شرح:

این برنامه کارشناسی ارشد برای آموزش متخصصان واجد شرایط است که می توانند زمینه های رسمی را تشکیل دهند و پیچیدگی سیستم های اطلاعات طراحی و پیاده سازی داده ها را بر اساس تجزیه و تحلیل سیستم ارزیابی کنند؛ طراحی و توسعه سیستم های اطلاعات کاربردی با ابزار مدرن فناوری اطلاعات با استفاده از تکنیک های توصیف رسمی مدل های سیستم، تکنیک های شبیه سازی و مدل سازی آماری، تکنیک های داده کاوی و غیره؛ پیاده سازی و کمک به سیستم های اطلاعاتی کاربردی در موسسات و موسسات مختلف و فعالیت ها.

هدف برنامه:

هدف از برنامه آموزش عالی در جهت آموزش 09.04.02 "سیستم های اطلاعاتی و فن آوری" آموزش حرفه ای فارغ التحصیلان مطابق با سطح فعلی و روند در زمینه سیستم های اطلاعاتی و فن آوری، شکل دادن به متخصص تخصصی ماهر و همکاری .

تسلط بر برنامه آموزشی به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تحقیق، توسعه، پیاده سازی و نگهداری فناوری اطلاعات و سیستم های مدیریت داده ها را انجام دهند؛ داشتن و توسعه فرهنگ مشترک، مهارت های حرفه ای و حرفه ای که باعث تحرک اجتماعی و تقاضای پایدار بازار کار می شوند، دارند.

شرایط پذیرش (اسناد، شرایط):

 • مدارک تحصیلی یا دیپلم ملی به طور عمومی (کامل) یا آموزش متوسطه حرفه ای.
 • گذار موفقیت آمیز آزمون های پذیرش
 • دانش کامل در مورد سیستم های اطلاعاتی و فن آوری، یک مدرک کارشناسی (و یا متخصص) گواهی شده است.

برنامه درسی:

ساختار برنامه کارشناسی ارشد شامل یک قسمت اجباری (اساسی) و یک بخش متفاوت است. برنامه کارشناسی ارشد شامل بلوک های زیر است:

 1. «رشته ها» (ماژول ها)
 2. «اقدامات»
 3. «امتحانات دولتی»

طرح مطالعه شامل فهرستی از رشته ها (ماژول ها)، تست های صدور گواهینامه، صدور گواهینامه نهایی دولتی دانشجویی، سایر انواع فعالیت های آموزشی، نشان دادن میزان آنها در اعتبارات و ساعت ها، توالی و توزیع در دوره های مطالعات است.

کارآموزی تحصیلات تکمیلی پیشرفت هایی را برای حل مسائل علمی یا فنی در زمینه سیستم های اطلاعاتی و فن آوری ها به پایان رسانده است. مثال ها:

 • تجزیه و تحلیل سیستم های مدرن مدیریت محتوا و وب سایت ها در پایگاه CMS Wordpress
 • توسعه یک سیستم اطلاعاتی برای نظارت تصویری از راه دور در یک مجتمع انبار
 • الگوریتم انتقال سبک سبک هنری مبتنی بر Bitmask و تجزیه و تحلیل تکنولوژی انتقال ویژگی های گرافیکی است
 • تجزیه و تحلیل معماری شبکه عصبی مصنوعی و آموزش طبقه بندی در مجموعه داده های محدود MNIST

تجهیزات و امکانات

برای برنامه کارشناسی ارشد 04.09.02 "سیستم های اطلاعاتی و فن آوری" شامل آزمایشگاه ها و کلاس های آموزشی با کامپیوتر با پردازنده های تک هسته ای چند هسته ای، موازی، متصل به شبکه محلی با دسترسی به اینترنت است. هر رشته و دوره مجهز به نرم افزار دارای مجوز مناسب است. همچنین اتاق های سخنرانی و آزمایشگاه های تخصصی با تجهیزات روزمره، کلاس های آموزشی برای سمینارها، پروژه های دوره ای، مشاوره های گروهی و فردی، کنترل / نظارت بر فرآیند و ارزیابی میان مدت، و مجموعه ای از تجهیزات تظاهرات و کمک های آموزشی بصری آموزشی نیز وجود دارد.

فرصت های شغلی:

 • فعالیت حرفه ای فارغ التحصیلان در زمینه آموزش 09.04.02 «سیستم های اطلاعاتی و فن آوری ها» شامل تحقیق، توسعه و اجرای فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی می شود.
 • اشیاء برای اعمال سیستم های مدیریت داده ها، شرکت هایی در زمینه صنعت، کشاورزی، انرژی، حمل و نقل، تجارت، پزشکی، آموزش و پرورش و غیره هستند. فن آوری ها، فرایندهای تولید و فرآیند کسب و کار شامل تمام مراحل چرخه زندگی سیستم های اطلاعاتی است.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
روسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط North-Caucasus Federal University »

آخرین به روز رسانی June 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,000 EUR
در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019