خلاصه درس

استاد زمین و علوم زیست محیطی برای دانش آموزانی است که مایلند دانش خود را گسترش دهند و پایگاه مهارت خود را در گستره ی زیرمجموعه های علوم زمین و محیط زیست و به ویژه علوم زیست محیطی، زمین شناسی و جغرافیای فیزیکی متفاوت کنند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این مدرک به عنوان یک برنامه آموزشی برای فارغ التحصیلانی که مایل به بررسی ترکیب خاص موضوعات با جزئیات بیشتری هستند، خدمت خواهد کرد. یک برنامه برای متخصصان که در حال حاضر از جنبه های علوم زمین و محیط زیست به دنبال مهارت های تحلیلی اضافی هستند و به عنوان یک گام به گام برای فارغ التحصیلانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های بالاتر را دارند، پس از اتمام این برنامه است.

با مهارت های مناسب و آزمایشگاهی، شما می توانید جایگاه پیشرفته ای را برای این افراد آماده کنید.

این درجه

این درجه بر ارتباط متقابل بسیاری از رشته های زیر در زمین و علوم زیست محیطی که محتوی آن ها از طریق موضوعات مشترک سال اول هسته مورد بررسی قرار می گیرد، تأکید دارد.

استاد زمین و علوم زیست محیطی از طریق لنز دیدگاه های جهانی در زمینه علم جایی که شما از فن آوری های هوش مصنوعی و هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کنید طراحی شده است.

نتایج آموزشی دوره

نتایج یادگیری درسی بیانگر موفقیت تحصیلی است که از نظر آنچه که یادگیرنده می داند، می داند، درک و می تواند پس از اتمام دوره، بیان شود. دانش آموزانی که از این دوره فارغ التحصیل می شوند قادر به نشان دادن:

 1. تفکر انتقادی و تصمیم گیری در رابطه با مفاهیم، دیدگاه ها و تحولات اخیر در زمین و محیط آن از جمله دیدگاه های محلی، ملی، جهانی، بومی و تکاملی با ایجاد و ارزیابی ایده ها و راهکارهای پیچیده ای که دیدگاه های فضایی را شامل می شوند، تمرین کنید.
 2. دانش و اصول علمی و روش های تحقیق مربوط به زمین و محیط زیست خود را تثبیت و ترکیب می کند.
 3. پیشنهادات یک یا چند راه حل برای شرایط فعلی و / یا جدید در دنیای واقعی را در عمل حرفه ای در زمینه علوم زمین و محیط زیست.
 4. بررسی، تجزیه و تحلیل و ترکیب اطلاعات، مشکلات و نظریه های مرتبط با رشته های علوم زمین و علوم محیطی از جمله زمینه های فضایی.
 5. طراحی، اعمال، تولید و ارزیابی فرضیه ها و نظریه ها، روش ها و مفاهیم برای تمرین حرفه ای و یا بورس تحصیلی در علوم زمین و علوم محیطی اعمال می شود.
 6. برنامه های، اجرا و تحویل نتایج ابتکارات مبتنی بر تحقیق را در یک روش بازتابنده و اخلاقی برای تمرین آکادمیک و حرفه ای.
 7. تمرین تفکر انتقادی، حل مسئله و بازتاب
 8. ارتباط دانش، نظریه ها و روش های مربوط به زمین و علوم محیطی را به مخاطبان مختلف با استفاده از فن آوری های مناسب و مهارت های ارتباطی.

ساختار دوره

برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد زمین و علوم زیست محیطی، یک کاندید باید حداقل 96 امتیاز اعتبار را به صورت کامل انجام دهد، همان طور که در زیر آمده است.

سال 1

پاییز

کد موضوع

بهار

کد موضوع

برای پیشرفت به سال 2، دانش آموزان باید در 70٪ و 70٪ در موضوعات مبتنی بر رشته (EMS) دست یابند. اگر دانش آموزان WAM دارند

سال 2

دانش آموزانی که تحصیلات خود را در جلسه بهار آغاز کرده اند، لطفا به مدیر برنامه های آموزشی خود (APD) برای راهنمایی های علمی مراجعه کنید.

فصل پاييز

کد موضوع

بهار

برای دانش آموزانی که دارای WAM 75٪ یا بالاتر هستند:

کد موضوع

برای دانش آموزان با WAM از 60٪ -74٪:

کد موضوع

برای دانش آموزانی که دارای WAM کمتر از 60٪ هستند، 24 امتیاز از فهرست زیر از موضوعات مدیریتی انتخاب کنید:

کد موضوع

چرا این دوره را انتخاب کنید

مهارت های علم، فناوری، مهندسی و ریاضی (STEM) در استرالیا تبدیل به یک منطقه سریع در حال رشد است که چشم انداز های جدید و افزایش شغلی را ایجاد می کند. از سال 2018 تا سال 2023، خدمات حرفه ای، علمی و فنی پیش بینی می شود که 10.2 درصد افزایش یابد که منعکس کننده قدرت مداوم تقاضا برای خدمات کارکنان واجد شرایط و با تحصیلات عالی است. منبع: پیش بینی های استخدامی

مناطق اصلی قدرت تحقیق در زمین

با داشتن سطح بالایی از زیرساخت های تحقیقاتی، ما دارای سابقه طولانی در زمینه برتری تحقیقاتی، که از طرح های کمک های مالی ملی و سایر منابع مالی تامین می شود، و نشان دهنده جایگاه عالی برای انجام مدرک کارشناسی ارشد است.

پذیرش

طیف وسیعی از گزینه های پذیرش در دسترس دانشجویان تمام سنین و زمینه های تحصیل است. روش های پذیرش در روش های پذیرش UOW و سیاست پذیرش کالج UOW تعریف شده است.

برای هر گونه توصیه یا سوالات خاص در مورد یک برنامه، لطفا با تیم آینده دانشجویان تماس بگیرید.

الزامات انگلیسی برای دانشجویان بین المللی

برای پذیرش این برنامه، سطح زیر انگلیسی لازم است:

آیلتس آکادمیک

 • کل امتیازات: 6.5
 • خواندن: 6.0
 • نوشتن: 6.0
 • گوش دادن: 6.0
 • صحبت کردن: 6.0

TOEFL (مبتنی بر اینترنت)

 • کل امتیاز: 86
 • خواندن: 18
 • نوشتن: 18
 • گوش دادن: 17
 • صحبت کردن: 17

کالج UOW: انگلیسی برای مطالعات ترمیمی: اعتبار (میانگین میانگین وزنی 65 و حداکثر 50 در خواندن و نوشتن آکادمیک)

مدارک دیگر نیز ممکن است در نظر گرفته شود. اطلاعات کامل را می توان در وب سایت زبان مورد نیاز زبان انگلیسی ما یافت.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Wollongong »

آخرین به روز رسانی می 24, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
52,992 AUD
برای دانش آموزان داخلی: هزینه نشست 13248 دلار در سال است و هزینه دوره 52،992 دلار در هر سال است. برای دانشجویان بین المللی: هزینه جلسه 15،384 دلار در سال است و هزینه تحصیل 61،536 دلار در سال است.
Deadline
درخواست اطلاعات
Domestic Applicants (Direct): 30 June 2019. Late applications may be considered. International Applicants: 12 July 2019. Late applications may be considered.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Domestic Applicants (Direct): 30 June 2019. Late applications may be considered. International Applicants: 12 July 2019. Late applications may be considered.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Domestic Applicants (Direct): 30 June 2019. Late applications may be considered. International Applicants: 12 July 2019. Late applications may be considered.
End Date