119417_image1.jpeg

آلن تی. شولمن

مدیر برنامه فارغ التحصیل رشته معماری

کارشناسی ارشد معماری II (M.Arch II) یک برنامه 2 ساله (4 ترم) با 60 اعتبار برای دانشجویانی است که دارای مدرک پیش حرفه ای در معماری یا یک رشته نزدیک هستند. این برنامه درجه بندی حرفه ای تعیین شده از طریق STEM ، بستر پیشرفته ای را برای دانشجویان فراهم می کند تا چالش های معاصر را درگیر خود کرده و به انواع متنوعات اجتماعی ، فرهنگی ، فناوری و برنامه نویسی بپردازند.

این برنامه M.Arch II به دانش آموزان اجازه می دهد تا با درگیر کردن چالش های پیچیده تر ، مهارت های خود را در مناطق ضروری ، و توسعه زمینه های تمرکز فردی ، به عنوان مثال در فناوری پیشرفته ، طراحی-ساخت ، و ساختمان سازی ، پایداری و انعطاف پذیری ، تحصیلات خود را در پیش بگیرند. ، طراحی شهری ، حفظ تاریخی و استفاده تطبیقی ، مراقبت های بهداشتی یا مهمان نوازی. دانش آموزان مسیر خود را به دنبال منافع خود هدایت می کنند ، زمینه های تمرکز حرفه ای را از طریق گواهینامه ها توسعه می دهند و در تحقیقات انتقادی شرکت می کنند.

در سال پایانی خود ، دانشجویان فارغ التحصیل M.Arch انتظار دارند که یک پروژه مدرک نهایی را دنبال کنند. پروژه های درجه نهایی یکی از دو مسیر را شامل می شوند:

  1. پایان نامه طراحی ، فرصتی برای هر دانش آموز ، که با یک مشاور دانشکده همکاری می کند ، تحقیق علمی مستقل را انجام دهد و یک موقعیت فردی را با توجه به رشته معماری تعریف کند.
  2. استودیوی تحقیقاتی طراحی فارغ التحصیل ، به رهبری یک عضو هیئت علمی ، که به بررسی موضوعات مرتبط یا موضوعی معماری می پردازد.

دانشکده U-SoA هر ساله توسط دانشمندان و صاحب نظران بین المللی شناخته شده بین المللی عضو می شوند. تنوع علاقه ها و تجربه های دانشکده ، دانشجویان را در انتخاب استودیوهای طراحی پیشرفته انتخابی انتخاب می کند. این دانشکده دارای واحدهای تحقیقاتی نوآورانه ، از جمله RAD-UM ، آزمایشگاهی اختصاص داده شده به فن آوری جاسازی شده در حال ظهور ، آزمایشگاه شهرسازی لیتوریال ، یک برنامه تحسین شده / ساخت ساخته شده و مرکز طراحی شهری و جامعه است.

مدرک M.Arch همچنین می تواند به طور مؤثر با برنامه های کارشناسی ارشد پس از حرفه ، از جمله کارشناسی ارشد معماری ، کارشناسی ارشد طراحی شهری ، کارشناسی ارشد توسعه املاک و مستغلات و شهرسازی و کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز ترکیب شود.

یک احساس قوی از جامعه ، همکاری و مسئولیت در بین دانشجویان و دانشکده های U-SoA به قدمی بین المللی برنامه های تحصیلات تکمیلی ما کمک می کند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Miami: School of Architecture »

آخرین به روز رسانی آگوست 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
تمام وقت
Price
2,100 USD
در هر اعتبار
Deadline
ژوئن 1, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2020

اوت 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2020
End Date