Sustainability MSc در تامین انرژی و مدیریت تقاضا

عمومی

شرح برنامه

یک مدرک کارشناسی ارشد انعطاف پذیر که برای درک دقیق تکنولوژی های مختلف انرژی طراحی شده است، به بررسی موضوع از طریق ترکیبی از مطالعه دانشگاهی، بحث و تمرین عملی می پردازد.

چگونه دوره تدریس می شود؟

دوره کارشناسی ارشد در Centre for Alternative Technology (CAT)، که پیشگام عمل و تئوری پایداری در انگلستان بود، آموزش داده شد، ارائه خدمات انرژی تجدیدپذیر، افزایش بهره وری انرژی و مدیریت هوشمند منابع انرژی. این موضوعات در چارچوب اثرات زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی و ریسک های سیاست گذاری در مقیاس بین المللی، ملی و محلی مورد بررسی قرار می گیرند. برنامه کارشناسی ارشد ما توسط آموزش از راه دور و یا از طریق بلوک های مسکونی در یکی از ساختمان های نوآورانه محیط زیست در انگلستان و یا از طریق ترکیبی از دو آموزش داده می شود.

فن آوری های مختلف انرژی همراه با پیشرفت های جدید در ذخیره انرژی، شبکه های هوشمند و متر مورد بررسی قرار می گیرد. مدل سازی کامپیوتری، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل آن، دانش آموزان را در مدیریت موثر انرژی موثر می کند. دانش آموزان می توانند از محدوده وسیعی از ماژول ها که ارزیابی محیطی و انرژی های تجدید پذیر، شهرها و جوامع، تامین انرژی، انرژی در ساختمان ها و سیاست و اقتصاد را پوشش می دهد، انتخاب کنند.

ما دانش آموزان کارشناسی ارشد خود را دانش، مهارت و تجربه مورد نیاز برای توسعه حرفه ای در بخش محیط زیست و تاثیر می گذارد. این برنامه بر کارکنان متخصص ما (https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-in-energy-provision-and-demand-management/sepdm-staff-profiles) و انتخاب گسترده ای از دانشگاهیان و استادان مهمان متخصص - افرادی که به طور جدی به تفکر و اقدامات زیست محیطی پرداخته اند.

چه مدارکی دریافت خواهید کرد؟

تکمیل موفقیت آمیز برنامه MSc Sustainability در تامین انرژی و مدیریت تقاضا در Centre for Alternative Technology منجر به اعطای کارشناسی ارشد توسط UEL (با اعتبار سنجی توسط دانشگاه شرق لندن) است.

ماژول ها شامل

 • مفاهیم پایداری و اقتباس و برنامه ریزی
 • سیاست زیست محیطی و اقتصاد
 • سیاست تحول سازگاری و اقتصاد
 • شهرها و جوامع
 • جریان های انرژی در ساختمان ها - قطعات A و B
 • تامین انرژی (باد)
 • تامین انرژی (PV خورشیدی)
 • تأمین انرژی (انرژی تجدیدپذیر)
 • ارزیابی و ارزیابی عملکرد ساختمان
 • پروژه محیط زیست ساخته شده و یا پروژه تمرین محیط زیست ساخته شده است

این دوره توسط دانشگاه لندن تایید شده است.

چرا در CAT تحصیل میکنید؟

مطالعه در Centre for Alternative Technology (CAT) یک تجربه واقعا منحصر به فرد است. برای 40 سال گذشته، CAT در پیشروی جنبش محیط زیست قرار گرفته است، پیشگام فناوری نانو و کربن فعال و کم مصرف. در دانشکدۀ فارغ التحصیل محیط زیست (GSE) دانش آموزان از دانش گسترده و علمی ما بهره مند می شوند، فارغ التحصیل شدن با مهارت هایی که برای تبدیل شدن به بازیکنان پیشرو در بخش پایداری می باشد. در مورد امکانات ما بیشتر بدانید: https://gse.cat.org.uk/index.php/postgraduate-courses/msc-sustainability-and-adaptation/sa-site-and-facilities

دستکاری در یادگیری

در CAT، آموزش دستیابی به سمت تحصیلات دانشگاهی همراه است. هفته های بلوغ در محل های مسکونی در Centre for Alternative Technology (CAT)، یک محیط یادگیری واقعا منحصر به فرد و الهام بخش تدریس می شود. CAT یک آزمایشگاه زنده برای راه حلهای پایدار و پایدار است که در یک معدن سنگ آهک غرق شده در لبه پارک ملی Snowdonia قرار دارد. این شامل برخی از ساختمان های شناخته شده و شناخته شده محیط زیست در سطح کشور و همچنین یکی از انواع مختلفی از فن آوری های قابل استفاده مجدد، در محل آب و فاضلاب، جنگل های مداوم و حیاط باغ های ارگانیک است.

انعطاف پذیری

این یک درجه انعطاف پذیری است که در بلوک هایی که به طور مداوم از 5 یا 6 شب در مرکز و یا از طریق آموزش از راه دور گرفته شده است. دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند بین این روش های آموزشی برای هر ماژول انتخاب کنند. یک ماژول انتخابی وجود دارد که بیش از یک سال یا دو سال طول می کشد - به این معنی که مدرک می تواند زمان بخشی باشد. این مدرک کارشناسی ارشد است که به شما بهترین تجربه ممکن را داده است و همچنین با توجه به فشارهای زندگی حرفه ای و خانوادگی مدرن، به خوبی رفتار می کند.

محیط یادگیری جاذب

هفته های ماژول های اختیاری شامل سخنرانی ها، سمینارها، کار گروهی و تمرینات است. بعد از اینکه پایه نظری را گذاشتیم، کار کاربردی تمایل دارد بعدا در هفته تسلط پیدا کند. این هفته های ماژول محیطی واقعا همهجانبه برای فرار از زندگی روزمره فراهم می کند و خود را به یادگیری جدید اعمال می کند. بسیاری از کارشناسان برجسته در حین این ماژول سخنرانی مهمانانه یا برگزاری سمینارها را برگزار می کنند، زیرا این دوره ای است که به دنبال تجارب و یادگیری کل بخش زیست محیطی است.

آیا این دوره برای شماست؟

اگر میخواهید یک ملاقات طولانی در یک ماژول بازدید کنید، جایی که میتوانید در سخنرانیها و کارگاهها شرکت کنید و با کارکنان و دانشجویان ملاقات کنید، لطفا به یکی از روزهای باز ما بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر به https://gse.cat.org.uk/index.php/open-day بروید

برای رزرو لطفا با ما تماس بگیرید فارغ التحصیل بازاریابی دانشکده در study@cat.org.uk

روش ارزیابی

دوره کار برای هر ماژول معمولا شامل مقاله، گزارش و ارائه است. دانش آموزان نیز پایان نامه را در انتهای دوره تکمیل می کنند. پس از به دست آوردن 120 اعتبار از مؤلفه های آموزشی موجود و دوره های مربوطه، دانش آموزان واجد شرایط برای دیپلم کارشناسی ارشد هستند. کسانی که مایلند مدرک کارشناسی ارشد را بدست آورند، یک مدرک پایان نامه را تکمیل می کنند که نتیجه کار بر روی برنامه است.

شرایط ورود

 • یک مدرک کارشناسی با پس زمینه فنی مناسب یا تجربه معادل.
 • شواهد توانایی زبان انگلیسی، مانند TOEFL در 550 یا نمره IELTS 6.0.
 • برنامه های کاربردی از دانشجویان بالقوه زیر سن 21 به طور معمول در نظر گرفته نمی شود.
 • اگرچه ما لزوما نیازی به داشتن مدرک برای درخواست این برنامه نداریم، لازم است آماده باشید که مقالات، گزارش ها و سخنرانی ها را در این سطح تهیه کنید.

هزینه ها

اقامت در انگلیس / EEA:

 • هزینه دوره: هزینه ماه سپتامبر 2017 £ 6250 * است. غذا و اقامت بیشتر £ 2000 * است.
 • دانش آموزان تمام وقت: هزینه ها باید به طور کامل پرداخت شود، همانطور که در قانون سیاست های پرداخت می شود.
 • دانش آموزان نیمه وقت: نصف مجموع هزینه ها هر ساله پرداخت می شود. هزینه سال دوم هزینه جاری برای این سال تحصیلی خواهد بود.
 • همچنین گزینه تنظیم یک برنامه ی اقساط وجود دارد.

ساکن خارج از EEA:

 • هزینه دوره: هزینه سپتامبر 2017 7500 پوند است. غذا و اقامت بیشتر 2000 پوند است.
 • نصف هزینه به درخواست تعادل ناشی از ثبت نام است.
 • دانشجویان بین المللی باید توجه داشته باشند که ما مجوز سطح حمایت 4 را نداریم، بنابراین ما قادر به قبول دانشجویان بین المللی نیستیم که نیاز به ویزای دانشجویی برای مطالعه در این دوره دارند.

* تغییر در سال 2018

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with ov ... اطلاعات بیشتر

"No organisation is better placed to deliver skills for a zero carbon future, no building is better built to deliver that training.” The Graduate School at CAT is a world class training centre with over 35 years expertise in sustainability practice. Based in the Wales Institute for Sustainable Education (WISE) the GSE offers unparalleled teaching and accommodation facilities, including: اطلاعات محدود