استادیار بیوتکنولوژی محیط و بهداشت

University of Oviedo

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استادیار بیوتکنولوژی محیط و بهداشت

University of Oviedo

استادیار بیوتکنولوژی محیط و بهداشت

استادیار محیط زیست و سلامت بیوتکنولوژی، پیشنهادی چند رشته ای است که به منظور گسترش دانش در برنامه های کاربردی بیوتکنولوژی مرتبط با محیط زیست و سلامت است. به طور خاص، MBEH تمرکز بر مطالعه اثرات تغییرات محیطی بر سلامتی است، یک رشته قدرتمند از موضوع تازه به نام بهداشت محیط.

برنامه مطالعه طراحی شده است به دانش دانش آموزان در اصول پایه علمی و فنی بیوتکنولوژی اعمال شده به تجزیه و تحلیل خطرات شیمیایی و بیولوژیکی که بر محیط زیست و سلامت تاثیر می گذارد. تشخیص زودهنگام، پیشگیری و ارزیابی خطرات همراه با استفاده از تکنیک های مدرن بیوتکنولوژی برای حفاظت از محیط زیست و سلامت، هسته اصلی استادان را تشکیل می دهد.

این دوره همچنین شامل آموزش در مدیریت و بازاریابی بیوتکنولوژی، حقوق مالکیت فکری و صنعتی، قوانین محیط زیست، و همچنین مهارت های حرفه ای و اصول اخلاقی با توجه به فعالیت های بیوتکنولوژی است.

این دوره به طور عمده به زبان انگلیسی با برخی از بخش های مربوطه از اسپانیایی خواهد بود. برنامه کامل کارشناسی ارشد در دو سال برای دانش آموزانی که علاقه مند به اخذ مدرک دکترا و کسانی هستند که مایل به دنبال کردن حرفه ای حرفه ای با مشخصات بیوتکنولوژی هستند، سازمان یافته است.

دانشجویان آینده نگر

فارغ التحصیلان بیوتکنولوژی یا در رشته های مربوطه مانند زیست شناسی، شیمی، مهندسی شیمی، داروسازی و پزشکی، در میان دیگران که مایل به تحصیل در زمینه حرفه ای در زمینه بیوتکنولوژی هستند یا علاقمند به ادامه تحصیل در یک برنامه دکترا هستند سال اول در مورد دوم برای "licciados" اسپانیایی کافی است).

حرفه ای ها از زمینه های مختلف علاقه مند به گسترش دانش خود را در مورد برنامه های کاربردی بیوتکنولوژی مربوط به محیط زیست و سلامت است.

شرح

کارشناسی ارشد محیط زیست و سلامت بیوتکنولوژی - (MBEH) دارای تحقیق ترکیبی و یا شخصیت حرفه ای است. ویژگی اصلی MBEH تقویت هم افزایی بین زمینه های جداگانه سنتی است:

 1. بین علوم تجربی، کاربردی و اجتماعی، به لطف شخصیت بین رشته ای آن بیان شده است.
 2. بین دانشجویان زمینه های مختلف، از آستوریاس، بقیه اسپانیا و خارج از کشور نیز به لطف عنوان دوگانه و همکاری های گسترده بین المللی است.
 3. بین دانشگاه، شرکت های خصوصی و جامعه به طور کلی، به لطف ماژول های انجام شده در شرکت های خصوصی، مشارکت ارزشمند مرکز تجارت و نوآوری اروپا (CEEI) Principado de Asturias، با تجربه گسترده و شناخته شده در شکل گیری شرکت های زیست فناوری و کسب و کار های متعدد که در آن دانش آموزان می توانند انجام کار / پروژه قرار دادن.

MBEH یک پیشنهاد چند رشته ای است که هدف آن گسترش دانش در مورد کاربرد های بیوتکنولوژی مربوط به محیط زیست و سلامت است. تاکید ویژه بر بررسی اینکه چگونه تغییرات در محیط می تواند بر سلامت تاثیر بگذارد، یک زیربنای قوی به تازگی ظهور شناخته شده به عنوان بهداشت محیط است. بدون کنار گذاشتن پایه های علمی و امکانات تحقیق و توسعه که این زمینه ارائه می دهد، استادان با توجه به جنبه های عملی مانند تشخیص زود هنگام، ارزیابی خطرات سمی و کاربرد های بیوتکنولوژی مفید برای حفاظت از محیط زیست و سلامت به طور عمده مورد توجه قرار گرفته است. به طور خاص، در سال دوم، در ایجاد و مدیریت شرکت های زیست فناوری، جنبه های قانونی، و مالکیت معنوی و غیره، در زمینه زیست فناوری و زیست محیطی، به منظور شکل گیری فعالیت کارآفرینی و خودمختلف امکانات احتمالی

کارشناسی ارشد BEH به دانشجویان رشته های بیوتکنولوژی و همچنین فارغ التحصیلان و متخصصان در زمینه های مرتبط مانند زیست شناسی، شیمی، مهندسی شیمی، داروسازی، پزشکی و غیره هدایت شده است. علاقه عملی هر یک از دو موضوع به طور جداگانه، یعنی سلامت و محیط زیست، همراه با حساسیت اجتماعی که آنها بیدار می شود، به خوبی شناخته شده است، اما در این استادان ما تلاش می کنیم تا هر دو جنبه را به طور همزمان در آنچه که مشترک دارند مطالعه کنیم چگونه دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد.

انتظار پروفسور درجه

این استاد به دنبال ارائه ویژگی های زیر به نامزد موفق خود است:

 • مشخصات: محقق، حرفه ای یا کارآفرین بسته به شرکت با توجه به مسیر ایجاد شده انتخاب شده است.
 • ظرفیت توسعه در محیط حرفه ای بین المللی
 • تخصص در مداخله علمی / فنی در موضوعات مربوط به محیط زیست و سلامت
 • دانش چند رشته ای از کاربردهای بیوتکنولوژی در زمینه های زیست محیطی و بهداشتی
 • ظرفیت بحث در محیط علمی، فنی، نهادی، تجاری و صنعتی
 • چند فرهنگی و زبان ها
 • ظرفیت ابتکار عمل و تصمیم گیری

در نتیجه، فارغ التحصیلان قادر خواهند بود انواع مختلفی از وظایف را انجام دهند:

 • مشاور محیط زیست و ارزیابی ریسک.
 • توسعه و بهینه سازی راه حل های بیوتکنولوژی.
 • جهت پروژه ها و تیم های چند رشته ای.
 • ایجاد و مدیریت شرکت های زیست فناوری.
 • آموزش و پژوهش در بیوتکنولوژی، محیط زیست و زیست پزشکی.

خصوصیات MBEH

مدرک چندفرهنگی: طیف گسترده ای از استادان تخصصی از هر دو دانشگاه و بخش خصوصی.

بین المللی شدن:

عنوان دو کارشناسی ارشد از دانشکده ادبیات و علوم ادبی (فرانسه) و دانشگاه ایالت اویدو برای دانش آموزانی که در یک سال تحصیلی در هر یک از دو موسسه تحصیل می کنند. جوایز در دسترس خواهد بود

عنوان دو کارشناسی ارشد به دانشجویان Tecnológico د Monterrey (مکزیک) و دانشگاه ایالتی اوویدو اعطا خواهد شد که دو ترم تحصیلی (اول و چهارم در دانشگاه مبدأ و دوم و سوم در دانشگاه شریک) در هر دو موسسه شرکت می کنند.

عنوان دو کارشناسی ارشد به دانشجویان Universita di Bologna (ایتالیا) و Universidad de Oviedo اعطا خواهد شد که در یک سال تحصیلی در هر یک از دو موسسه تحصیل می کنند.

عنوان دو کارشناسی ارشد به دانشجویان دانشگاه ایالتی دی اوویدو که در سال تحصیلی دوم در دانشگاه کرانفیلد (انگلستان) تحصیل می کنند، اعطا می شود.

 • آموزش دو زبانه در اسپانیایی (30٪) و در زبان انگلیسی (70٪).
 • استادان دانشگاه های خارجی و مراکز تحقیقاتی (6 کشور و دو قاره).
 • توافقات با دانشگاه های مختلف خارجی در مورد محل های پذیرش.

شکل گیری تحقیقات و حرفه ای

 • دانش صحیح اصول علمی / فنی بیوتکنولوژی.
 • تمرین های تمرینی جهت ارزیابی ریسک، حفظ محیط زیست و سلامت.
 • پروژه های عملیاتی و کارشناسی ارشد در امکانات عمومی و خصوصی.

ترویج کارآفرینی و خود اشتغال

ماژول تشکیل دهنده در مالکیت معنوی، جنبه های قانونی، ایجاد و مدیریت شرکت های زیستی (در همکاری با Centro Europeo de Empresas & Innovación -CEEI- Principado de Asturias).

زندگی در اویدو

اوویدو پایتخت ایالت آستوریاس (شمال اسپانیا) است. شهر قدیمی پر از میدان های زیبا و خیابان های باریک، با میراث فرهنگی و هنری غنی است. شهر بسیار تمیز است (سالها به عنوان یکی از تمیزترین شهرهای اسپانیا انتخاب شده است)، امن و همه چیز در دسترس است.

واقع در ساحل شمالی اسپانیا، Asturias یکی از آن مکان های شگفت انگیز است که اغلب برای مقصد های شلوغ تر و گرم تر از جنوب چشم پوشی می شود، اما تا به حال به ارائه بازدید کننده است.

در حالی که در Oviedo شما تنها در 25 دقیقه از اتوبوس سوار از Gijon در ساحل، و بسیاری از روستاهای ماهیگیری برای غذاهای دریایی بزرگ است. شما می توانید صبح به اسکی بروید و بعد از ظهر در ساحل باشید. این یک بهشت ​​کوهنوردی است، مسیرهای پیاده روی کوهستانی و غیره.

برخی از نظرات مسافران و دانشجویان بین المللی به شما کمک می کنند نظر خود را درباره ما مطرح کنید.

در طول اقامت خود در اویدو، ممکن است علاقه مند به یادگیری یا بهبود دانش اسپانیایی خود باشید. La Casa de la Lenguas به شما فرصتی برای انجام این کار پیشنهاد می دهد.

ما همچنین می توانیم به شما در پیدا کردن مسکن مناسب و به طور کلی برنامه ریزی کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • اسپانیایی
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
اسپانیا - Oviedo
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
اسپانیا - Oviedo
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات