کارشناسی ارشد در تولید فیلم تولید فیلم های دیجیتال

Filmbase

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد در تولید فیلم تولید فیلم های دیجیتال

Filmbase

درباره برنامه تولید فیلم های دیجیتالی

برنامه تولید فیلم های دیجیتال

آموزش فیلم واقعی

Filmbase یک دوره کارشناسی ارشد منحصر به فرد ارائه می دهد که هدف آن آماده سازی فیلم سازان برای ایجاد، ساخت، تیراندازی، ساخت، تیراندازی، ویرایش، ارسال و پخش فیلم های هنری در قالب های دیجیتال است.

ویژگی های کلیدی

 • برنامه ما در تولید فیلم Digital Feature Film یک دوره انعطاف پذیر است که برای توسعه حرفه ای صنعت علاقه مند به تولید فیلم تولید شده است.
 • دانش آموزان ما مستقیما از فیلمسازان با تجربه در ایرلند و بریتانیا درس می خوانند.
 • دانش آموزان ما از آخرین تجهیزات استاندارد صنعت استفاده می کنند.
 • ادغام صنعت یک ویژگی اصلی این برنامه است.

چه چیزی در مورد آن است

برنامه تولید فیلم های دیجیتال یک دوره هیجان انگیز و نوآورانه است که دانش آموزان را با مهارت های خلاقانه و تکنولوژیکی برای نقش های آینده در تولید فیلم های دیجیتال و صنایع خلاق قرار می دهد.

فلسفه ما این است که از طریق تحقیق و تولید عملی، تخصص تخصصی و حرفهای خلاقانه را پرورش دهیم.

هدف ما تولید متفکران نوپا است که توانایی ایجاد تولید فیلم های اصلی را دارند، که از طریق درک رو به رشد و درک بهتر تکنولوژی های دیجیتالی امکان پذیر است.

دسترسی دانشجویان به دوربین های دیجیتال، تجهیزات فیلم سازی و تأسیسات پس از تولید به این ترکیب مهارت و تکنیک های فنی معاصر کمک می کند که دانش آموزان را برای آینده در تولید فیلم های عملی آماده می کند.

چه کاری انجام میدهی

مولفه فیلم سازی دیجیتال این دوره، تئوری و عمل فیلمبرداری دیجیتال را بررسی می کند و طراحی شده است که بسیار عملی و عملی است. دانش آموزان تعدادی از پروژه های انفرادی و گروهی را در قالب انواع مختلفی تولید خواهند کرد که به تولید فیلم کامل با طول کامل می رسد. این برنامه ها برای کمک به مجموعه های با کیفیت بالا پس از فارغ التحصیلی طراحی شده اند.

برنامه تولید فیلم های فیلم دیجیتال مستلزم شواهدی از توانایی برای دستیابی به استانداردهای تولید پیشرفته است. سرپرستان با تجربه تولید فیلم های ویژه، دانش آموزان را در دستیابی به اهداف خود برای ایجاد یک فیلم کامل کمک خواهند کرد. دانش آموزان به وضوح دانش خود را در زمینه فن آوری و درک خود از تولید فیلم ها و همچنین استراتژی های بازاریابی و توزیع نشان می دهند. به منظور دستیابی به این نتایج، درجه وابسته به یک خدمه تولیدی به عنوان واحد مستقل و مستقل است.

کار شما در طول مدت این برنامه نیازمند یک عنصر مهم از توسعه و تحقیق مستقل است که در صورت نیاز با کار پروژه گروهی و فردی همراه است. همراه با کار تدریجی در حال انجام، شما در سخنرانی های رسمی شرکت کنندگان فیلم، کارشناسان متخصص، استراتژیست های صنعت و شخصیت های کلیدی در جهان از فیلم و پخش در ایرلند و خارج از کشور شرکت خواهید کرد.

دانش آموزان از طریق دانشکده کسب و کار انبوه (پردیس آونگی خیابان) و کتابخانه منابع انستیتوی فیلم ایرلند، دسترسی کامل به کتابخانه و حقوق وام را خواهند داشت.

فرصت های اضافی

دانش آموزان به منظور بازدید و ارتباط با استراتژیست های کلیدی صنعت، توزیع کنندگان، نمایندگی های فروش و امکانات پس از تولید، می توانند از یک بازدید صنعتی اختیاری به لندن ببرند.

فرصت برای بازدید از بازار فیلم اروپا در جشنواره فیلم برلین در ماه فوریه تسهیل خواهد شد. این دانش آموزان فرصت منحصر به فرد برای دیدار با حرفه ای های کلیدی صنعت از سراسر جهان و دیدن بازار فیلم در عمل فراهم می کند.

دانشجویان در انتخاب جشنواره های فیلم ایرلندی به رویدادهای صنعتی و پانل ها دسترسی خواهند داشت. دانش آموزان تشویق می شوند تا از فرصت های یادگیری اضافی و شبکه های ارائه شده در این رویدادها بهره مند شوند.

فایل واقعیت

 • محل: Filmbase ، خیابان منحنی، معبد بار، دوبلین 2
 • آغاز دوره: سپتامبر 2018
 • طول دوره: 1 سال تمام وقت
 • حضور: زمان کامل
 • الزامات ورود: الزامات عادی حداقل یک مدرک درجه دوم یا معادل آن است. اگر شما از موارد فوق برآورده نمیشوید اما دارای تجربه قابل توجهی است، درخواست شما در نظر گرفته خواهد شد، در صورتی که دانشگاه را برآورده می کنید که قادر به پاسخگویی به چالش کار کارشناسی ارشد هستید.
 • درخواست: متقاضیان باید مستقیما به Filmbase اعمال شوند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه نحوه اعمال صفحه مراجعه کنید.
 • جایزه بدن: دانشگاه غرب اسکاتلند (UWS)
 • هزینه ها: 6،450 یورو (شامل هزینه های ثبت نام)
 • سایر یادداشت ها: برنامه ورود به برنامه را تضمین نمی کند. روند برنامه ممکن است شامل مرحله مصاحبه باشد.

نحوه درخواست

برنامه های عمومی

ابراز علاقه ها در حال حاضر از دانشجویان آینده ای دعوت شده است. نامزدهای احتمالی خواسته می شود با Filmbase تماس Filmbase تا در مورد پیش از اعمال درخواست ها بحث کنند. برنامه های کاربردی ممکن است شامل مرحله مصاحبه باشد.

برنامه های کاربردی صنعت

فیلمسازانی که قبلا یک فیلم خاص را در ظرفیت حرفه ای تکمیل کرده اند ممکن است درخواست کنند که کار قبلی خود را برای اهداف دوره مورد تایید قرار دهند. فیلمسازانی که در این زمینه اعمال می کنند، می توانند مدرک کارشناسی ارشد را پس از تکمیل یک پروژه رسانه خلاق و برخی از واحد های دانشگاهی کسب کنند. هزینه های دوره ای کاهش یافته در چنین مواردی اعمال خواهد شد.

متخصصان صنعت علاقه مند به درخواست باید با آلن فیتزپاتریک، مدیر Filmbase ، به عنوان اولین نقطه تماس برای این درس ارتباط برقرار کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 12, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
6,450 EUR
Locations
ایرلند - Dublin
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
ایرلند - Dublin
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Price
6،450 یورو (شامل هزینه ثبت نام)
ویدئو ها

Filmbase Presents

Green Feature Filmmaking at Filmbase