کارشناس ارشد طراحی صنعتی برای معماری

عمومی

شرح برنامه

طراحان ، معماران و مهندسان آینده از نظر رقابت ، توسعه و نوسازی با چالش های بزرگ در حال تغییر در بخش طراحی و ساخت و ساز در سطح محلی و جهانی روبرو خواهند شد.

آنها می توانند با طراحی راه حل هایی که اجزای ساختمان پیشرفته را در خود جای داده و طرح های طرح خلاقانه ای را به نمایش بگذارند ، ایده های جدیدی را در زمینه املاک و مستغلات ایجاد کنند. به طور خاص ، زمینه مورد علاقه مربوط به ساختمانها و وقایع موقت ، بازگرداندن ساختمانها و طراحی اجزای ساختمان است.

در این چشم انداز ، استاد متخصص در طراحی صنعتی برای معماری این است:

  • ترکیب مهارت های چند رشته ای برای ایجاد برنامه های درسی پیشرفته.
  • شرکت ها و متخصصان را درگیر کنید تا تجربه آموزشی تا حد امکان عملی شود.
  • برای غنی سازی صلاحیت های طراحی به دارایی های فرهنگی و اقتصادی ایتالیا مراجعه کنید.
  • چگونه می توانید مفاهیم بسیار خلاقانه را بر اساس خلاصه های طراحی ارائه شده توسط شرکت های واقعی آموزش دهید.
  • برای تقویت درک مسائل جهانی ، یک محیط چند فرهنگی ارائه دهید.

اهداف

این برنامه برای آموزش متخصصان با مهارت های طراحی استفاده شده در طراحی محصولات صنعتی است که می توانند با محیط ساخته شده ارتباط برقرار کنند یا با آنها یکپارچه شوند یا اجزای سیستم های ماکروسیستم به طور فزاینده ای صنعتی شوند ، مانند ساختمان ها.

هدف این برنامه تلفیق دانش حاصل از دو بخش تعالی در ایتالیا است: طراحی و تولید قطعات برای صنعت ساختمان ، مناطقی که قبلاً در سطح بین المللی در بهترین سطح شناخته شده اند ، اما می تواند فرصتهای توسعه بیشتر را هم در ایتالیا پیدا کند. و در خارج از کشور

جنبه ای که کشور ما در ساخت المان های پایان یافته برای ساخت و ساز از کیفیت بالایی برخوردار است ، بسیار جالب است ، به عنوان مثال در زمینه مصالح ساختمانی (آجر ، مصالح و غیره) و روکش ها (موارد سفال ، معرق و غیره) ، و همچنین در آنجا شرکتهای عالی در زمینه تولید ساختار و سیستم وجود دارند. بنابراین ، این برنامه مهارت های طراحی صنعتی را بر اساس کیفیت طراحی / تولید ایتالیایی ارائه می دهد که می تواند در بازار بین المللی اعمال شود. متخصصان آموزش دیده در این برنامه قادر به مدیریت پیچیدگی طراحی محصول صنعتی برای محیط ساخته شده ، نسبت به درج آن در ساختمان ، در شرکت های بخش های مختلف تولیدی که شامل تولید طیف گسترده ای از اجزای ساختمانی ، نور است. ساخت و سازهای سنگین ، محصولات ساختمانی برای پاکت ساختمان ، سیستم های نصب و تجهیزات کاربردی محیط ساخته شده. دانشجویان می توانند در شرکت ها یا شرکت های طراحی و مهندسی که تعامل آنها با دنیای تجارت را درخواست می کنند ، کار کنند. آموزش های ارائه شده توسط این استاد شامل انجام سخنرانی ها ، سمینارها ، تمرین ها و کارگاه های آموزشی است.

شرح شغل و ارزیابی نهایی

دانشجویان با دانش تئوریک و با دانش نظری همراه با تجربیات قابل توجهی که در صنعت ساخت و ساز به کار گرفته می شوند ، طراحی می شوند و مدیر محصول با نگرش چند رشته ای قوی ، در توسعه محصولات جدید و گنجاندن آنها در محیط ساخته شده شرکت می کنند.

شرایط پذیرش

استاد تخصصی ID4A برای فارغ التحصیلان رشته های طراحی صنعتی ، مهندسی و معماری در نظر گرفته شده است که مایل به گسترش آموزش و مهارت های خود در یک زمینه پروژه خاص هستند.

کارشناسی ارشد ویژه برای داوطلبان دارای مدرک دانشگاهی یا مدرک دانشگاهی (مدرک سیستم قدیمی ایتالیایی) یا لیسانس یا کارشناسی ارشد علوم (مدرک سیستم جدید ایتالیایی) در رشته های پلی تکنیک رزرو شده است. در مورد داوطلبانی که در خارج از کشور فارغ التحصیل شده اند ، عناوین تحصیلی معادل در موسسات آموزشی مربوطه در نظر گرفته می شود.

سطح خوبی از انگلیسی لازم است.

روش پذیرش

برای شرکت در روند انتخاب، فرم درخواست باید به صورت آنلاین در آخرین مهلت های بعدی تکمیل شود:

  • برای شهروندان ایتالیایی / خارجی با صلاحیت کسب شده در ایتالیا در 8 آگوست 2020.
  • برای شهروندان اضافی UE در 8 ژوئیه 2020 .

هزینه تحصیل و تحصیل

هزینه کل استاد مطابق هنر 12.000 یورو بدون مالیات بر ارزش افزوده است. 10 DP 633/72.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. اطلاعات محدود