شهریه سالانه برای مطالعات کارشناسی ارشد به طور گسترده ای متفاوت است که توسط برنامه و مدرسه است، اما به طور کلی در مدارس دولتی کم، از حدود 1،500 دلار به 5000 $ (US). مدارس خصوصی هستند تا حدودی بالاتر است. برنامه های کارشناسی ارشد نیز در مدت زمان محدوده، اما 1-2 سال است به طور معمول.

سال تحصیلی

سال تحصیلی اجرا می شود از فوریه تا دسامبر و شامل دو ترم. هر ترم به طور معمول از شش هفته از کلاس ها، یک استراحت یک هفته، و سپس هفت هفته از کلاس ها، و در نهایت یک هفته شامل برای مطالعه (به نام هفته SWOT) و سپس آزمون.

تحصیلات تکمیلی فرصت

بسیاری از شرکت های چند ملیتی در آفریقای جنوبی فعالیت می کنند، و فارغ التحصیلان با درجه کارشناسی ارشد فرصت های زیادی برای اشتغال پیدا کنید، که آیا آنها اتباع آفریقای جنوبی و یا شرح می باشد. بخش صنعت که در حال حاضر در حال رشد شامل خودرو، فن آوری اطلاعات، ارتباطات، معدن، بانکداری و خدمات. اکثریت قریب به اتفاق از کارها در کیپ تاون، بندر الیزابت، دوربان، پرتوریا، و ژوهانسبورگ متمرکز شده است. برای به دست آوردن اجازه کار، یک دانشجوی بین المللی باید معمولا اولین پیشنهاد کار برای یک موقعیت است که می تواند به صورت محلی نمی شود پر کرده اند.با این حال، دانش آموزان با مهارت در زمینه های تخصصی و یا کارشناسان مجرب در زمینه های خاصی ممکن است قادر به اخذ اجازه کار حتی بدون پیشنهاد کار خاص.

شرایط اخذ ویزای

دانشجویان بین المللی تحصیل در آفریقای جنوبی مورد نیاز به اجازه مطالعه قبل از آنها وارد کشور برای حضور در مدرسه. مجوز بازدید کننده می تواند برای مجوز دانشجویی پس از رسیدن نمی توان رد و بدل. هنگامی که یک دانش آموز است و در یک دانشگاه پذیرفته شده است، آنها می توانند برای اجازه مطالعه در دفتر آفریقای جنوبی در کشور خود اعمال می شود.

بیمه سلامت

دانشجویان بین المللی مورد نیاز برای به دست آوردن بیمه درمانی آفریقای جنوبی، حتی اگر آنها بیمه درمانی در کشور خود تحت پوشش. اثبات این پوشش زمانی که برای ویزای مطالعه اعمال مورد نیاز است. دانش آموزان باید برای سال تحصیلی تمام در پیش پرداخت. ماهانه و یا دیگر پرداخت امکان پذیر نیست.

راهنمایی

اگر چه زبان انگلیسی در زبان غالب برای مبادلات عمومی و کسب و کار در آفریقای جنوبی، این کشور دارای 11 زبان رسمی، از جمله آفریکانس (مشتق از هلند)، اندهبلهای، شمالی سوتو، سوتو، Swazi، تسوانا، تسونگا، Venda، خوزا، و زولو . دانش آموزان ممکن است زبان های بومی در سراسر کشور روبرو می شوند. با این حال، بسیاری از مردم آفریقای جنوبی می تواند بیش از یک زبان صحبت می کنند و انگلیسی به طور گسترده ای قابل درک باشد.

ورزشی بسیار محبوب در آفریقای جنوبی، با ورزش بزرگ بودن فوتبال، راگبی و کریکت. دیگر ورزش ها با موارد زیر قابل توجه و حضور بین المللی شامل شنا، گلف، بوکس و تنیس.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی (که قبلا مجوز تحصیل آفریقای جنوبی نامیده می شد)
 2. ویزای مبادله آفریقای جنوبی - اگر بیش از 25 سال سن دارید و می خواهید در یک برنامه تبادل فرهنگی، اقتصادی یا اجتماعی به آفریقای جنوبی بیایید که بین یک موسسه آموزشی یا ارگان دولتی در آفریقای جنوبی و یکی در یک کشور خارجی سازماندهی شده است.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی؛ ویزای مبادله ای آفریقای جنوبی

قیمت و ارز

USD 47

هزینه درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی به کشور مبدأ شما بستگی دارد اما حدود 47 دلار آمریکا است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجوی بین‌المللی که می‌خواهد در آفریقای جنوبی برای دوره‌ای به مدت 3 ماه (90 روز) بماند و تحصیل کند، باید برای ویزای دانشجویی اقدام کند. این ویزا به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای پذیرش توسط یک موسسه آموزشی معتبر در آفریقای جنوبی پذیرفته شده اند.

برای واجد شرایط بودن برای ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی، خود مدرسه یا کالج ابتدا باید به عنوان یک "موسسه آموزشی" واجد شرایط باشد. این بدان معناست که باید در وزارت آموزش پایه یا وزارت آموزش عالی ثبت شود. بنابراین اگر می‌خواهید در یک آموزشگاه زبان خصوصی یا مدرسه‌ای که فقط دوره‌های فنی کوتاه‌مدت ارائه می‌دهد شرکت کنید، ممکن است واجد شرایط ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی نباشید.

لطفا توجه داشته باشید: شما نمی توانید با ویزای بازدید کننده به آفریقای جنوبی بیایید و سپس اقدام به درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی کنید. شما نمی توانید با ویزای بازدید کننده به آفریقای جنوبی بیایید و سپس اقدام به درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی کنید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

کمیسیون عالی، کنسولگری یا سفارت آفریقای جنوبی

برای دریافت ویزای آفریقای جنوبی، دانشجویان باید با کمیسیون عالی، کنسولگری یا سفارت آفریقای جنوبی در کشور محل اقامت خود تماس بگیرند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

ابتدا باید در یک مدرسه، کالج یا دانشگاه آفریقای جنوبی به عنوان دانشجو پذیرفته شوید و نامه پذیرش را روی سربرگ مؤسسه دریافت کنید که توسط یا از طرف مدیر یا مسئول ثبت نام امضا شده باشد.

سپس باید فرم درخواست اجازه اقامت موقت B1-1738 را تکمیل کرده و شخصاً آن را به سفارت، کنسولگری، یا کمیسیون عالی آفریقای جنوبی در کشور خود ببرید.

مدارک زیر باید همراه با فرم درخواست BI-1738 ارسال شود:

 • گذرنامه ای که حداقل 30 روز پس از انقضای بازدید مورد نظر اعتبار داشته باشد
 • پرداخت هزینه مقرر
 • گواهی واکسیناسیون، در صورت نیاز طبق قانون
 • اثبات تمکن مالی برای تامین هزینه های پیش بینی شده زندگی در دوران اقامت در جمهوری و همچنین پرداخت شهریه. این باید به صورت صورتحساب بانکی / پول نقد موجود / چک های مسافرتی باشد
 • اثبات پوشش پزشکی
 • واریز نقدی معادل ارزش بلیط برگشت.
 • در مورد دانشجویان آفریقایی، تعهد دولت مربوطه به عهده گرفتن مسئولیت کامل دانشجو و پرداخت کلیه هزینه ها، در صورت لزوم اخراج دانشجو.
 • گزارش های پزشکی و رادیولوژی
 • گواهی تولد نامشخص در مورد خردسالان.
 • در مورد یک خردسال، مشخصات فردی در جمهوری آفریقای جنوبی که به عنوان قیم زبان آموز عمل می کند و نامه ای از این شخص که سرپرستی را تأیید می کند.
 • رضایت هر دو والدین برای اقامت شما در آفریقای جنوبی، یا از طرف والدینی که انحصاری حضانت را بر عهده دارند، همراه با مدرک حضانت انحصاری
 • نامه رسمی از موسسه آموزشی که در آن قصد تحصیل دارید، تایید پذیرش موقت و مدت دوره.
 • گواهی پوشش پزشکی که سالانه برای دوره تحصیل با یک طرح پزشکی ثبت شده در قانون طرح های پزشکی تمدید می شود.
 • اگر 18 سال و بزرگتر هستید، گواهی نامه ترخیص پلیس از هر کشوری که از 18 سالگی 12 ماه یا بیشتر در آن اقامت داشته اید، مورد نیاز است.

شما برای مجوز مبادله (ویزای مبادله آفریقای جنوبی) با استفاده از همان فرم درخواست B1-1738 اقدام می کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان‌های فرآیند درخواست از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، اما حدود شش هفته طول می‌کشد.

ویزای دانشجویی برای کل دوره دانشجویی، به طور متناوب 36 ماه برای مدارس و 24 ماه برای سایر موسسات معتبر است.

ویزای مبادله آفریقای جنوبی - این ویزا برای مدت زمان مبادله، معمولا بیش از 12 ماه اعطا می شود. ویزای مبادله ای آفریقای جنوبی قابل تمدید یا تمدید نیست. هنگامی که این نوع مجوز را دریافت کردید، تنها پس از اینکه حداقل یک سال در خارج از آفریقای جنوبی زندگی کرده باشید، می توانید برای اجازه اقامت موقت یا دائم درخواست دهید.

زمان پردازش

6 Weeks

فرصتهای کاری

اگر ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی دارید و در سطح عالی تحصیل می کنید، مجاز به کار پاره وقت حداکثر 20 ساعت در هفته در طول ترم و تمام وقت در تعطیلات هستید.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

دلایل متعددی وجود دارد که درخواست ویزای تحصیلی شما در آفریقای جنوبی ممکن است رد شود، مانند:

 • جای خالی گذاشتن روی فرم ها
 • دروغ گفتن در مورد هر چیزی در برنامه شما
 • داشتن پاسپورت منسوخ و بدون صفحات خالی
 • غلط املایی نام شما در اسناد
 • عدم ارائه شواهد مبنی بر وجود بودجه کافی