UK - کارشناسی ارشد - مدیریت هتل بین المللی

عمومی

شرح برنامه

تبدیل به یک استاد در مرکز صنعت مهمان نوازی

استاد علوم (کارشناسی ارشد) در مدیریت بین المللی هتل بر روی توسعه مهارت برای مدیریت افراد، عملیات و کسب و کار در هتل ها و شرکت های مهمان نوازی تمرکز دارد. و پردیس لندن ارائه می دهد یک محیط به خصوص قوی برای توسعه خلاقیت خود را، مهارت نوآوری و اتصالات صنعت برای حداکثر فرصت تاثیر شغل و اشتغال.

برای ایجاد یک پایه و اساس مهارت مدیریت هتل، ترم اول را پوشش می دهد مدیریت عملیات هتل که دانش آموزان لندن کامل در دانشگاه Glion را در سوئیس، در خانه از مهمان نوازی و مناظر زیبا را از این محل مدرسه هتل قرار دارد. از آنجا، دانشجویان در دوره سطح بالاتر در مدیریت مهمان نوازی از جمله امور مالی، بازاریابی، منابع انسانی، و مدیریت درآمد. این برنامه با یک کارآموزی برای تجربه عملی که به دانش آموزان یک فرصت برای تمرین مهارت های جدید خود را در یک محیط کار در دنیای واقعی به پایان می رسد.

این برنامه برای فارغ التحصیلان اخیر، که مدرک کارشناسی را نگه دارید، از جمله کسانی که به صنعت مهمان نوازی مربوط نیست طراحی شده است.

حقایق کلیدی

  • مدت زمان: 1.5 سال (از جمله کارآموزی)
  • ترم تحصیلی: دو ترم (بلوک 4 مطالعه) در محوطه دانشگاه
  • کارآموزی: 1 (6 ماه)
  • برنامه تاریخ های شروع: ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر
  • محل سکونت: سوئیس (Bulle دانشگاه)، و یا Glion را لندن، انگلستان
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Glion delivers international hospitality management degrees, sports and event management degrees, and graduate programs to students from 98 different countries on two beautiful campuses in Switzerland ... اطلاعات بیشتر

Glion delivers international hospitality management degrees, sports and event management degrees, and graduate programs to students from 98 different countries on two beautiful campuses in Switzerland and the Glion London campus in the UK. اطلاعات محدود