Msc در مهمان نوازی لوکس و مدیریت رویداد

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

افسانه ای Riviera فرانسه، موناکو به طور خاص، یکی از مهمترین و به دنبال مقصدهای لوکس در جهان نشان دهنده. جذابیت و افسون خود را به توسعه از مهمان نوازی و صنعت رویداد در چند دهه گذشته کمک کرده است.

بودن در قلب این منطقه می دهد IUM مشروعیت به منظور توسعه یک استاد تخصصی جدید در مهمان نوازی لوکس و مدیریت رویداد. این فرصتی است برای دانشجویان بین المللی برای کشف و کشف موناکو به عنوان مقصد دلسوز اما همچنین به عنوان مکانی که آنها می توانند درک و تجربه جنبه های کلیدی کسب و کار خدمات گرا.

صنعت مهمان نوازی لوکس است چند میلیارد صنعت عمدتا بسته به در دسترس بودن اوقات فراغت و درآمد قابل تصرف. صنعت شامل طیف گسترده ای از زمینه در صنعت خدمات: اقامت، مواد غذایی و آشامیدنی، آبگرم، ملاقات ها و رویدادها، خط کروز، بازی و قمار، سرگرمی و تفریح، و زمینه های اضافی در صنعت گردشگری است.

برنامه ما ارائه می دهد یک رویکرد چند رشته: یک کسب و کار جامد، استراتژیک، بازاریابی و ارتباطات دانش همراه با قرار گرفتن در معرض به سمت عملی، به لطف سهم professionnals فعال و به میدان بازدیدکننده داشته است.

نتایج برنامه

در پایان موفقیت آمیز از شرکت کنندگان در برنامه خواهد به دست آورده اند:

- رابطه پیشرفته و مهارت های فردی

- دانش بازار بین المللی

- مهارت های مدیریتی و سازمانی

- تفکر تحلیلی و مهارت های حل مسئله

- قابلیت طراحی، توسعه و ارائه خدمات با کیفیت بالا پایان

- قابلیت به کارشناسی کارشناسی ارشد برش لبه بازاریابی و ارتباطات ابزار

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Located in the Principality of Monaco, Monte-Carlo on the French Riviera, the International University of Monaco (IUM) is an English language university offering undergraduate, graduate and postgradua ... اطلاعات بیشتر

Located in the Principality of Monaco, Monte-Carlo on the French Riviera, the International University of Monaco (IUM) is an English language university offering undergraduate, graduate and postgraduate degrees in business specialized in Finance, Luxury Business, and International Business. اطلاعات محدود
موناکو-ویل , پاریس , لندن + 2 بیشتر کمتر