کارشناسی ارشد شیمی صنعتی

عمومی

شرح برنامه

شیمی صنعتی شاخه ای از شیمی است که از دانش شیمیایی خاص برای مطالعه و توسعه روشهایی با هدف تبدیل مواد اولیه به کالاهایی که برای بشر سودمند است استفاده می کند.

درجه دوم شیمی صنعتی در University of Parma شامل دوره های نظری و عملی است که در آنها پیشرفت ترین جنبه های صنایع شیمیایی مورد بررسی قرار می گیرد. در میان دیگر ، برجسته ترین آن مطالعه روشهای سنتز انرژی و کارآمد انتخابی است که با هدف کاهش تأثیرات زیست محیطی و به دست آوردن محصولات باکیفیت برای بخش های مختلف انجام می شود.

این برنامه شامل 11 موضوع اجباری است که با هدف توسعه هر دو مهارت نظری و تجربی (هر یک با امتحان نهایی برای ارزیابی نتایج یادگیری) ، یک دوره انتخاب آزاد و یک کارآزمایی نهایی آزمایشگاهی حداقل شش ماه به طول می انجامد.

برنامه درجه دو در شیمی صنعتی فارغ التحصیلان را برای یک حرفه ای حرفه ای در زمینه شیمی صنعتی با اشتغال احتمالی در R آماده می کند

علاوه بر این ، فارغ التحصیلان نیز به خصوص به عنوان مشاور ، و همچنین برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری ، برای حرفه لیبرال آماده هستند. سطح ، به ویژه در زمینه علوم شیمیایی و شیمی کاربردی.

یک برنامه Double Degree با فناوری شیمیایی در دانشگاه Twente (NL) در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر با استاد Enrico Cavalli ، هماهنگ کننده کمیته پذیرش ( enrico.cavalli@unipr.it ) تماس بگیرید

href = "https://cdlm-ci.unipr.it/en

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. اطلاعات محدود
Altavilla Vicentina , پارما + 1 بیشتر کمتر