کارشناسی ارشد مدیریت ، استراتژی و رهبری

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

با تکیه بر توانایی های فارغ التحصیلان، مهارت های مدیریتی و رهبری مورد نیاز برای مدیریت را به دست خواهید آورد:

 • تجارت یا حتی مشاغل شخصی شما؛
 • مردم و عملکرد آنها؛
 • بحران ها و تغییر
 • پروژه ها و خطرات مرتبط.

شما استراتژی هایی را برای مقابله با چالش ها و فرصت های جهانی که مشاغل پیش روی شما قرار دارد ، توسعه خواهید داد ، چه شغلی باشد که در آن کار می کنید یا شغل خود را که می خواهید ایجاد کنید. بسته به مسیر شغلی مورد علاقه خود ، می توانید مطالعات مدیریت خود را با طیف گسترده ای از تخصص ها ترکیب کنید.

همچنین فرصت گسترده ای برای انتخاب یک تخصص برای طی کردن مدرک مدیریت خود (مدیریت کارشناسی ارشد) وجود دارد. این به شما فرصتی می دهد تا منطقه ای را انتخاب کنید که متناسب با شما و ترجیحات شغلی شما باشد. این تخصصها ، که اغلب به عنوان " Pathways " خوانده می شوند به شرح زیر است:

 • مدیریت و امور مالی MSc
 • مدیریت کارشناسی ارشد و مدیریت بین المللی منابع انسانی
 • مدیریت و بازاریابی کارشناسی ارشد
 • مدیریت ، استراتژی و رهبری کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد مدیریت و کارآفرینی

ماژول های ویژه Pathway به شما امکان می دهد برنامه های مطالعاتی خود را متناسب با نیازهای شما در جهت پیشرفت حرفه ای یا دانشگاهی آینده تنظیم کنید.

از مطالعات موردی و پروژه های زندگی واقعی در مورد چگونگی عملی کردن جدیدترین تفکر دانشگاهی و استراتژی های کسب و کار بیاموزید. از متخصصان صنعت به عنوان بخشی از سخنرانی های میهمان ما بشنوید و از طریق مرکز کارآفرینی ما با دانشجویان و افراد صاحب فکر و ذکاوت شرکت کنید و تجارت خود را تنظیم کنید.

مدیریت (مدرک کارشناسی ارشد) دوگانه CMI است. این بدان معنی است که شما بعد از اتمام تحصیلات خود به طور خودکار یک مدرک حرفه ای دریافت خواهید کرد.

درس دادن

 • دو تاریخ شروع - سپتامبر و ژانویه وجود دارد.

ماه سپتامبر قبل از شروع پروژه خود ، تمام واحدهای آموزش داده شده آنها را انجام خواهد داد. متقاضیان ژانویه نیمی از ماژول های تدریس شده خود را انجام می دهند ، سپس پروژه خود را انجام می دهند ، سپس ماژول های تدریس شده باقیمانده.

چگونه به شما آموخته می شود

همه کارکنان تحقیقاتی فعال دارند و هر زمان که مرتبط باشد ، به عنوان مثال نقش مشورتی آنها در سیاست گذاری های عمومی ، از تخصص خود برای آگاهی از تدریس در سطح مربوطه استفاده می کنند.

روش های تدریس شامل سخنرانی ها ، کارگاه های آموزشی ، کار گروهی و ارائه دانشجویان است. خواندن کارگردانی بخشی جدایی ناپذیر از تمام ماژولها با اعتبار داده شده برای شواهد خواندن گسترده در ارزیابی ها است. همه ماژول ها فرصتی را برای شما فراهم می کنند تا مهارت های قابل اجرا را کسب کنید و تمرین کنید (به عنوان مثال حل مسئله ، تجزیه و تحلیل مطالعه موردی ، کار گروهی).

چگونه شما ارزیابی می شود

همه ماژول ها با استفاده از ترکیبی از دوره های آموزشی و ارزیابی نهایی که در پایان هر نیمسال انجام می شود، به زودی به زودی برگزار می شود. کارآموزی ممکن است تا 40-50٪ از درجه کلی را داشته باشد.

محتوای دوره

این برنامه با یک ماژول پایه دو هفته ای آغاز می شود تا تمام دانش آموزان را به حداقل استاندارد مشترک در مدیریت و آمار کسب و کار تبدیل کند. ماژول پایه همچنین شما را به منابع آموزشی دانشگاه (به عنوان مثال، پشتیبانی از کتابخانه و مهارت های تحصیلی) معرفی می کند و شما را تشویق می کند تا در "تیم" مبادله دارایی های فکری خود را برای سود متقابل به کار ببندید.

سپس پنج ماژول اجباری را تحت پوشش قرار می دهیم که شامل مدیریت و تغییر عملکرد ، مدیریت استراتژیک و تجزیه و تحلیل سازمانی ، اندازه گیری عملکرد و گزارش دهی ، استراتژی مدیریت بازاریابی و مدیریت افراد و سازمان ها می شوند. یک پروژه تابستانی در منطقه تخصصی شما ماژول های اصلی را تکمیل می کند.

شما همچنین می توانید سه مدول را در Pathway متخصص خود (که بعد از دو هفته ماژول بنیاد انتخاب کنید) انتخاب کنید.

شغل

در داندی ، دوره های کارشناسی ارشد ما شما را برای یک حرفه ای موفق ، در هر کجای دنیا و هر بخش دیگری که می خواهید کار کنید ، آماده می کند. کارفرمایان انتظار دارند که استخدام کنندگان کارشناسی ارشد خود مهارت های فنی و ارتباطی پیشرفته ای داشته باشند ، به تیمهای کارگر مطمئن ، محققان مستقل ، مدیران پروژه های خوب اعتماد داشته باشند و در لبه پیشرو تخصصی خود باشند. ما دوره های درجه خود را برای پاسخگویی به این خواسته ها طراحی کرده ایم.

این صلاحیت به شما مهارت های مدیریتی و رهبری را می دهد تا بتوانید اشتغال خود را افزایش دهید. این دوره شما را برای کار در شرکت های کوچک ، در شرکت های بزرگ چند ملیتی با شبکه های اداری جهانی ، در بخش دولتی یا سازمان های بین المللی و خیریه آماده می کند. همچنین شما را برای راه اندازی و اداره مشاغل شخصی شما یا به سادگی کارآفرینی بودن ، خواه برای چند ملیتی یا SME آماده کند. این نقش ها به طور کلی شامل ملاقات با اقشار گسترده مردم ، ارائه مشاوره ، مدیریت و خدمات فنی است.

در داندی، شما با دانش آموزان دیگر از سراسر جهان همکاری خواهید کرد - فرصت های جهانی را باز کنید.

شرایط ورود

درجه اول خوب (حداقل درجه درجه پایین افتخارات درجه یک یا معادل آن) در هر موضوعی که به متقاضی امکان توسعه مهارت های تحلیلی ، ارتباطی ، حل مسئله و کار تیمی را می دهد. اگر نگران هستید که مدارک تحصیلی شما انتظارات عادی ما را برآورده نمی کند ، اما باید یک اظهارنامه شخصی کوتاه در رابطه با علاقه عمومی شما به تحصیلات شخصی ، تجربه کار و یادگیری قبلی مربوطه درج کنید. اماکن محدود هستند و حتی در مورد نامزدهای واجد شرایط ، درخواست اولیه توصیه می شود.

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس به طور کلی 6.0
استماع 5.5
خواندن 5.5
نوشتن 5.5
صحبت كردن 5.5

برنامه های زبان انگلیسی

ما در طول سال، برنامه های مقدماتی و بنیادی را ارائه می دهیم. اینها برای آماده سازی شما برای تحصیلات دانشگاهی در انگلستان طراحی شده اند، زمانی که هنوز نیاز به زبان برای ورود مستقیم به یک برنامه درجه بندی نشده را ندارید.

هزینه ها

هزینه های پرداخت شده شما بستگی به وضعیت هزینه شما خواهد داشت. وضعیت هزینه شما با استفاده از اطلاعاتی که در برنامه شما ارائه می کنید تعیین می شود.

وضعیت هزینه هزینه برای دانش آموزان که از سالهای 2020 تا 21 شروع می شوند
دانشجویان اسکاتلندی و اتحادیه اروپا 7،650 پوند در هر سال مطالعه
بقیه دانشجویان انگلستان 7،650 پوند در هر سال مطالعه
دانشجویان بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) 18150 پوند در هر سال مطالعه

شهریه دانشجویان خارج از کشور (غیر اتحادیه اروپا) برای مدت دوره شما بیش از 5٪ در سال افزایش نمی یابد.

هزینه های اضافی

شما ممکن است در طول تحصیلات خود در دانشگاه هزینه های اضافی شهریه در یک سال تحصیلی متحمل شوید.

نمونه هایی از هزینه های اضافی:

هزینه یکبار مصرف هزینه در حال انجام هزینه تصادفی
هزینه فارغ التحصیلی هزینه استودیو سفرهای میدانی

هزینه های اضافی:

 • ممکن است هزینه های اجباری یا اختیاری باشد.
 • ممکن است هزینه های یک طرفه ، مداوم یا اتفاقی باشد و هزینه های خاصی ممکن است سالانه برای هر سال از برنامه تحصیلی شما پرداخت شود.
 • بسته به برنامه تحصیلی شما متفاوت است.
 • قابل پرداخت توسط شما هستند و قابل استرداد و غیرقابل انتقال هستند.

متأسفانه عدم پرداخت هزینه های اضافی ممکن است باعث محدودیت در تجربه دانشجویی شما شود.

درخواست شما

شما این دوره را از طریق سیستم برنامه مستقیم ما ، که رایگان است ، انجام می دهید.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... اطلاعات بیشتر

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. اطلاعات محدود