مقطع کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی بین المللی با تخصص در مدیریت تجارت سیگار

عمومی

شرح برنامه

مدیریت تجارت سایبر

"بازار جهانی امنیت سایبری قرار است تا سال 2024 از ارزش فعلی بازار خود بیش از 120 میلیارد دلار به بیش از 300 میلیارد دلار رشد کند."

چرا مدیریت تجارت سایبر امنیت سایبری؟

پس از تحقیقات گسترده در بازار و بازخورد متخصصان ، اساتید و مشاغل فناوری اطلاعات ، کمبود عظیمی برای پرسنل امنیت سایبری فنی با مهارت لازم در کسب و کار برای انتقال به نقشهای مدیریتی شناسایی شد. فرصت های شغلی برای شخصی که دارای این مهارت ها باشد بسیار زیاد است و به سرعت در حال گسترش است.

چرا سوئیس؟

به راحتی در نزدیکی دفتر شرکت برای رهبر جهان در امنیت دیجیتال واقع شده است ، AUS به طور منحصر به فرد در دسترس است به دانشجویان خود دسترسی به اساتید فوق العاده ، کارآموزی و بازدید از شرکت است که توسط هر موسسه دیگر آموزش عالی بی نظیر است. این پیشنهاد منحصر به فرد کمک کرده است تا AUS به یک استاندارد طلا در مدیریت تجارت سایبر و مقصدی بسیار به دنبال برای دانشجویان در سراسر جهان تبدیل شود.

چرا مدرک AUS

کلاس های کوچک

تعهد AUS به تجربه نهایی دانشجویان شامل تعداد صحیح اعضای هیئت علمی برای تضمین اندازه کلاسهای کوچک و پشتیبانی شخصی متعاقب آن از دانشجویان در داخل و خارج از کلاس است. اندازه کلاس های كوچك تضمین تعامل كامل با استاد رهبر یادگیری و همچنین دانشجویان دیگر از طیف های مختلف حرفه ای و فرهنگی است.

متناسب

AUS تحصیلات متناسب با دوره های عملی و نظری ارائه می دهد که مربوط به بازار امروز است. اولویت بندی جدیدترین موضوعات مشاغل ، کارکنان و اداره های بسیار با انگیزه و جاه طلب در AUS به پیشرفت تحصیلی و شخصی دانشجویان اختصاص داده شده و از نزدیک به یک پایه و اساس همکاری می کنند تا به آنها در رسیدن به اهداف شغلی خود کمک کند.

بینش های دنیای واقعی

دسترسی کامل به بانکهای اطلاعاتی مختلف مانند EBSCO ، ProQuest ، Financial Times و سایر خدمات به همراه دسترسی به کارشناسان دانشگاهی و صنعت و از طریق یک برنامه درسی که توسط تحقیقات فعلی و تمرین های حرفه ای شکل گرفته و از طریق برنامه درسی شکل گرفته تا از حداکثر پیشرفت در حرفه خود استفاده کنید ، در داخل و خارج از دانشگاه موجود می باشد.

عملی و مرتبط

AUS در یک مسیر شغلی که تئوری را با تجربه عملی ترکیب می کند ، AUS به آموزش و پیشرفت دانش آموزان خود متعهد شده و آنها را قادر می سازد تا مسیر شغلی را که به بهترین وجه مناسب آنهاست ، طی کنند.

شبکه

AUS ، یک محیط بین المللی و چند فرهنگی است که در سوئیس مستقر است و یکی از دانشگاه های تجاری پیشرو در سوئیس است که در La Tour-de-Peilz در سواحل زیبای دریاچه ژنو واقع شده است و ممتاز است که امثال شرکت ها و سازمان های جهانی مانند Nestlé، Hublot، و سازمان ملل متحد و کمیته بین المللی المپیک در فاصله ای بسیار راحت از دانشگاه قرار دارند.

به رسمیت شناختن

پشتوانه AUS توسط سازمانهای محلی و بین المللی شناخته شده و قدرتمند تضمین کیفیت آموزش برای دانشجویان خود را فراهم می کند. این سازمان توسط نهادهای معتبر متعددی از جمله شورای بین المللی اعتباربخشی بین المللی برای آموزش تجارت (IACBE) و شورای اروپایی آموزش تجارت (ECBE) مستقر در ایالات متحده شناخته شده است. همچنین به اتاق بازرگانی سوئیس و آمریکا ، Fédération Suisse des Ecoles Privées (FSEP) ، انجمن Vaudoise des Ecoles Privées (AVDEP) و همچنین Promove تعلق دارد.

آنچه شما یاد خواهید گرفت

چرا AUS؟

با سه برنامه جدید که از سپتامبر 2019 شروع می شود ، AUS در حال شکاف بین تخصص فنی و مدیریت است. در AUS ، ما تشخیص می دهیم که امنیت سایبری فقط یک مشکل فنی نیست. این یک مشکل تجاری است. فناوری اطلاعات ، سیاست ، حقوقی ، فروش ، منابع انسانی و مدیریت شرکت باید در کنار هم کار کند. برای تقویت این فضای درگیری و ایجاد ارزش واقعی در سازمان ، کارشناسان فناوری اطلاعات باید مهارت های مدیریتی لازم برای ایجاد رابط در سازمان را به طور مؤثر بیاموزند. AUS با شناختن نیاز به این مهارت در بازار ، رویكرد كلی را برای آموزش رهبران فردا در عملیات و مدیریت امنیت سایبر ایجاد كرده است.

همه دوره ها به صورت حضوری توسط اساتید AUS تدوین می شود که رهبران فکری برجسته در زمینه های امنیت سایبر ، فناوری blockchain و مدیریت تجارت هستند. برنامه درسی شامل تئوری همیشه در حال تحول و مثالهای عملی در دنیای واقعی است و کارآموزی برای داوطلبان لیسانس و کارشناسی ارشد در سه ماهه بهار هر سال تحصیلی لازم است.

در حالی که در AUS هستید ، مهارت های لازم را برای ردیابی سریع حرفه مدیریت خود در امنیت سایبر کسب خواهید کرد. با پایه و اساس تئوری کسب و کار ، شما یاد خواهید گرفت که ضمن ایجاد ، اجرای و نظارت بر یک ساختار امنیت سایبری برای یک سازمان ، ایده های خود را بفروشید. با استفاده از تئوری در سناریوهای دنیای واقعی ، چندین هدف عملی از جمله ایجاد استراتژی امنیتی که ترکیبی از دیدگاه های حاکمیت ، انطباق و فن آوری باشد را انجام می دهید. علاوه بر این ، شما در ساختارهای سازمانی ، ارتباطات ، فرآیندهای تجاری عملیاتی و چارچوب قانونی سیاست امنیت سایبری دانش پیشرفته کسب خواهید کرد.

نمونه های دوره / ماژول:
 • برقراری ارتباط ، حل مسئله و پیشرو در امنیت سایبری
 • مبانی مدیریت سایبری
 • مدیریت امنیت سایبری
 • مدیریت ریسک و تاب آوری سازمانی
 • توسعه برنامه سایبری
 • امنیت سایبری - محافظت از حریم خصوصی مشتری به عنوان یک مزیت رقابتی
 • سنگفرش در امنیت سایبری
اهداف عملی:
 • تهیه یک برنامه امنیت سایبری برای یک سازمان.
 • سیاست های امنیت سایبری را برای یک سازمان ایجاد کنید.
 • تجزیه و تحلیل تهدید سایبر را انجام دهید ، از جمله ارزیابی آسیب پذیری ، و در ضمن ، یک روش مدیریت ریسک برای یک سازمان ایجاد کنید.
 • روشهای واکنش حوادث سایبری را بر اساس بهترین روشهای مدیریتی شکل داده و پیاده سازی کنید.

اهداف فوق الزامات خاص هم برای نهادهای دولتی و هم برای سازمانهای بخش خصوصی را در نظر می گیرد.

برای اخذ مدرک ، دانشجویان باید تکمیل کنند:
 • 13 ماژول / دوره اصلی
 • 8 ماژول / دوره های تخصصی
 • کارآموزی
 • پایان نامه

ماژول ها / دوره ها بسته به درخواست دانشجویان و در دسترس بودن دانشکده ها توسط دولت انتخاب می شوند و مباحثی از جمله امور مالی ، اقتصاد ، مدیریت ، قانون و اصول بازاریابی را در بر می گیرند.

تقویم تحصیلی

سال تحصیلی معمولاً در ماه سپتامبر آغاز می شود و در ماه جولای با سه ترم تحصیلی (پاییز ، زمستان و بهار) در این دوره به پایان می رسد. هر ترم شامل یازده هفته مطالعه به علاوه یک هفته امتحانات است. دوره های امتحان معمولاً در میانه و انتهای هر ترم اتفاق می افتد. دوره های تعطیل معمولاً در ماه های دسامبر و بهار اتفاق می افتد. استراحت طولانی تابستان در ماه جولای / آگوست است.

تاریخهای دوره

پاییز
 • دوره ها: سپتامبر - دسامبر
 • تعطیلات: تعطیلات زمستانی: 4 هفته
مدت زمستان
 • دوره ها: ژانویه - مارس
 • تعطیلات: بهار استراحت: 3 هفته
دوره بهار
 • دوره ها: آوریل - ژوئیه
 • تعطیلات: استراحت تابستانی: 12 هفته

شرایط کارشناسی ارشد

اعطای مدرک MIBA از AUS تنها پس از تکمیل شرایط زیر است:

 • الزامات اعتباری دانشگاهی؛
 • الزامات عملکرد تحصیلی (GPA تجمعی 3.0.)؛
 • شرایط حضور و غیاب و شرایط اقامت.

علاوه بر این ، کلیه حسابهای معوقه قبل از فارغ التحصیلی باید با دولت تسویه شود.

انتقال اعتبار

اعتبار نقل و انتقالات ممکن است برای سایر دوره ها ، که برای برنامه های AUS اعمال می شود ، از سایر دانشکده ها و دانشگاه های شناخته شده پذیرفته شود. اعتبارهای برنامه ریزی پیشرفته (AP) که در سطح دبیرستان به دست می آید ممکن است برای یک برنامه کارشناسی ارشد اعمال شود. اعتبار انتقال ممکن است فقط برای درجه C (75٪) یا بالاتر اهدا شود. کلیه دانشجویان فارغ التحصیل باید حداقل نیمی از اعتبار تحصیلی خود را در AUS تکمیل کنند.

نحوه درخواست

American University in Switzerland کلیه برنامه های تکمیل شده را در نظر گرفته و به محض تصمیم گیری در طی یک دوره معقول با متقاضیان تماس خواهد گرفت. پذیرش در AUS اما محدود به تعداد محدودی از ثبت نام است. بنابراین ، ممکن است که همه متقاضیان واجد شرایط همیشه پذیرفته نشوند.

همه متقاضیان باید یک سوابق تحصیلی عالی را نشان دهند که نشان دهنده پتانسیل موفقیت در زمینه تحصیلی معین است و مراحل پذیرش AUS زیر را کامل می کند.

شرایط ورود

ورود به برنامه کارشناسی ارشد مستلزم تکمیل و فارغ التحصیلی از برنامه کارشناسی ارشد شناخته شده است. AUS ممکن است دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی در کار تجاری نیستند و یا از نظر دانشگاهی با مشکل روبرو هستند برای گذراندن دوره های اضافی سطح کارشناسی. فارغ التحصیلان موسسات آموزش عالی آمریکایی باید بتوانند ثابت کنند که مدرک تحصیلی آنها معادل مدرک لیسانس شناخته شده است. ترجمه های معتبر به زبان انگلیسی برای همه سوابق و نه به زبان انگلیسی لازم است.

قبل از ورود به برنامه تحصیلات تکمیلی حداقل شش ماه تجربه کار تمام وقت یا یکساله پاره وقت توصیه می شود اما لازم نیست. یکی از نامه های توصیه نامه باید از یک کارفرما یا سرپرست تهیه شود.

آزمون پذیرش مدیریت تحصیلات تکمیلی (GMAT) توصیه می شود اما برای متقاضیان سطح فارغ التحصیل لازم نیست.

شرایط پذیرش

الزامات عمومی کلیه متقاضیان شامل فرم درخواست تکمیل شده و هزینه های پرداخت شده علاوه بر اسناد ذکر شده در زیر می باشد. متقاضی باید اطمینان حاصل کند که این اسناد در زمان مناسب قبل از شروع دوره تحصیلی به AUS ارسال می شوند.

 • درخواست فرم درخواست
 • فرم درخواست تکمیل و امضا شده را ارسال کنید
 • عکس ها: شش (6) عکس اندازه پاسپورت باید همراه با فرم درخواست ارائه شده به AUS باشد. بیشتر این عکسها توسط مقامات محلی و برای ویزای دانشجویی لازم است.
 • توصیه ها: دو (2) توصیه نامه محرمانه از مربیان یا کارفرمایانی که با عملکرد قبلی متقاضی آشنا هستند باید مستقیماً به AUS ارسال شوند. ترجمه های معتبر همچنین باید برای همه نامه هایی که به زبان انگلیسی نیستند ارسال شود.
 • Résumé یا CV: شرح مختصری از نقاط قوت و دستاوردهای متقاضی. مشخصات شخصی ، تحصیلات ، تجربه کار ، سایر مدارک تحصیلی و انتظارات شغلی را درج کنید.
 • رونوشت ها: متقاضیان باید رونوشت های رسمی را برای کلیه کارهای علمی کاربردی انجام شده در مؤسسات سطح متوسطه یا دانشگاه در پنج (5) سال گذشته انجام دهند. رونوشت ها باید مستقیماً توسط موسسات به AUS ارسال شوند. ترجمه های معتبر همچنین باید برای کلیه اسنادی که به زبان انگلیسی نیستند ارسال شود.
 • نامه انگیزه: مقاله یا نامه انگیزه باید حداقل 500 کلمه داشته باشد. شما باید داستان پیشرفت تحصیلی خود و هر تجربه کاری دیگری را که در روایت شخص اول داشته اید بگویید. شما باید دلایل خود را برای استفاده و توضیح دهید که چگونه AUS می خواهد اهداف شغلی فعلی خود را بیشتر بهبود بخشد.
 • تسلط به زبان: اگر دانشجویان هر یک از شرایط زیر را تکمیل کنند ، به طور معمول مهارت شناخته می شود:
  • آ. حضور در حداقل سه سال تحصیل کامل در موسساتی که تنها زبان آموزش انگلیسی است.
  • ب به دست آوردن سطح استاندارد یا بالاتر ، در دوره بین المللی کارشناسی (IB).
 • اگر هیچ یک از این شرایط اعمال نشود ، باید با دستیابی به نمره مناسب در یکی از موارد زیر ، اثبات تسلط به زبان انگلیسی ارائه شود:
 • حداقل 550 نمره در آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL).
 • حداقل یک نمره 6.0 در یک سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS).
 • یک برنامه باید کلیه این موارد را شامل شود تا در فرایند پذیرش در نظر گرفته شود.
مهلت درخواست

AUS بصورت دائم پذیرش فعالیت می کند ، و این امر مستلزم آن است که مواد درخواستی تکمیل شده ، و همچنین کلیه سوابق دانشگاهی و هزینه مربوطه ، حداقل 10 هفته قبل از شروع ترم توسط AUS دریافت شود. در صورت قبول شدن ، نامه رسمی پذیرش و دعوت نامه برای ثبت نام دریافت خواهید کرد. در این زمان از هرگونه اطلاعات اضافی که برای تکمیل پرونده خود باید ارائه شود نیز به شما توصیه می شود. برنامه پرداخت شهریه و شهریه تعرفه در نامه پیشنهادی ارسال شده در نامه پذیرش ذکر شده است.

هزینه های تحصیل

 • هزینه ثبت نام: 3500 CHF
 • شهریه شهریه: 30،500 CHF
 • کل: 34،000 CHF

* کلیه قیمت ها در فرانک سوئیس (CHF) است

* شهریه و هزینه ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند

انتظار می رود تعدادی از هزینه های اضافی توسط دانشجویان ، که از شهریه دریافت نمی شود ، بپردازد و نیاز به حساب جداگانه است. هزینه های اضافی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • بیمه سلامت
 • محل اقامت
 • حمل و نقل
 • فعالیت های اجتماعی / سفر
 • هزینه های فتوکپی

تمام هزینه ها در CHF (فرانک سوئیس) نقل شده است. به عنوان AUS - American University in Switzerland یک موسسه خصوصی است ، همه دانشجویان بدون توجه به ملیت هزینه های یکسانی را پرداخت می کنند. هزینه ها هر از گاهی بررسی می شود و ممکن است از لیست های ذکر شده تغییر کند.

دانشگاه حق دارد چنین تغییراتی یا اصلاحاتی را در صورت لزوم انجام دهد.

نحوه پرداخت

هزینه درخواست و ثبت نام قبل از مراحل درخواست ویزا پرداخت می شود. شهریه حداقل دو هفته قبل از تاریخ شروع برنامه دانشگاهی باید پرداخت شود. اگر پرداخت انجام نشده باشد ، ممکن است ثبت نام نکنید و کلاسها را تا زمان انجام پرداخت شروع نکنید. پرداخت ها ممکن است از طریق نقل و انتقال بانکی یا حضوری صورت گیرد. تا زمان دریافت کامل مبلغ ، دانشجویی به طور کامل ثبت نام نمی شود. در صورت عدم پرداخت شهریه و شهریه ممکن است پس بگیرند.

سیاست بازپرداخت

اگر شما برنامه تحصیل را شروع می کنید و سپس مایل به انصراف هستید ، باید کتباً به اداره مشاوره دهید. هرگونه بازپرداخت طبق سیاست بازپرداخت ما انجام می شود.

توجه: این روند ممکن است چند ماه طول بکشد.

بورس تحصیلی

AUS تعدادی بورسیه و بورس تحصیلی را برای کمک به شما در امر آموزش ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر ممکن است به طور مستقیم از تیم مدیریت ما جمع آوری شود.

فرصت های شغلی

روش تدریس AUS و تجربیات فراتر از کلاس ، اطمینان حاصل خواهد کرد که فارغ التحصیلان آماده هستند تا با دنیای تجارت فردا روبرو شوند. بسته به نوع برنامه درسی انتخاب شده و دوره کار ، فارغ التحصیلان می توانند آرزو کنند که این مسیرهای شغلی را دنبال کنند:

 • صاحب مشاغل: با درک خطرات و مزایا ، صاحب مشاغل به عنوان تصمیم گیرنده اصلی ، با اعتماد به نفس از طریق تصمیم گیری درست و تفکر منطقی ، خدمت می کند. و کنترل فعالیتهای تجاری ، بودجه و منابع.
 • مدیر ریسک عملیاتی: ارزیابی کلیه عملیات برای شناسایی ریسک ها و پاداش های موجود در یک تجارت ، یک مدیر حرفه ای است که می تواند به طور مؤثر ارتباط برقرار کرده و بر تصمیم گیری های کلیدی تأثیر بگذارد.
 • مدیر امور مالی: یک متخصص اعداد که می تواند کتاب های یک مشاغل را مدیریت کند و می تواند به نفع مدیریت ارشد و تصمیم گیرندگان تحلیل و پیش بینی کند.
 • مدیر توسعه تجارت: دیداری که می تواند در مدیریت حسابداری ، ایجاد برنامه های تجاری و روابط متمرکز شود تا از کارایی و رشد حداکثر در فعالیت های تجاری اطمینان حاصل شود.
 • مدیر ارشد بازار محصول: اجرای استراتژی های بازاریابی برای به حداکثر رساندن فرصت های روابط عمومی و ابزارهای بازاریابی مانند رسانه های دیجیتال و سنتی.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful sho ... اطلاعات بیشتر

Preparing you for the business of tomorrow, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities situated in La Tour-de-Peilz on the beautiful shores of Lake Geneva close to the Olympic Capital Lausanne, and Geneva, the center for diplomacy. Throughout its 45-year history, AUS has prepared international business students with the knowledge, tools, and training of today to be a positive contributor to the general management of any business organization of tomorrow. Offering tailored education in an international and multicultural environment, with practical and theoretical courses, which are relevant for today’s market, AUS has a new, dynamic and ambitious staff providing a personal approach – both in the classroom and outside of the school – for all students. اطلاعات محدود