توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

آیا شما علاقه مند به سیاست هستید و مایل به تخصص در سیاست اروپا و دیدگاه مقایسه ای هستید؟ یک سال است که تمام وقت برنامه کارشناسی ارشد انگلیسی در زمینه علوم سیاسی: سیاست عمومی اروپا ممکن است برای شما مناسب باشد. در این برنامه کارشناسی ارشد، شما تجزیه و تحلیل خواهید کرد که چگونه تغییرات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی از منظر مقایسه ای به نظام های سیاسی اروپا و نهادهای حکومتی در سطح بین المللی و ملی تاثیر می گذارد.

شما در تلاش های پژوهشی فعلی و بحث های سیاستی، کشف دیدگاه های نظری و توسعه مهارت های تحقیقاتی پیشرفته، که شما به دو بعد اصلی در سیاست اروپا اعمال می کنید، آموزش داده می شود. یکی این است که چگونه سیاستها و ساختارهای سیاسی در مقابله با تغییرات اجتماعی و اقتصادی جهانی و تصمیمات بینالمللی به کار میرود. دیگر این است که چگونه نهادهای فراملی مانند اتحادیه اروپا، به نوبه خود، تحت تاثیر منافع ملی و بسیج سیاسی قرار می گیرند. با ادغام این دو زوایا، دانشجویان علوم سیاسی تخصص: سیاست عمومی اروپا، دانش بنیادی و مجموعه ای از مهارت هایی را که برای تصمیم گیری در سطوح سیاست گذاری اروپا و ملی مورد نیاز است، بدست می آورند. این برنامه ارائه می دهد آموزش های شخصی توسط کارکنان بین المللی تحسین شده است که رکورد پژوهش اخیرا به عنوان یکی از بهترین در اروپا در این زمینه ارزیابی شده است.

این برنامه توسط NVAO تایید شده است. پس از اتمام این دوره، مدرک کارشناسی ارشد مدرک بین المللی دریافت خواهید کرد.

برنامه تحصیلی

برنامه کارشناسی ارشد علوم سیاسی به شما یک آموزش جامع و جامع در زمینه روش شناسی و تئوری علوم اجتماعی و سیاسی می دهد. این شامل کاربرد و استفاده عملی از انواع روش های تحقیقاتی علوم سیاسی و آشنا شدن با طیف وسیعی از دیدگاه های نظری و نحوه ادغام آنها در تحقیقات شما می شود. استاد یک دوره تمام وقت یک ساله است، کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود. این کار دارای 60 اعتبار است.

علوم سیاسی: دوره های سیاست عمومی اروپا در راهنمای مطالعه.

ساختار برنامه

این برنامه با یک پایگاه گسترده ای آغاز می شود و به تدریج شما را قادر می سازد پروفایل خود را تعیین کنید.

 • در دوره 1 شما دو دوره در مورد نظریه ها و رویکردهای پایه در دو رشته اصلی علوم سیاسی را دنبال می کنید: سیاست مقایسه ای و روابط بین الملل. این دوره ها شما را با یک دانش عمومی مشترک فراهم می کند و شما را به گستردگی کامل این رشته معرفی می کند.
 • در دوره 2 شما دو درس انتخاب شده را انتخاب می کنید که جنبه های مختلف فرآیندهای سیاسی معاصر را پوشش می دهد. شما می توانید یک موضوع انتخاب شده متعلق به تخصص خود را انتخاب کنید، و یکی برای گسترش دامنه خود.
 • در دوره 3 شما یک دوره کلی تر در زمینه فلسفه علم و تحقیق را دنبال می کنید که مستقیما به تهیه پایان نامه پایان نامه شما کمک می کند و بینش نظری و ابزارهای متدولوژیک را فراهم می کند.
 • در دوره 4 شما مهارت های تحقیقاتی خود را در کارگاه خود در تخصص خود تمرین می کنید. در همه ی مراحل چرخه تجربی کار گروه های کوچک را در موضوعات خاص انجام می دهید: انتخاب و فرموله کردن سوال تحقیق، بررسی ادبیات، طراحی تحقیق، تجزیه و تحلیل داده ها و گزارش. تجربه عملی و طیف وسیعی از مباحث تحقیق مربوط و به روز در تخصص شما که در اینجا ارائه می شود، شما را قادر می سازد تا از کار در کارگاه به عنوان یک قدم به سمت پایان نامه کارشناسی ارشد خود استفاده کنید.
 • در دوره 5 و 6 شما به صورت جداگانه در پایان نامه کارشناسی ارشد خود تحت نظارت یکی از کارکنان گروه های تحقیقاتی مختلف قرار می گیرید.

چرا به علوم سیاسی در VU Amsterdam ؟

 • پایه گسترده، تخصص روشن است

برنامه ما یک ساختار تجمعی منحصر به فرد دارد، که در آن هر ماه بیشتر متمرکز می شوید. از یک شروع مشترک در دو رشته اصلی رشته رشته (روابط بین الملل و سیاست مقایسه ای)، شما در گروه های کوچکتر در دوره های انتخاب شده تقسیم می کنید و به تدریج به سمت تخصص خود کار می کنید. این موضوع در موضوع کارشناسی ارشد فرد شماست.

 • نظارت شدید، فعالیت های خارج از برنامه آموزشی

این برنامه شامل آموزش های بسیار تعاملی، کارگاه ها و نظارت انفرادی شدید است. با توجه به مقیاس نسبتا کوچک این برنامه (50 تا 70 دانش آموز در سه تخصص تقسیم بندی شده)، شما واقعا می دانید که استادان خود را می شناسند و شما را می شناسند. سمینارهای تحقیقاتی اضافی، گشت و گذار، و کارگاه های آموزشی، فرصتی برای همکاری با سیاست ها و (سازمان های سیاسی) خارج از کلاس را فراهم می کند.

 • مولفه تحقیق قوی

این برنامه، استخدام روش های کمی و کیفی را تشویق می کند و از رویکردهای نظری، از نظریه های سنتی تر این نظریه تا نظریه انتقادی، گستره گسترده ای را ارائه می دهد. در دوره های مختلف، به ترکیبی از دانش و مهارت های نظری (استدلال، نوشتن، ارائه و تکنیک های تحقیق) توجه می شود و تاکید زیادی بر توسعه استدلال برای حمایت از یافته های خود وجود دارد. در نهایت، تحت نظارت یک عضو کارمند با تخصص در تخصص شما، مستقل تحقیقاتی را برای پایان نامه کارشناسی ارشد خود انجام خواهید داد.

 • شهرت جهانی

این برنامه توسط یک تیم مشهور بین المللی با شبکه گسترده بین المللی توسعه داده شده و آموزش داده شده است. کیفیت تدریس ما با نتایج ارزیابی مثبت نشان داده شده است: در سال های اخیر معلمان ما بهترین در هلند رای داده اند. این برنامه دارای یک شخصیت بین المللی است؛ حداقل 35٪ از کارکنان بین المللی هستند و تقریبا 50٪ از دانش آموزانی که هر ساله شروع به تحصیل در خارج می کنند.

 • درجه دو

ممکن است درجه دو را بدست آورید. انتخاب این شما یک برنامه 2 ساله را دنبال می کنید که طی آن یک سال در VU و یک سال در دانشگاه کارولینای شمالی در Chapel Hill صرف خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر به زیر مراجعه کنید: 'حکومت دو درجه ای اروپایی'.

 • دانشجویان چه می گویند

دانشجویان علوم سیاسی استاد در VU در بررسی ملی دانشجویان 2017 اعلام کرده اند که از آموزش و پرورش چالش انگیز، بین المللی سازی، امکانات مطالعه، جدول زمانی، بار تحصیل و اندازه گروه برنامه رضایت دارند.

چشم انداز شغلی

به عنوان فارغ التحصیل برنامه کارشناسی ارشد در علوم سیاسی در VU Amsterdam ، شما قادر به کار موثر در یک محیط چند رشته ای هستید: با رویکردهای مورد استفاده در دنیای گسترده علوم اجتماعی آشنا هستید و پایه محکمی دارید. شما مهارت ها در روش تحقیق (تجزیه و تحلیل، جمع آوری داده ها و پردازش)، نوشتن، ارائه، سخنرانی عمومی و کار گروهی را توسعه داده اید.

به دلیل تاکید بر روش شناسی و نوشتن تحقیق، بسیاری از فارغ التحصیلان به عنوان یک تحلیلگر سیاسی یا مشاور در یک سازمان بین المللی دولتی یا غیر دولتی، در بخش خصوصی یا به عنوان یک خدمتکار دولتی در وزارت امور خارجه، کار می کنند. شما همچنین می توانید در زمینه روزنامه نگاری کار کنید. فارغ التحصیلان نیز مشاغل را در ارتباطات و روابط خارجی پیدا می کنند. استفاده کامل از مهارت های تحقیقاتی ارائه شده توسط این برنامه همچنین شما را برای حرفه ای تر در دانشگاه آماده می کند. بسیاری از فارغ التحصیلان ما در Ph.D. معتبر شرکت می کنند. برنامه ها در سراسر جهان

کارآموزی
پیدا کردن موقعیت در یک سازمان بین المللی می تواند دشوار باشد، به ویژه در بازار کار فعلی. در طول برنامه، شما بیشتر در مورد منافع خود و نحوه استفاده از آنها برای حرفه ای بین المللی خواهید دید. پس از تکمیل کارشناسی ارشد، دانش آموزان بسیار متعهد می توانند به استادان خود برای امکانات کارآموزی در شبکه های استادان نزدیک شوند. یک کارآموزی پژوهشی در بخش علوم سیاسی ما نیز گزینه ای است. این تجربه کاری شما را در زندگی حرفه ای تان کمک خواهد کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 72 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

آخرین به روز رسانی November 8, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 1, 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
برای دانشجویان EEA-EU.
Deadline
ژوئن 1, 2019
1 April for non-EU-students.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 1, 2019
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2019
1 April for non-EU-students.

سپتامبر 1, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2019
1 April for non-EU-students.
End Date