Msc in aquaculture

عمومی

شرح برنامه

چه چیزی می توانید از این واجد شرایط استفاده کنید؟

مدیر صنعت ماهیگیری، کنترل کیفیت، موقعیت های دولتی یا توسعه، ایجاد گونه های جدید آبزی پروری، مدیریت برنامه های پرورش، فروش و یا مدیریت. مدرک کارشناسی ارشد نیز یک مرحله پیاپی برای حرفه ای دانشگاهی است.

چه خواهد شد شما یاد بگیرند؟

این برنامه به شما قدرت و تخصص متداول و بین رشته ای را در موضوعات انتخابی شما می دهد. ما دوره های آموزشی در زمینه پرورش ماهی، تغذیه ماهی و برنامه ریزی و طراحی گیاهان آکواریوم را ارائه می دهیم و شما می توانید بینش و دانش را در مورد چگونگی تاثیر این مولفه ها بر اثربخشی تولید و تأثیر آن بر عملکرد اقتصادی به دست آورید.

در باره

این مطالعه قبل از اینکه مبانی ژنتیک و پرورش، تغذیه ماهی و همچنین جنبه های عملی و نظری تولید و تکنولوژی ماهی را پوشش دهد، با دوره های مقدماتی در زمینه فیزیولوژی، مراقبت های بهداشتی و کیفیت آب آغاز می شود. هدف مطالعه این است که دانشجویان دانش عمومی عملی و نظری در زمینه های مختلف را قبل از تکمیل پایان نامه کارشناسی خود را در یک منطقه تمرکز، که می تواند از پرورش ماهی، تغذیه ماهی، فن آوری تولید و یا یک منطقه دیگر مورد علاقه انتخاب شده است، به عنوان مثال آب و یا کیفیت محصول. پروژه کارشناسی ارشد به طور معمول بیش از یک سال طول می کشد و انعطاف پذیری زیادی را از نظر نوع پروژه و محل پروژه ارائه می دهد.

نتایج یادگیری

انتظار می رود که کاندیدایی که تحصیلات تکمیلی را به اتمام رسانده است، به نتایج یادگیری زیر، که در دانش، مهارت و شایستگی تعریف شده است، به دست آورده است:

دانش:

  • می توانید بهترین حیوانات تولیدی را انتخاب کنید و چگونگی تامین نیازهای تغذیه خود را در محیط های مختلف تولید کنید.
  • بدانید که چگونه در رفاه حیوانات در سیستم تولید محصولات دامداری مدرن مطمئن شوید.

مهارت ها:

  • قادر به نگه داشتن او / خود در تاریخ در ادبیات علمی و فن آوری جدید.
  • قادر به قرار دادن راه حل های عملی در یک دیدگاه گسترده تر اجتماعی مانند بهره برداری از منابع، محیط زیست و رفاه حیوانات است.

صلاحیت:

  • شایستگی بالا در تولید آبزی پروری مدرن.
  • صلاحیت برای حل مشکلات عملی و شرکت در پروژه های توسعه.
  • شایستگی بالا در پرورش حیوانات، تغذیه و تکنولوژی تولید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NMBU's mission is to contribute to the well-being of the planet. Our interdisciplinary research and study programmes generate innovations in food, health, environmental protection, climate and sustain ... اطلاعات بیشتر

NMBU's mission is to contribute to the well-being of the planet. Our interdisciplinary research and study programmes generate innovations in food, health, environmental protection, climate and sustainable use of natural resources. اطلاعات محدود