Ma در نوشتن ترانه

عمومی

شرح برنامه

متحرک آهنگسازی یک برنامه بسیار خلاق طراحی شده برای دانش آموزان را قادر به بررسی، کشف و هر دو آهنگسازی عملی آنها و آموزش و پرورش آهنگسازی تحلیلی متمرکز است.

مرور درس

متحرک آهنگسازی یک برنامه بسیار خلاق طراحی شده برای دانش آموزان را قادر به بررسی، کشف و هر دو آهنگسازی عملی آنها و آموزش و پرورش آهنگسازی تحلیلی متمرکز است. دانش آموزان در اکتشاف خلاق، تمرین نوشتن و تحقیقات دانشگاهی در اطراف موضوع قبل از تمرکز بر روی ایجاد یک کار جدید مجموعه بزرگ و یا یک پایان نامه در زمینه آهنگ تمرکز می کنند.

اتمام موفقیت آمیز از آهنگسازی برنامه MA در ICMP منجر به جایزه از MA توسط دانشگاه شرق لندن. (به اعتبار سنجی) مشخصات برنامه کامل را می توان یافت اینجا.

جزئیات دوره

فرآیند خلاقیت (30 واحد)

برای یک ترانه سرا، شناسایی شرایط که تشویق بهترین کار شما بسیار مهم است. در این ماژول، به شما خواهد آموخت که چگونه به بررسی و ارزیابی فرایند خلاقیت خود را در کنار دیگر روش های ممکن، و تعیین راه هایی که شما بیشتر به توسعه آهنگسازی خود را. از طریق تحقیق، بحث و تمرین نوشتن خود به کارگردانی، شما موضوعاتی از قبیل تولید ایده و سازمان، تهیه پیش نویس آهنگ و توسعه، و تکنیک های نوشتن اکتشافی اکتشاف.

آهنگسازی موسیقی شناسی (30 واحد)

این ماژول زمینه برای عمل نوشتن ترانه خود را با تجزیه و تحلیل از دیدگاه موسیقی شناسی محبوب ارائه، تأمل بر نقش اجتماعی و هویت فرهنگی ترانه سرا. نظرات خود را از طریق مطالعه ایدئولوژی آهنگسازی و انتقاد گسترده تر، و با راهنمایی شما مهارت های در تشکیل و ابراز انتقادات، به ویژه از طریق نوشتن مقاله و بحث توسعه.

زبان موسیقی در نوشتن ترانه (30 واحد)

به یک ترانه سرا موفقیت، به شما یک جعبه ابزار همه کاره از تکنیک های موسیقی و اعتماد به نفس به جاست آنها را در یک طیف گسترده ای از زمینه های اعمال نیاز دارند. این ماژول شما را با آن مهارت تجهیز، کمک به شما به منظور توسعه مهارت های موسیقی عمیق تر، درک بیشتری از رویکردها و دیدگاه واضح تر زمانی که انتخاب روش مناسب است. شما خواهید افراد از جمله تجزیه و تحلیل آهنگ، روش های جایگزین برای ایده انجام، و معنای موسیقی و ایدئولوژی را پوشش میدهد.

نویسنده صدای (30 واحد)

صدای نویسنده شما کلید تعریف هویت خود را به عنوان ترانه سرا است. این ماژول طراحی شده است برای کمک به توسعه و اصلاح این صدای منحصر به فرد، از طریق یک اکتشاف دقیق از نظم و انضباط از نوشتن شعر. با پشتیبانی از، شما را در سمینارها بحث و کارگاههای عملی شریک خواهد، ارزیابی انواع روش های خلاق برای نفوذ خود را بر محتوای تغزلی و اعمال یادگیری خود را به نوشتن شعر خود را. این رویکرد تجربی به شما در دستیابی به تخصص حرفه ای در نوشتن خود حمایت می کنند.

اختیاری 60 ماژول های اعتباری

عمده کارنامه پروژه - گزینه *

این ماژول یک فرصت برای ایجاد یک پروژه بزرگ آهنگسازی جدید، که در طی آن شما نظارت فردی توسط یک معلم اختصاص داده شده دریافت می کند. پروژه خود را به طور معمول به شکل یک چرخه آهنگ، آلبوم، هنرمند، همکاری جامع و یا یک بدن مشابه از کار خواهد شد. شما خواهید مهارت های خود را در برنامه ریزی اعمال می شود، ایجاد و ارزیابی مواد برای پروژه خود را، در حالی که همچنین در حال توسعه یک استراتژی برای تحویل حوزه ای خاص از پروژه شما. پروژه کارنامه عمده برای کسانی که مایلند به دنبال شغلی به عنوان ترانه سرا و حرفه ای طراحی شده است.

پایان نامه - گزینه *

پایان نامه یک گزینه مناسب برای ترانه سرا که مایل به توسعه یک پروژه تحقیقاتی توسعه یافته است. این ماژول تحقیق ممکن است شما را به سمت در نظر گرفتن یک یا بیشتر از این مجموعه زمینه، تاریخ، تم و یا جنبه های فنی از نوشتن ترانه منجر شود. شما یک پیشنهاد پژوهش، و طرح تحقیقاتی دقیق و کار نهایی تمدید نوشته شده است، تحت نظارت یک معلم اختصاص داده شده با دانش تخصصی از منطقه خود را از تحقیقات تولید می کنند. پایان نامه است که برای کسانی که مایل به تحصیل مطالعه بیشتر در سطح دکترا و / یا یک حرفه ای در دانشگاه ها و یا به عنوان نویسنده طراحی شده است.

* دانش آموزان یکی از اختیاری 60 ماژول های اعتباری را انتخاب نمایید.

حقایق کلیدی

  • تجربه یادگیری شخصی شما مجهز با دانش، درک و مهارت برای اشتغال موفق در صنعت موسیقی
  • یک به یک درس کلام و نظارت تحقیقات فردی
  • محل لندن فرصت به انجام در کنسرتهایی در سالن لندن و تجربه خود را در صحنه موسیقی فعلی فراهم می کند
  • آموزش با کیفیت بالا توسط پزشکان صنعت
  • گسترده لینک صنعت موسیقی و دسترسی شما را قادر به ساخت آن شبکه همه مهم
  • محیط یادگیری خلاق و الهام بخش
  • شما می توانید در تحقق هویت منحصر به فرد خود را به عنوان یک ترانه سرا تمرکز
  • ترکیب آهنگسازی پیشرفته با بورس تحصیلی دقیق
  • افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس خود را به عنوان یک بازیگر و دانشگاهی
  • یک سال تمام وقت یا دو سال مطالعه پاره وقت

شرایط ورود

متقاضیان به طور معمول یک مدرک افتخاری خوب تجربه حرفه ای و یا تحقیق (دوم یا اول بالا) یا معادل آن یا مقایسه خواهد شد.

این مؤسسه برنامه های کاربردی از پزشکان تاسیس که مشتاق به انجام مطالعه در سطح کارشناسی ارشد هستند، اما ممکن است شرایط مورد نیاز را در اختیار ندارد استقبال می کند. این دانش آموزان ممکن است اعتبار برای مطالعه، قبل و یا تجربه خود را داده است.

بینالمللی: شرط زبان انگلیسی - حداقل سطح B2 از CEFR - برای اطلاعات بیشتر https://www.gov.uk/government/organisations/uk-visas-and-immigration.

زمانی که تکمیل یک برنامه کاربردی برای کارشناسی ارشد، لطفا با استفاده از عملکرد آپلود به ارائه نسخه از موارد زیر: یک مرجع شخصی (ایده آل از یک نهاد کارشناسی که در آن مناسب) در بیانیه ای شخصی علاوه بر این شما خواسته خواهد شد که برای تکمیل یک استماع / مصاحبه. بیشتر اسناد / شواهدی در حمایت از نرم افزار خود را ممکن است در موارد خاص مورد نیاز است.

داستان موفقیت های ویژه - کتی دنیس

کتی دنیس یک بازیگر مشهور جهان و آهنگ نویسنده است، با شروع زندگی حرفه ای او نوشتن موسیقی خود را، و از رفتن به آهنگ های قلم برای هنرمندان بی شماری در جهان مشهور. پس از ضربه زدن هر دو نمودار ایالات متحده و بریتانیا برای اولین بار به عنوان یک خواننده برای خانه سازنده D اوباش، و سپس با موسیقی خود او، کتی بسیاری از شماره یک بازدید برای امثال کایلی مینوگ ( 'من فقط می تواند شما را دریافت نمی کنند نوشته شده است از سر من ')، بریتنی اسپیرز (' سمی) و کتی پری ( 'من یک دختر') را بوسید. او همچنین دریافت کننده از پنج ساخته Ivor Novello جوایز، و دو جایزه گرمی است. او اخیرا به ICMP در سال 2013، هنگامی که او میزبان کلاس آموزش آهنگسازی بازگشت.

مدرس برجسته - تیم Elsenberg

تیم یک تولید کننده / ترانه سرا / نوازنده است، در حال حاضر بر روی پروژه های کار در تمام این زمینه ها، و همچنین با گروه خود را، شیرین بیلی پیلگریم. SBP برای یک جایزه عطارد موسیقی در سال 2009 نامزد دریافت جایزه شد، گرفتن مقدار زیادی از پوشش ملی به عنوان "گروه که یک آلبوم در ریخته باغ خود ساخته شده.

شیرین بیلی پیلگریم سه آلبوم تحسین منتقدان منتشر کرده اند، با هنرمندان مختلف به عنوان جیمی Cullum، همکار جیوه نامزد ایوان چهار جانبه و درست موسیقی، خواننده مالی Rokia ترائوره، این Futureheads تور، و با چه کسی در رویال آلبرت هال به عنوان بخشی از انجام اعتماد سرطان نوجوان نشان می دهد.

تیم همچنین هنرمندان از جمله دیوید سیلویان، کاترین آن دیویس، بت برای ضربه شلاق و استیون ویلسون از Porcupine Tree به ریمیکس کرده است. شرکت نوشته شده مواد با 80 پانک افسانه Toyah، خواننده فولکلور بث اورتون و مارسلا دیترویت؛ در آلبوم توسط دیوید سیلویان، استیو یانسن انجام، مطلع کیپ بپوشید سام داک ورث و دستگاه تنفس اکسیژن کیپ مگس. به کتابخانه های مختلف موسیقی کمک کرد و تشکیل شده برای آگهی ها و تلویزیون.

علاوه بر این، تیم به عنوان یک گیتاریست جلسه برای جزیره هنرمند مارتین Grech از طریق سه تورهای کار کرده است. او در حال حاضر در پیگیری به تاج و پیمان کار.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At the ICMP, we have always focused on the needs and potential of individual students, ensuring that the education we provide is tailored and personalised, and giving you the best chance of success in ... اطلاعات بیشتر

At the ICMP, we have always focused on the needs and potential of individual students, ensuring that the education we provide is tailored and personalised, and giving you the best chance of success in the very competitive and challenging environment of the music industry. اطلاعات محدود