Ma در گردشگری و سیاست فرهنگی

عمومی

شرح برنامه

این کارشناسی ارشد ترانس انضباطی است که ایجاد تخصص در فهم نقش بخش فرهنگ (هنر، تئاتر، میراث و غیره) در توسعه و مدیریت گردشگری و مهمان نوازی به عنوان موتورهای اصلی رشد، بازسازی و ایجاد شغل در قرن 21 است.

این برنامه ارائه می دهد امکان تعامل با مطالعه بخش فرهنگ در توسعه و مدیریت گردشگری و مهمان نوازی.

سیاست های فرهنگی طراحی شده برای پشتیبانی بخش هنر به منظور افزایش ارزش بالا گردشگری و افزایش طول اقامت و تکرار بازدیدکننده داشته است به طور فزاینده ای توسط دولت های سراسر جهان با حمایت از بخش گردشگری و مهمان نوازی به تصویب رسید اضافه شده است.

این درجه امر به کسانی که مایل به کار در هنر و گردشگری و یا شاید در گالری و تئاتر در ارتباط با بخش مهمان نوازی. آن را نیز برای پزشکان هنر و حرفه ای فرهنگی که مایل به توسعه مشاغل مربوط به گردشگری فرهنگی، سیاست فرهنگی، بازسازی فرهنگ به رهبری و مقصد، شهرستان و نام تجاری کشور است. آن را مربوط به کار در سازمان های غیر دولتی و یا بازوها سیاست فرهنگی از سازمان ها و مشاوره دولت و داخل دولت است.

متخصصان از دانشگاه و صنعت

متحرک توسط اجرا موسسه خلاق و فرهنگی کارآفرینی (ICCE) است و برای دانش آموزان از انواع زمینه های علمی و حرفه ای طراحی شده است. این است که توسط متخصصان از دانشگاه و صنعت تدریس، حصول اطمینان از سنتز سطح بالایی از دانش عملی و برش تحقیقات. هر دو کارکنان و دانشجویان در ICCE دارای تجربه گسترده بین المللی، افزایش یادگیری همتا به همتا و ارائه یک پایگاه عالی برای شبکه و به دست آوردن اطلاعات تماس در سراسر جهان.

مطالعه در لندن

بررسی نقش فرهنگ در گردشگری در یک محیط لندن یک تجربه منحصر به فرد است، فراهم آوردن امکان دسترسی به برخی از فرهنگ مشهور ترین در جهان است و رویداد منجر پروژه بازسازی است که عبارتند از میراث های المپیک لندن و بسیاری دیگر از پروژه های بزرگ. ICCE همچنین دارای لینک با یک شبکه گسترده از سازمان ها، کسب و کار، مشاوران، مشاوران و پزشکان فرهنگی که ارائه تحقیق و مطالعه فرصت های استثنایی، مانند خلاق انگلستان، نگرانی گردشگری و visitbritain.org.

خیاط منافع خود را

کارشناسی ارشد انعطاف پذیر است و شما می توانید منافع خود را با انتخاب گزینه های از بخش های دیگر در سراسر دانشگاه، از جمله انسان شناسی، جامعه شناسی، مرکز مطالعات فرهنگی، سیاست، زبان انگلیسی و ادبیات تطبیقی، مطالعات آموزشی، رسانه ها و ارتباطات، رایانه و موسسه کنفوسیوس خیاط برای رقص و عملکرد.

ماژول ها و ساختار

این MA یک برنامه 180 اعتبار متشکل از چهار ماژول 30-اعتباری و یک پایان نامه 60 اعتباری است. سه ماژول اصلی برنامه، سیاست فرهنگی و عمل، فرهنگی و روابط دیپلماسی من: مبانی و فرهنگی و روابط دیپلماسی II: اکتشافات ارائه یک مبنای قوی به کشف پیچیدگی این حوزه از مطالعه، است که توسط یک پیشنهاد ماژول های متنوع از سراسر کالج که به جلو مرتبط و تم های متقاطع به ارمغان می آورد تکمیل شده است.

ماژول چهارم از برنامه یک گزینه را از انتخاب از ماژول های پوشش هنر تعامل، رسانه ها، کسب و کار، زبان و سیاست است - این طراحی شده است که اجازه می دهد شما را به خیاط برنامه به مهارت های خاص خود را و / یا منافع.

شیوه های آموزشی مورد استفاده در این ماژول منجر به خلاق و مستقل در عمق و یادگیری مشارکتی خواهد بود. آنها در تولید یک پایان نامه نهایی که در آن شما را در جزئیات کشف یک ساختمان موضوع در منافع و دانش خود را به اوج رسیدن.

این برنامه اجازه می دهد تا و شما را تشویق به شرکت در دادن کار در حالی که حضور در ماژول. این یک بخش رسمی از برنامه نیست، اما برخی از پشتیبانی ارائه خواهد شد ساختمان در تجربه گسترده ICCE از مدیریت کارآموزی و شبکه ای از ارتباطات.

شرایط ورود

شما باید (یا انتظار به اهدا می شود) یک مدرک کارشناسی استاندارد کلاس حداقل دوم در یک / موضوع مربوط به مربوط.

شما همچنین ممکن است برای برخی از برنامه در نظر گرفته شود اگر شما یک فوق لیسانس و یا مدرک خود را در یک میدان نامربوط است، اما تجربه مرتبط و می تواند نشان دهد که شما باید توانایی کار در سطح کارشناسی ارشد.

شایستگی های معادل

ما قبول طیف گسترده ای از شرایط بین المللی است. یافتن پست های بیشتر در مورد شرایط ما از سراسر جهان را بپذیرید.

مورد نیاز زبان انگلیسی

اگر زبان انگلیسی زبان اول شما نیست، شما نیاز به برآورده کردن نیازهای زبان انگلیسی ما به مطالعه با ما.

برای این برنامه ما نیاز:

IELTS 7.0 (از جمله 7.0 در آزمون کتبی) اگر شما با زبان انگلیسی خود را نیاز به کمک، ما ارائه می دهیم طیف وسیعی از دوره که می تواند شما را برای مطالعه در سطح کارشناسی ارشد آماده کمک کند.

آخرین به روز رسانی آوریل 2016

درباره این دانشگاه

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 20 ... اطلاعات بیشتر

We're a world-class university, ranked in the world's top 350 universities by the Times Higher Education World University Rankings 2016-17, and the world's elite by the QS World University Rankings 2016-17 اطلاعات محدود