توضیحات رسمی را مطالعه کنید

وظیفه شیمی صنعتی استفاده از دانش شیمیایی برای تحقیق و توسعه فرآیندهای با هدف به دست آوردن محصولات و مواد مورد علاقه صنعتی است.

برنامه کارشناسی ارشد در شیمی صنعتی دانشگاه پارما پیشنهاد می کند آموزش با هدف های جدید ترین جنبه های صنایع شیمیایی مانند مطالعه فرایندهای سنتز با صرفه جویی در انرژی با انتخاب انتخابی بالا برای کاهش تاثیر محیط زیست ، با هدف به دست آوردن مصرف بالا و محصولات با کیفیت بالا برای بخش های مختلف نرم افزار.

این دوره شامل 11 دوره با محتوای تئوری و تجربی است، با تعداد زیادی آزمون برای ارزیابی یادگیری. آموزش با دوره های انتخاب آزاد با اعتبار امتحان دوازدهم تکمیل می شود و با پایان کار پایان نامه 6 ماهه پایان می یابد. مدرک کارشناسی ارشد شیمی شیمیدان صنعتی با فرصت های شغلی در آزمایشگاه های تحقیقاتی، توسعه و کنترل فرآیند در بخش های مختلف صنعتی که در آن دانش شیمیایی مورد نیاز است، هم در تولید و هم در کنترل کیفیت و ایمنی و حفاظت از محیط زیست.

مدرک کارشناسی ارشد در شیمی صنعتی همچنین برای دسترسی به حرفه، مخصوصا در سطح مشاوره، یا برای ادامه تحصیل در دوره های دکترای پژوهشی، معمولا در زمینه علوم شیمی و شیمی کاربردی، آماده می شود.

از آنجا که در پارما

از آنجا که دوره تحصیلی بخشی از گروه علوم شیمی، زندگی و محیط زیست است، توسط MIUR به عنوان "وزارت تعالی 2018-2022" با کمک فوق العاده ای برای تحقیق و تدریس اختصاص داده شده است. محیط تحریک آمیز، پر از آزمایشگاه ها، مجهز به ابزارهای آوانگارد است. درب جهان که آموزه های ممکن را در زبان انگلیسی، برنامه های تحصیلی اراسموس و بورس تحصیلی OverWorld ارائه می دهد، برای توسعه پایان نامه های تجربی در خارج از کشور.

دوره تحصیلات، با شرکت در برنامه های تبادل و همچنین در پروژه های تحقیقاتی بین المللی، فرصت یادگیری و ارتباط با شرکت های مهم و دانشگاه های معتبر را فراهم می آورد. ما شبکه ای از تماس ها و همکاری های با شرکت های متعدد ملی و بین المللی، مراکز تحقیق و توسعه در بخش های نوآورانه صنعتی (مواد غذایی، شیمیایی، صنایع دارویی، موسسات CNR)، و تماس با اسپین آف که متولد در در داخل اداره، واقعیت هایی پر از محرک هایی است که ایده ها را پر می کنند!

چه چیزی پس از فارغ التحصیلی شما را انتظار دارد

به عنوان یک فارغ التحصیل در شیمی صنعتی، شما می توانید به نقش نقش مهمی در طراحی فرآیندهای پیشرفته، محصولات و مواد برای برنامه های کاربردی فن آوری نوآورانه. این درجه همچنین شما را برای حرفه شیمیدان و یا برای ادامه مطالعه در دوره های دکترا آماده می کند، معمولا در زمینه شیمی یا علوم مواد.

فرصت های شغلی که بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید شامل تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت، کنترل فعالیت های تولید، تجزیه و تحلیل در انواع مختلف صنایع شیمیایی و در بخش های مختلف است.

مهارتهایی که به دست می آورید، به شما امکان می دهد تا در طیف گسترده ای از شرکت های شیمیایی، حتی در زمینه بازاریابی و فروش، استخدام کنید. نرخ اشتغال ملی یک سال پس از فارغ التحصیلی، برای شیمی صنعتی 87.5٪ است (منبع AlmaLaurea 2017).

برنامه آموزش در:
ایتالیایی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Parma »

آخرین به روز رسانی May 12, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019