کارشناسی ارشد رشته علوم زمین کاربردی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

تخصص ویژه کاربردهای جغرافیایی پیشنهادی برای دانشجویان انگلیسی زبان نه تنها از اتحادیه اروپا بلکه از سراسر جهان است. این برنامه 2 سال (4 ترم) به طول می انجامد. برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد ، دانشجویان باید پایان نامه کارشناسی ارشد را بنویسند و از آن دفاع کنند.

برنامه این مطالعات مهمترین جنبه های علوم زمینی ارائه شده در چهار ترم را شامل می شود. دانش كاني شناسي و سنگ شناسي ، چينه شناسي ، زمين شناسي ساختاري و اقتصادي ، هيدروژئولوژي كاربردي ، ژئوشيمي محيط زيست و حفاظت از محيط زيست به عنوان يك دوره دانشگاهي مداوم پيشنهاد مي شود كه اين مشكلات از ترم اول تا سوم افزايش مي يابد. در نتیجه ، دوره های ترم دوم و سوم بر اساس دانش به دست آمده در ترم های قبلی ادامه پیدا می کند. کلیه دوره ها مربوط به جنبه های گسترده دانش زمین شناسی کاربردی است و شامل مشکلات مربوط به حفاظت از محیط زیست است و به همین ترتیب موضوعات آموزشی را به شدت با مشکلات امروزی جهان مرتبط می کند. در طول ترم چهارم نهایی ، دانشجویان تقریباً منحصراً روی پایان نامه کارشناسی ارشد خود کار می کنند.

کل برنامه 4 ترم به دانشجویان ارائه می دهد 21 دوره انتخابی گروهی در 4 ماژول. علاوه بر این ، در ترم دوم ، دانشجویان می توانند از میان سه دوره رشته علمی انتخابی ، دو نفر را انتخاب کنند. دانش آموزان می توانند در صورت داشتن لیسانس در دوره ها ثبت نام کنند ، اما از برخی دانش های پایه علوم / طبیعت استقبال می شود. درمجموع ، هدف از دوره های پیشنهادی آموزش یک زمین شناس مدرن است که با موضوعات اجتماعی و اقتصادی جهان در حال توسعه آشنا است. هدف از طریق یک برنامه متنوع از تخصص علمی کاربردی Geoscience و طیف گسترده ای از مؤلفه های آن ، که به دانش آموز یک آموزش جامع کاربردی می دهد ، محقق می شود. دانش زمین شناسی به دست آمده اجازه می دهد تا دانش آموزان در درجه اول در انواع نقشه برداری های زمین شناسی ، صنایع و خدمات مرتبط با ساخت و ساز ، محیط زیست ، اکتشاف و حفاظت از منابع خود و همچنین جستجوی منابع طبیعی شغلی پیدا کنند.

شرایط زیر برای پذیرش باید رعایت شود:

 • داشتن دیپلم دبیرستان که به دارنده خود اجازه تحصیل می دهد
 • ارائه گواهی اثبات دانش زبان انگلیسی حداقل در سطح B2 مطابق دستورالعمل شورای اروپا. این گواهینامه ممکن است به شکل های زیر باشد:
  • گواهی اتمام دوره مقدماتی برای گرفتن تحصیلات انگلیسی به سطح B2 که توسط مرکز زبان انگلیسی دانشگاه Wroclaw صادر شده است
  • گواهی دانش زبان انگلیسی در سطح B2 صادر شده توسط مرکز زبان انگلیسی یا مرکز زبان های خارجی دانشگاه Wroclaw
  • گواهینامه زبان (مانند FCE ، TOEFL ، IELTS 5،5 - 6،0 ، BEC Vantage) یا سایر گواهینامه های معتبر بین المللی که توسط وزارت علوم و آموزش عالی یا مرکز زبان های خارجی UWr به رسمیت شناخته شده است.

نامزدهای زیر از تعهد ارائه گواهی اثبات دانش زبان انگلیسی معاف هستند:

 • داوطلبانی که زبان انگلیسی برای آنها زبان تدریس در یک مدرسه راهنمایی یا دبیرستان بود که از آن فارغ التحصیل شده بودند
 • داوطلبانی که زبان مادری آنها انگلیسی است
 • داوطلبانی که امتحان نهایی دبیرستان خود را به زبان انگلیسی در سطح پیشرفته و با حداقل نمره 80٪ گذرانده اند
 • داوطلبانی که در حین تحصیل در امتحان انگلیسی در سطح B2 گذشتند ، همانطور که در مکمل دیپلم تأیید شده است
 • ارزیابی رسمی مثبت از برنامه صادر شده توسط هماهنگ کننده دانشکده (فقط مربوط به یک مدرک دیپلم دبیرستان است که در خارج از کشور صادر می شود)

شرایط راه اندازی این تخصص:

شرط اجرای تخصص ویژه Geoscience حداقل 12 نفر تمایل دارند.

شرایط پذیرش

 • گواهینامه لیسانس یا کارشناسی ارشد
 • متن نمرات / مکمل از تحصیلات لیسانس یا کارشناسی ارشد
 • گواهی تأیید دانش زبان انگلیسی در سطح B2
 • فتوکپی پاسپورت
 • عکس اندازه گذرنامه دیجیتال

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic ins ... اطلاعات بیشتر

The University of Wroc?aw has a rich history of more than three centuries. Founded by Leopold I Habsburg the university evolved from a modest school run by Jesuits into one of the biggest academic institutions in Poland. اطلاعات محدود