آمریکا

تحصیل در ایالات متحده آمریکا

آموزش عالی در ایالات متحده آمریکا

آموزش عالی است ایالات متحده آمریکا دنیوی مشهور است. اگر چه شهریه ممکن است گران هستند، بسیاری از برنامه های کمک های مالی، از جمله وام، کمک های مالی و بورس های تحصیلی که در دسترس وجود دارد. مردم اغلب به ایالات متحده آمریکا در جستجوی گزینه های مختلف آموزش عالی سفر می کند.

تحصیل در ایالات متحده آمریکا فراهم می کند یک تجربه فرهنگی و اجتماعی غنی، و همچنین به عنوان یک کامل، روش خوبی گرد به آموزش و پرورش است که شما نمی توانید پیدا کنید به راحتی در جای دیگر. ایالات متحده آمریکا ارائه می دهد یک منوی کامل آموزش عالی که پس از کالج دانش آموزان برای زندگی آماده به طوری که آنها می توانند به را انتخاب کنید یا اقامت در ایالات متحده آمریکا و یا پس از اتمام بازگشت به کشور خود.

برخی از دانشگاه های معتبر در ایالات متحده آمریکا شامل دانشگاه هاروارد، ییل، و استنفورد اما بسیاری از دانشگاه های دیگر در داخل هر کشوری که ارائه یک برنامه آموزشی گسترده و مطالعه دوره مشخص شده در زمینه انتخاب وجود دارد.به عنوان مثال، UCLA در لس آنجلس است برای برنامه فیلم عالی خود شناخته شده است، اما استفان اسپیلبرگ و جورج لوکاس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا حضور داشتند. این یک مثال بسیار خوبی از چگونه شما لازم نیست که برای حضور در یک مدرسه آیوی لیگ برای دریافت آموزش و پرورش خوب است.

ساخت تا از یک سال تحصیلی

سال تحصیلی در ایالات متحده آمریکا به طور معمول در پاییز آغاز می شود، به طور معمول در اواخر ماه اوت، اما برخی شرایط ممکن است زودتر آغاز خواهد شد. چند سال تحصیلی به دو ترم، برخی به چهار چهارم، و برخی به سه چهارم تقسیم شده است. این مهم است که برای دانشجویان بین المللی همه چیز را در محل به قبل از آمدن به ایالات متحده آمریکا. اطمینان حاصل کنید که شما با دانشگاه خود را چک کنید برنامه و تاریخ شروع.

شهریه و طول مطالعه

شهریه از دانشگاه های مختلف متفاوت است، به طوری که با مدرسه شما برنامه ای برای حضور در برای هزینه های دقیق تیک بزنید.طول مدت درجه نیز متفاوت است، که بسته به درجه شما قصد دارید به دنبال. به عنوان مثال، مجوز CNA تنها حدود یک سال و نیم طول می کشد، در حالی که قبل از قانون در مورد سه تا چهار سال طول می کشد در اکثر موارد.

فرصت مطالعه برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی می تواند از یک طیف گسترده ای از دوره ها و مسیرهای شغلی به منظور افزایش یادگیری خود و ارائه فرصت برای پیشبرد حرفه ای خود را پس از بازگشت به کشور خود را انتخاب کنید. همچنین بسیاری از گروه های دانشجویی بین المللی در دسترس در محوطه دانشگاه در مدارس ایالات متحده وجود دارد.

آموزش عالی درجه از ایالات متحده آمریکا دانش آموزان را قادر می سازد تا تلاش خود را برای دانش ادامه فراتر از مطالعات اجباری خود و آنها را اجازه می دهد تا به دنبال زندگی حرفه ای پیشرفته در خارج از نظام آموزش و پرورش داخلی قادر به کار در پژوهش و توسعه و.

ویزای دانشجویی

ویزای دانشجویی مورد نیاز و این باید تا به روز در زمان رسیدن باشد.پیدا کردن اینکه آیا شما نیاز به یک F-1 و یا M-1 ویزای - این بستگی به دوره خاصی از مطالعه. سفارت آمریکا بهترین نقطه تماس برای پیدا کردن این اطلاعات است. معمولا وجود دارد همچنین اطلاعات در وب سایت مدرسه توضیح خاص در مورد ویزا برای آن مدرسه. شما همچنین می توانید با دفتر پذیرش یا دفتر دانشجویان بین المللی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر.