کارشناسی ارشد در تکنیک های آرامش و ذهن آگاهی

عمومی

شرح برنامه

استاد بر دانش ماهر آرامش ، ذهن آگاهی تمرکز می کند و یک مقایسه نظری مختصر را ارائه می دهد - عملی حتی با تکنیک های خواب آور اریکسونی. دانش آموزان به سمت یک تئوریک ، اما مهمتر از همه دانش عملی هدایت می شوند که به اشتراک گذاری تجربه ، اما در بعضی مواقع ، هدایت گروه توسط افراد مجرد نیز کمک می کند. توجه ویژه ای به جنبه های روانشناسی و روانشناسی خواهد شد که ما را به سمت مطالعه ذهن و روان تا مدل PNEI راهنمایی می کند.

گیرندگان و کلمات کلیدی

این استاد برای فارغ التحصیلان روانشناسی (درجه اول و یا سطح دوم)، روانشناسان و روانپزشکان، فارغ التحصیلان پزشکی با آموزش روانی (تخصصی یا تخصصی در روانشناسی بالینی، روانپزشکی، اعصاب) است.

واژه‌های کلیدی: مقایسه نظری-تجربی بین تکنیک های آرامش ، مدیتیشن (ذهن آگاهی) و هیپنوتیزم ، پایه های روانشناختی و عصبی ، مدل PNEI ، اپی ژنتیک ، نورون های آینه ، بیو فیدبک و نوروفیدبک ، نشانه ها و موارد منع استفاده از تکنیک ها ، آموزش و توانایی بعدی برای تمرین تکنیک ها در مورد خود ، مدیریت بیمار و گروه کلاس ، انعطاف پذیری در استفاده از تکنیک ها ، برنامه ریزی و بازاریابی دوره ها.

شرکت در استاد ما:

 • به دست آوردن تکنیک ها ، ابزاری که با نتایج عالی در زمینه های مختلف روانشناسی (بخصوص بخش بالینی ، ورزش ، کار) از سلامتی و پیشگیری و مدیریت استرس به دست می آید. در زمینه های روانشناختی و روان درمانی ، آنها توسط همکاران از همه جهت گیری ها استفاده می شوند (به عنوان مثال: شناختی-رفتاری ، رابطه ای- سیستمی ، روانکاوی ، انسان گرایانه و غیره) و پایه ای محکم برای توسعه یک زبان مشترک نشان می دهند.
 • پیش بینی به آینده حرفه ای: ادغام بین روانشناسی ، علوم اعصاب و مدل PNEI (PsicoNeuroEndocrinoImmunologia).

درخواست مصاحبه جهت گیری رایگان برای برنامه کارشناسی ارشد بدون ثبت نام کنید

نسخه های قبلی دانش آموزان شهادت

"آرامش ابزاری عالی برای من بود. به من این امکان را می داد که درباره خودم بیشتر کشف کنم و یاد بگیرم ، ارزشهای اساسی خود را بفهمم ، روی اهدافم تمرکز کنم ، کارهایم را با اشتیاق زندگی کنم. او همچنین به من اجازه داد تا زندگی با آرامش و عزت نفس بیشتر و ... را طی کنم. "
(والنتینا موریزیو)

"من صادقانه ، استاد را بدون قید و شرط به همه توصیه نمی کنم. من قطعاً آن را به كسانی توصیه می كنم كه در این لحظه احساس كنند كه منابع لازم برای کشف یا کشف مجدد جنبه های خود را دارند. "
(سارا ژیروتی)

"یک تجربه حرفه ای تحریک کننده ، کارهای شخصی شدید و جذاب ، سفری خواستار و غیره."
(Agnese Olivato)

"این دوره یک سفر داخلی واقعی است ، برای کشف ابزاری که می تواند باعث آرامش ، ثبات شود ، شما را به خاطر می آورد که بدن شما وسیله ای است که بسیار خوب کار می کند ، بدون تغییرات زیاد انسانی که ما روزانه بی فایده آن را مورد استفاده قرار می دهیم ، و غیره."
(دیوید دی سوان)

وی گفت: "اکنون که امتحان به پایان رسیده است می خواهم از شما بخاطر دقتی که استاد انجام داده است ، توجه به جنبه های فیزیولوژیکی ، صلاحیت بدیهی و مهمتر از همه تمایل شدید برای پذیرش هرگونه شک و تردید و درخواست برای شما تشکر کنم. پشتیبانی می کند. من همچنین از شدت آزمون امتحان بسیار خوشحالم ، بسیار مفیدتر از تست های کلاسیک "proforma" تا بتوانم به اثربخشی یادگیری خود بازگردم. در حقیقت ، بیشتر خوشبختی من به این دلیل است که واقعاً به نظرم می رسد چیزی درباره آرامش بدانم و گذراندن این نوع امتحان به من کمک می کند تا کمی بیشتر به آن اعتقاد داشته باشم. "
(ماتئو کاستیلتی)

"گفتن این که این درس ها سازنده بود ، این است که از یک استعمار استفاده کنید ... هم به عنوان انرژی و هم مثبت که شما به عنوان معلم منتقل می کردید ، و همچنین به عنوان اشتیاق برای تعمیق مباحث تحت پوشش پس از بازگشت به خانه و غیره."
(آدل کلگری)

"معلمان شیوه ای اصیل و پیروی از آموزش شخصیت های خود دارند. آنها می دانند ، فراتر از مطالب ، شور و شوق این کار ، اشتیاق و تشنگی دانش را نیز منتقل می کند. یک مورد که من متوجه شدم فقدان کامل "خودخواهی روشنفکری" در آنها بود. معمولاً تجربیات بالینی و سخاوتمندانه بالینی به اشتراک گذاشته می شود و غیره "
(سابرینا منوززی)

وی ادامه داد: "امکان مدیریت کلاس ، سازماندهی و برگزاری درس در وهله اول ، داشتن بازخورد فوری در مورد نحوه ارتباط من و رهبری گروه ، آزمایش های زنده از آنچه من با گروه های بیمار آینده خواهم داشت که می توانم انجام دهم. به چهره ، و غیره "
(لوکا مازوچلی)

"تجربه این استاد زیبا بود. زیبا زیرا کامل و ملموس است ، زیبا زیرا شما به ما بینش هایی را داده اید که مرا تحت الشعاع قرار داده اند ، زیبا برای باز بودن ، در دسترس بودن و انعطاف پذیری شما "
(مارتا دل بونو)

برای تعمیق نسخه کامل شهادتها

به طور خلاصه اهداف اصلی

اهداف ما ارتقاء و افزایش بهزیستی و توانایی تمرین تکنیک های استاد بر روی خود و دیگران و ارتقاء رشد شخصی و کاری خود و دیگران ، بهبود توانایی مقابله با تجربیات حاد و استرس زا است. این ابزارهای مزمن و یادگیری برای استفاده سودآوری در کارهای شخصی و مهمتر از همه ، کمک به آنها برای جلوگیری از فرسودگی و استرس ناشی از کار است.

مهارت های اصلی به دست آورد

 1. صلاحیت شخصی خودآگاهی ، آرامش ، مدیریت و جلوگیری از استرس.
 2. اداره و مدیریت تکنیک ها بر روی افراد و گروه های دارای روانشناسی (فقط برای افرادی که روان درمانی هستند).
 3. مدیریت و مدیریت تکنیک ها بر روی افراد و گروه ها در زمینه ارتقاء سلامتی ، پیشگیری از بیماری های استرس ، کار و ورزش.
 4. طراحی دوره و مهارت های بازاریابی.

روش ها و ابزار

استاد به شدت روی تمرین تمرکز دارد. در هر درس ، مقدمه تئوری مختصری برای موضوع وجود خواهد داشت و پس از آن تمرین گسترده ای از تکنیک ها انجام می شود .

از شرکت کنندگان دعوت می شود تا تکنیک های موجود در خانه را تمرین کنند و پروتکل های مربوطه را بنویسند تا تمرین و تعمیم یادگیری خارج از درس را انجام دهند.

نقش بازی و شبیه سازی مصاحبه ها انجام می شود تا بتوانید تجربیات شخصی را هم به عنوان هادی و هم به عنوان کاربر در مصاحبه تأیید کنید.

قبل، در طی و در پایان از استاد به شاگرد خواسته خواهد شد که تحت اندازه گیری روانشناختی (با بیوفیدبک) برای ارزیابی مهارت های اساسی آنها (و کسانی که به دست آوردن) و توانایی برای استراحت، مدیریت استرس و خودآگاه بودنdawn, tree, dusk pixel2013 / Pixabay

سطح کارشناسی ارشد برنامه پایه

الف) به خودتان تمرین دهید: چگونه به ترویج بهزیستی ، جلوگیری و مدیریت استرس با تکنیک های آرامش بخش بپردازید.

تکنیک RMP (آرامش عضله پیشرونده) مطابق با E. Jacobson:

 • تمرینات آرام سازی عضلات پیشرونده را تمرین کنید.
 • اطلاعات عمومی در مورد تمرین آرامش: موقعیت ها ، تمرین های تیراندازی ، فرکانس عملی در خانه.
 • اطلاعات عمومی در مورد عملی که باید در خانه انجام شود: زمان ، لباس ، محیط ، مدیریت مشکلات و مشکلات ، پروتکل.

آموزش اتوژنیک توسط JH Schultz:

 • تمرینات چرخه پایین (سنگینی ، گرما ، نفس ، قلب ، پلکسوس خورشیدی ، پیشانی تازه ، صورت ، چشم و شانه-گردن ، کاهش تمرینات). تمرینات متناسب

پس خوراند زیستی:

 • بررسی روانی و روانی (دانشجویان). از طریق بیو فیدبک ، صلاحیت اصلی ، شروع را اندازه گیری خواهیم کرد که مربوط به آرامش و مدیریت استرس دانش آموز ، نظارت ، در حین و در پایان کارشناسی ارشد ، تغییراتی است که در طول زمان با تمرین آرامش و ذهن آگاهی انجام می شود. (دومی در استاد سطح پیشرفته).
 • پارامترهای اصلی مورد استفاده: الکترومیوگرافی ، ضربان قلب ، دمای محیطی ، هدایت پوست.

نشانه ها و موارد منع مصرف تکنیک های آرامش.

ب) چگونه و چرا تکنیک های آرام سازی کار می کنند: عصب روانشناختی آرامش.
 • استرس و مدیریت آن: استرس و پریشانی ، استرس حاد و مزمن.
 • مقدمه ای بر روان یونوئیدوکرینین ایمونولوژی (مدل PNEI).
 • عناصر غدد درون ریز و ایمونولوژی درگیر در آرامش هستند.
 • سیستم عصبی مرکزی ، محیطی و خودمختار (سمپاتیک و پاراسمپاتیک): مسیرهای حرکتی ، حسی و خودمختار که در آرامش نقش دارند.
 • عضلات اسکلتی و عملکرد آنها. تنش و شل شدن عضلات.
 • آرامش احشاء: عضلات صاف درگیر در آرامش.
 • عروق خون: چگونه آنها کار می کنند و چرا آنها در آرامش قرار دارند.
 • تنفس: ریه ها، قفسه سینه و ماهیچه های مرتبط.
 • قلب و سیستم قلبی عروقی.
 • دستگاه گوارش
 • عناصر آناتومی و فیزیولوژیکی برای درک تمرینات چشم ها، صورت، شانه ها و ناخن ها.
ج) نحوه تمرین و مدیریت تکنیک های آرامش بخش برای دیگران: روانشناسی سلامتی ، مدیریت استرس و پیشگیری.
 • راهنمای گروهی برای تمرین آرامش. هر درس شامل دو لحظه عملی است که در آن می توانید خود را به آرامش اختصاص دهید. یکی از این دو نفر توسط معلمان مدیریت می شود و دیگری با شروع از درس دوم توسط دانش آموزانی که یکی پس از دیگری به دنبال راهنمایی گروه در طی دوره ها هستند ، مدیریت می شود.
 • مدیریت گروهی بعد از اجرای عمل و پویایی روانشناختی مرتبط.
 • هنر سقراطی سوالات برای مدیریت گروه.
 • ارائه موارد بالینی که در آن از تمرین آرامش استفاده شده است.
 • نقش بازی و شبیه سازی مصاحبه با دانشجویان در زمینه مشاوره روانشناختی و بخش سلامت اجتماعی.

برنامه کارشناسی ارشد سطح پیشرفته

الف) تمرین کردن در مورد خود: چگونگی ارتقاء بهزیستی ، جلوگیری و مدیریت استرس با ذهن آگاهی.

آشنایی با ذهن آگاهی

 • ذهن آگاهی چیست؟ چگونه فرق می کند (و چه چیزی شبیه آن است) با تکنیک های آرامش بخش ؟
 • یادداشت هایی در مورد تاریخ Mindfulness.
 • تمرین مراقبتی از طریق MBSR (روش کاهش ذهنیت مبتنی بر ذهن آگاهی - روش کاهش آگاهی).
 • مرور کلی از تمرین Mindfulness: موقعیت ها ، تمرینات تیراندازی ، فرکانس عملی در خانه ، پروتکل ها.
 • اطلاعات عمومی در مورد عملی که باید در خانه انجام شود: زمان ، لباس ، محیط ، مدیریت اختلال و مشکلات.
 • با پروتکل MBSR تمرین کنید: آگاهی و خودکار. زندگی در سر؛ ذهن پراکنده را جمع کنید. بیزاری را تشخیص دهید. قبول / رها کردن؛ اندیشه ها واقعیت نیستند؛ چگونه می توانم به بهترین وجه از خودم مراقبت کنم؟ تعالیم جدید را پرورش داده و افزایش دهید.

بیوفیدبک و نوروفیدبک

 • بررسی روانی و روانی (دانشجویان). از طریق بیو فیدبک و نورو فیدبک ، صلاحیت اصلی ابتکاری آرامش ، مدیتیشن و مدیریت استرس دانش آموز را اندازه گیری خواهیم کرد ، ضمن بررسی و در پایان استاد ، تغییراتی را که در طول زمان با تمرین ذهن آگاهی انجام می شود ، کنترل می کنیم.
 • پارامترهای اصلی مورد استفاده: الکترومیوگرافی ، ضربان قلب ، دمای محیطی ، هدایت پوست ، الکتروانسفالوگرافی.

نشانه ها و موارد منع مصرف Mindfulness.

ب) نحوه تمرین و مدیریت ذهن آگاهی نسبت به دیگران: روانشناسی سلامتی ، مدیریت استرس و پیشگیری.
 • رهبری گروه Mindfulness و پویایی روانشناختی مرتبط.
 • هنر سقراطی سوالات برای مدیریت گروه.
 • هر درس ، به استثنای اولین ، شامل دو لحظه است که در آن گروه خود را به تمرین Mindfulness اختصاص می دهد. یکی از این دو لحظه توسط معلمان مدیریت می شود و دیگری با شروع از درس دوم توسط دانش آموزانی که یکی پس از دیگری در طی دوره ها مدیریت می کنند ، مدیریت می شوند.
 • در کلیه دروس ، نقش آفرینی و شبیه سازی مصاحبه با دانشجویان در زمینه مشاوره روانشناختی و بخش سلامت اجتماعی انجام می شود.
ج) چگونه و چرا تکنیک های آرامش و ذهن آگاهی کار می کند: عصب روانی ، ژنتیک و اپی ژنتیک.
 • تجزیه و تحلیل عمیق از مدل PNEI: PsicoNeuroEndocrinoImmunologia.
 • فعالیت مغز (EEG): ریتم آلفا ، بتا و تتا.
 • نوروپلاستی و نوروژنز: چگونه مغز خودش تغییر می کند.
 • انقلاب اپی ژنتیکی: تأثیر محیط بر DNA.
 • نورون های آینه ای: مدارهای همدلی.
د) مقایسه تجربی بین تکنیک های آرامش ، ذهن آگاهی و هیپنوتیزم.
 • آشنایی با هیپنوتیزم: هیپنوتیزم چیست؟ هیپنوتیزم چیست؟ داوری و پیش داوری درباره هیپنوتیزم. تفاوت آن با تکنیک های آرامش و ذهن آگاهی چگونه است؟
 • تعریف ترانس و پیشنهاد.
 • پدیده شناسی هیپنوتیزم.
 • نکات در مورد تاریخچه هیپنوتیزم.
 • برنامه های کاربردی اصلی از هیپنوتیزم.
 • نمونه هایی از تکنیک های القاء دستورالعمل و ترنس غیر هدایت
 • تجربیات عملی هیپنوتیزم.
 • مقدمه ای بر هیپنوتیزم جدید Eriksonian.
 • ترانس به عنوان یک پدیده طبیعی (شبکیه معمول روزمره) و غیر دستورالعمل. مفهوم ارتباط و نقش درمانگر. تنظیمات درمانی: رویکرد انعطاف پذیر و خلاقانه. مفهوم جدید مقاومت. خواندن و داستان سرایی توسط میلتون اریکسون. تکنیک پارادوکسیک.
ه) مقدمه ای برای بازاریابی که در روانشناسی اعمال می شود: نحوه طراحی دوره ها و نحوه تبلیغ آنها.
 • معرفی بازاریابی به روانشناسی
 • نحوه ساختن یک دوره به طور مؤثر: ساختار بندی اهداف ، محتویات ، هزینه ها ، شناسایی بهترین زمینه های استفاده از تکنیک های پیشنهادی.
 • نمونه هایی از پروژه های دوره موفق.“The present moment is filled with joy and happiness. If you are attentive, you will see it.” ― Thich Nhat Hanh

لسلی Juarez / Unsplash

معلمان و مدیران

 • دکتر ماریا کریستینا Foglia Manzillo: روانشناس و رواندرمان گرایش شناختی - رفتاری ثبت نام شده در مرتبه روانشناسان لومباردی ، پزشک جراح ثبت نام شده به ترتیب پزشکان و دندانپزشکان کومو ، آزاد ، عضو موسس ، مدرس ، سرپرست Centro Studi Panta Rei وی مسئولیت تدریس استاد در روانشناسی و مشاوره را با رویکردی یکپارچه که توسط همان مرکز و مدیر این استاد ترتیب داده شده است. وی به طور خاص به روانشناسی فیزیکی بالینی ، علوم اعصاب و مدل PNEI علاقه دارد.
 • دکتر نونزیو نست: روانشناس و رواندرمان گرایش شناختی - رفتاری ثبت نام شده در مرتبه روانشناسان لومباردی ، فریلنسر ، عضو موسس ، مدرس ، سرپرست و مدیر Centro Studi Panta Rei . وی مدیر استاد مشاوره یکپارچه است که توسط همین مرکز سازماندهی شده است. سخنران و مدرس کنفرانس ها و دوره ها در تکنیک های آرامش.
 • دکتر کتیا آلدقی: روانشناس ، عضو ثبت نام در رشته روانشناسان لومباردی ، فوق لیسانس در تکنیک های آرام سازی و کارشناسی ارشد دو ساله در مشاوره بالینی و جامعه شناختی-رفتاری با رویکرد یکپارچه در Centro Studi Panta Rei ، یک فریلنسر. وی در روان درمانی شناختی در SITCC در کومو تخصص دارد. وی به روانشناسی بالینی و مدرسه ای ، راهنمایی و آموزش حرفه ای می پردازد.
 • دکتر جوزپه ساكو: روانشناس ، روان درمانی با گرایش شناختی - رفتاری ، عضو سفارش روانشناسان لاتزیو. متخصص در پزشکی روانشناختی؛ Psychophysiology؛ تکنیک های آرام سازی (آموزش اتوژنیک و ژاکوبسون) و در بیوفیدبک. وی ابتدا به عنوان مدرس ، محقق و پزشک متخصص در پژوهشگاه روانشناسی و در دانشکده تحصیلات تکمیلی روانشناسی بالینی در دانشگاه Siena و بعداً در گروه علوم اعصاب و رفتار در همان دانشگاه مشغول به کار شد. وی در حال حاضر استاد و سرپرست مرکز تحقیقات روان درمانی (CRP) در رم و در چندین مدرسه ملی روان درمانی است که توسط MIUR (وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات علمی) شناخته شده است. وی عضو هیئت مدیره انجمن روانپزشکی ایتالیایی (SIMPS) است ، با فدراسیون بیوفیدبک اروپا (BFE) همکاری می کند و رئیس و بنیانگذار انجمن علمی Libra از رم ، مرکز تعالی است که توسط BFE شناخته شده است. وی تاکنون 8 کتاب و بیش از 70 مقاله در زمینه روانشناسی و روان درمانی را در مجلات ملی و بین المللی منتشر کرده است.

دستیاران تدریس

 • دکتر فدریکو اسکیمون: روانشناس ، عضو سفارش روانشناسان لومباردی. کارشناسی ارشد دو ساله در مشاوره بالینی و جامعه شناختی-رفتاری با رویکرد یکپارچه در Centro Studi Panta Rei . وی متخصص در مدرسه روانشناسی هیپنوتیزم نئو دیکسونیون AMISI در میلان است. وی در زمینه استفاده از پروتکل EMDR تخصص دارد و به عنوان روانشناس بالینی فعالیت می کند.
 • دکتر Giancarlo Nazzareno: روانشناس بالینی و جامعه ، ثبت نام در ثبت نام از روانشناسان پیمونت ، استاد در تکنیک های آرامش بخش در Centro Studi Panta Rei . مشاوره روانشناختی داوطلبانه به طور داوطلبانه توسط AC OPEN SPACE Moncalieri (TO) انجام می شود. برنامه های آرامش فردی یا گروهی را ارتقا می بخشد. آزمایشگاههای حسی و روزهای آرامش بخش / آخر هفته را در هم افزایی با سایر رشته های مربوط به بهزیستی روحی - جسمی طراحی و هماهنگ می کند.

ناظران

ماریا کریستینا فوگلیا مانزیلو؛ نونزیو نستی؛ کتیا آلدقی

مدت زمان استاد

استاد به یک سطح پایه و پیشرفته تقسیم می شود. هر سطح شامل موارد زیر است:

8 درس (64 ساعت) 4 ساعت نظارت فردی .

تعداد کل کارشناسی ارشد 138 ساعت.

برنامه دروس - سطح پایه

(شنبه) ساعات کار : 10:00 صبح - 1.30 بعد از ظهر - 2.30 بعد از ظهر - 6.00 بعد از ظهر؛ 3 و 31 اکتبر ، 7 نوامبر ، 12 دسامبر 2020 ؛ 9 ژانویه ، 6 فوریه ، 6 مارس ، 10 آوریل 2021 .

برنامه دروس - سطح پیشرفته

(شنبه) ساعات کار : 10:00 صبح - 1.30 بعد از ظهر - 2.30 بعد از ظهر - 6.00 بعد از ظهر؛ 8 مه ، 5 و 26 ژوئن ، 4 سپتامبر ، 2 اکتبر ، 6 و 27 نوامبر ، 11 دسامبر 2021 .


حداکثر تعداد شرکت کنندگان: 15

حداقل تعداد شرکتکنندگان برای فعال سازی استاد: 8

نکته: دانشجویان کارشناسی می دانند اگر حداقل 2 هفته قبل از تاریخ شروع برنامه ریزی شده، شروع به کارشان حداقل 5 دقیقه به پایان برسد.

هزینه مشارکت

هزینه مشارکت برای هر سطح

(نرخ ها شامل 4 ساعت نظارت فردی است)

 • 1400 €: پیش پرداخت 200 € 8 اقساط ماهانه 150 یورو
 • 1،250 یورو (150 € تخفیف) - 200 € پیش پرداخت 1.050 یورو در درس دوم استاد.
هزینه شرکت در دوره کامل

(نرخ ها شامل 4 ساعت نظارت فردی است)

 • 2،700 €: (100 € تخفیف) - 300 € پیش پرداخت 150 یورو اقساط ماهانه
 • 2،400 یورو: (300 یورو تخفیف) - 400 یورو پیش پرداخت مبلغ 2،000 یورو در درس دوم استاد.

توجه: استاد معاف از مالیات بر ارزش افزوده است

مراحل انتخاب و ثبت نام

برای دسترسی به استاد لازم است پس از ارسال برنامه درسی و فرم به مرکز ، مصاحبه ای با هدف تجزیه و تحلیل انتظارات ، نگرش ها ، انگیزه ها ، موارد منع مصرف روحی - جسمی به مشارکت ، شبهات احتمالی شرکت کننده و شفاف سازی در مورد برنامه استاد برگزار شود.

درخواست کنید ، بدون ثبت نام ، راهنمای جهت گیری رایگان به استاد

گواهینامه های شرکت و دیپلم

 • دیپلم تخصص (متخصص در تکنیک های آرامش و ذهن آگاهی) را می توان با اعطای یک نظر کلی ، با گذراندن امتحانات نسبی دریافت کرد.
 • شرکت کننده هایی که حداقل 80 درصد از کل ساعت ها را شرکت نکنند ، نمی توانند در امتحان نهایی شرکت کنند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Il Centro è nato per volontà di due psicoterapeuti (Nasti Nunzio e Foglia Manzillo Maria Cristina) cresciuti insieme durante gli anni dell'Università ed i successivi 4 anni della scuola di specializza ... اطلاعات بیشتر

Il Centro è nato per volontà di due psicoterapeuti (Nasti Nunzio e Foglia Manzillo Maria Cristina) cresciuti insieme durante gli anni dell'Università ed i successivi 4 anni della scuola di specializzazione e che, nel frattempo, si sono sposati. اطلاعات محدود