MBA مدیریت فناوری (tmmba)

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

مروری بر برنامه

برنامه MBA مدیریت فناوری 18 ماهه شما آماده برای رهبری در سرعت در حال تحول بخش فن آوری با مشخصات سطح اجرایی کسب و کار و مهارت به طور موثر مدیریت مردم، نوآوری، عملیات و دارایی های مالی.

برنامه درسی برای کسب و کار از فن آوری
برنامه درسی MBA مدیریت فناوری بر دانش و مهارت شما نیاز به سرب در سرعت گام، پویا، تکنولوژی محور محیط کار. موارد، سخنرانی ها و بحث در کلاس در اطراف شرکت های فن آوری و نوآوری واقعی میچرخد. دانش و مهارت به دست آورد در کلاس درس می تواند به سازمان شما 'ثانیه چالش های موجود و اهداف استفاده شود.

یادگیری مشارکتی و اتصالات مادام العمر
علاوه بر دروس دوره، دانش آموزان از دانش جمعی از دانشجویان همکار که پنج تا بیست سال تجربه کاری و نشان دهنده طیف وسیعی از سازمانها و توابع کار یاد بگیرند. محیط زیست-تیم گرا تحریک فکری و حمایت متقابل را فراهم می کند. اتصالات شما در کلاس درس، و به عنوان بخشی از جامعه فارغ التحصیلان را در شبکه های حرفه ای قوی پس از فارغ التحصیلی شود.

طراحی شده برای کار حرفه ای
دانشجویان MBA کسب خود را در تنها 18 ماه یا شش چهارم با یک استراحت یک ماه متوالی در ماه سپتامبر. برنامه کلاس از یک شب در هفته و هر شنبه دیگر به ویژه به کار حرفه ای جذاب است.

حمایت همه جانبه دانش آموز
متعادل کننده تمام وقت کار، مدرسه و خانواده می توانند به چالش کشیدن.برای حمایت از موفقیت خود را در برنامه و به اطمینان حاصل شود که شما می توانید بر یادگیری تمرکز، برنامه فراهم می کند کتاب مورد نیاز، مواد درسی و خدمات ثبت نام. شام در شب کلاس و همچنین صبحانه و ناهار در طول جلسات شنبه ارائه شده است. این مرکز با شبکه های بی سیم، یک سالن دانشجویی و کلاس های درس محکم طراحی شده برای آموزش موثر مجهز شده است. محل های مکتوب ارائه می دهد پارکینگ رایگان و به راحتی در دسترس از بین ایالتی 405 و بزرگراه 520.

برنامه تحصیلی

از روز اول - دانش شما می توانید استفاده کنید
طراحی شده برای کار حرفه ای، برنامه درسی MBA مدیریت فناوری بر اصول و تکنیک های که شما می توانید درخواست عنوان یاد می گیرید، تمرکز دارد. به شما یک دید سطح بالا را، این برنامه ارائه دروس مدیریت عمومی مربوط است که ارائه بینش وسیع به وابستگی متقابل میان عملکرد کسب و کار و فن آوری.برای آماده سازی شما برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر، برنامه درسی بر کار گروهی و مدیریت مهارت در حالی که ارائه ابزار مفید برای تصمیم گیری.

سفر مطالعاتی بین المللی

افزایش دیدگاه جهانی خود را از کسب و کار
نیروهای دوگانه تکنولوژی و جهانی شدن چالش ها و فرصت های فوق العاده ای بکر برای کسب و کار به ارمغان بیاورد. یاد بگیرید چگونه به حرکت جهان به طور فزاینده مسطح با بررسی دیدگاه جهانی دیگر. تم از جهانی شدن، استراتژی بین المللی، اقتصاد کلان و ارتباطات میان فرهنگی در سراسر برنامه درسی TMMBA تزریق.

کاوش سازمان های جهانی
شما 'شما یک فرصت برای دیدن جهانی شدن دست اول در طول سفر اختیاری مطالعه بین المللی داشته باشد.با کسب و کار بیش رقابت در بازار جهانی، به درک چگونگی نوآوری، شیوه های کسب و کار و مسائل اقتصادی عملیاتی تاثیر می گذارد و با کسب و کار در کشورهای دیگر را تحت تاثیر قرار مهم است. سفر مطالعه به شما می دهد فرصت برای گسترش کسب و کار دانش خود و در یک فرهنگ متفاوت غرق کنید. مشاهده کسب و کار، امکانات تولید تور و با رهبران کسب و کار محلی و مقامات دولتی تداخل می کنند.

کمک به یک قسمت را انتخاب کنید
این سفر اختیاری در طول تعطیلات بهار سال دوم می گیرد. سفرهای مطالعه قبلی شامل فرانسه، ژاپن و چین است. مقصد و مدت زمان به هر دو برنامه و دانش آموزان تعیین می شود.

مخاطبان


حرفه ای با تکنولوژی که می خواهند به نقش گسترده تر در مدیریت بازی کند.
آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,00 ... اطلاعات بیشتر

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,000 alumni. Each year about 2,500 students enroll in our undergraduate and graduate programs, and over 1,000 participate in Executive Education. Mission Statement We are an entrepreneurial learning community dedicated to the creation, application, and sharing of knowledge that places special emphasis on dynamic and global business environments. اطلاعات محدود
سیاتل , سئول , سانفرانسیسکو + 2 بیشتر کمتر