دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را! انتخاب خود را، این فرصت را اسراف نیست

شما در حال خواندن در مورد برنامه مدرک کارشناسی ارشد از یک شخصیت غیر معمول است. در قرن بیست و یکم بسیاری از موسسات آموزشی متوجه شده اند که تکیه بر الگوهای قرن نوزدهم آموزش و یادگیری یک بن بست است. آنها که در جهان از رشد سریع فن آوری نمیفهمد، تغییر واقعیت جغرافیای سیاسی (تبدیل یک جهان دو ابرقدرت را به یک سیستم بین المللی یک ابرقدرت که به نوبه خود به یک سیستم کشویی چند قدرت با بسیاری از قدرت های منطقه ای)، و yet- به درک عمق تغییرات جمعیتی، جدا از مهارت ها و شایستگی باید یاد بگیرند که چگونه به انطباق، استفاده از تخیل خود و خلاقیت، تنوع قدردانی و دوره های بهینه از عمل را انتخاب نمایید. در واقع، آموزش و پرورش، به ویژه آموزش و پرورش دوره دوم، طول می کشد در معنای کاملا متفاوتی در جهان که در آن چیدن یک حرفه است یک ماجراجویی زندگی طولانی است. در زمان خواندن این خطوط خود را حرفه های بسیاری است که می تواند در زندگی شما حتی وجود ندارد مهم است. نهادهای عمده آموزشی، بنابراین، شروع به دنبال راه حل های جدید برای این مشکل از آموزش و پرورش معاصر.

در مرکز میان رشته ای مطالعات کسب و کار در وزارت مطالعات بین المللی از من مدرسه Mieszko آموزش و پرورش و اداره ما وجدان مورد بررسی قرار ما تجربه گسترده خود و شیوه های بسیاری از بالا بریده مدارس، دانشگاه ها و موسسات ارائه برنامه های آموزشی مربوط به کسب و کار، اقتصاد ، مدیریت، حقوق و دولت. کارکنان ما را مطالعه کرده اند و در دانشگاه ها و کالج در آمستردام، پکن، بروکسل، کاردیف، کیف، لندن، لویو، ملبورن، مینیاپولیس، مسکو، پوزنان، ورشو تدریس می شود. همچنین، ما باید به سفر کرد و به بررسی برنامه مطالعه در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئیس، اتریش، فدراسیون روسیه، جمهوری چک، اوکراین، مجارستان، غنا، سنگاپور، مالزی، اندونزی ، تایلند و هند است. کیفیت، شخصیت بین رشته ای و بین المللی رویکرد: ما به این نتیجه رسیدند که آموزش کسب و کار معاصر باید در سه ستون استوار است.

کیفیت یک مفهوم واقعا جمع و جور است. این شامل سطح بالایی از آموزش، امکانات کلاس اول، منابع کتابخانه، و غیره در درک ما، آن را نیز شامل این نگرش خاص: این فوق العاده است برای آمدن به می دانم که چیزی، در مورد آن خوانده شده، اما درک واقعی از عمل، از به اشتراک گذاری چگونه برخی از هدف در واقع به دست آمده است، از به اندازه کافی به کشتی سوار بر انگیزه عمل و از داشتن اندازه کافی "ELAN حیاتی (این نیروی خلاق در درون شما است که مسئول رشد، سازگاری و تغییر مطلوب) به استقامت در زمانی که یک هدف داده شده به نظر می رسد دست نیافتنی.

ستون دوم به صورت رشته ای از برنامه درسی است. شما بر روی یک موضوع خاص تخصص در حالی که نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد خود را. با این حال، خود برنامه به شما می آموزد قانون و مدیریت با اقدامات سنگین از روابط بین الملل، اقتصاد، روانشناسی و مدیریت. شما افتخار خواهد بود تا نشان دهد دیپلم خود را به کارفرمای خود را و شما همچنین می مطمئن است که شما قادر خواهید بود به مراقبت از وظایف حرفه ای خود را در تمام تنوع و پیچیدگی خود خواهد بود. زندگی می کند تقسیم بندی ما از مطالعات به رشته توجه نیست. آن را هرگز به ما را اتخاذ خواهد کرد، این ما که باید به آن اتخاذ شده است. زندگی می کند طولانی واگذار شغل جذاب به نه unimaginative در، معاند، کوته فکر و بیش از حد تخصصی.

در نهایت، ما بر این باور است که آموزش و پرورش معاصر باید بین المللی باشد. این ستون سوم است. همانطور که با مفهوم کیفیت، بین المللی بودن یک مفهوم پیچیده است. این کار نه تنها این معنی است که داشتن دانش آموزان از کشورهای مختلف مطلوب است، آن را نیز مستلزم توقف به محدود، به دنبال مربوطه مورد مطالعات انجام شده در کشورهای دیگر، همکاری با شرکای خود را در خارج از کشور، و تلاش برای درک عمق روند جهانی است. هنگامی که ما یک مطالعه موردی دور از ما، ما یاد بگیرند در درجه اول در مورد خودمان را به عنوان ما تلاش برای کشف اینکه چگونه ما را در یک وضعیت داده رفتار کنند.

اگر شما به دنبال برای مدرک کارشناسی ارشد، ما مطمئن هستیم ما چیزی خاص برای ارائه به شما می باشد. باید توضیحات بالا از MA ما در برنامه های حقوق و مدیریت بین المللی در همکاری با مدرسه کسب و کار ارگ (ایالات متحده) و Pedagogium تدریس - دانشکده علوم اجتماعی (لهستان) الهام بخش علاقه به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه، لطفا به ما در info@icbs.edu.pl

پذیرش

روش پذیرش بر اساس اصول شفافیت، عدم تبعیض، سادگی و ارتباط فعال با نامزدهای است.

یکی باید مدرک لیسانس در به ثبت نام در برنامه MA ما است. در این روش پذیرش مدارک زیر را به از طریق ایمیل ارسال (به عنوان نسخه های الکترونیکی و یا اسکن) توسط یک دانش آموز آینده نگر:

 • فرم تکمیل شده، قرمز چک مارک
 • CV خود را (رزومه)،
 • یک کپی از مدرک نامزد دبیرستان،
 • یک کپی از مدرک کارشناسی همراه با یک کپی از متن،
 • یک کپی از پاسپورت خود را و یا ID رسمی (فقط صفحه (بازدید کنندگان) نشان دادن نام خود را، تصویر و شماره گذرنامه)
 • عکس رسمی (یکی از فرمت های: JPEG (JPG)، TIFF (TIF)، بیت مپ (BMP)، PNG (PNG)، GIF (GIF)؛ دقیقه اندازه 236 X 295 پیکسل است).

تنها اسناد در لهستانی، انگلیسی، آلمانی، روسی و یا اوکراین بدون ترجمه به زبان لهستانی مجاز پذیرفته شده است.

دو مصرف در هر سال تحصیلی وجود دارد: تا پایان اکتبر و تا پایان ماه مارس است. هیچ نیاز ما ارسال اثبات مهارت در زبان انگلیسی وجود دارد. با این حال، اگر شما یک مدیر فروش آن در بسته نرم افزار ارسال کنید.

مدارک فوق که توسط کمیته پذیرش که باعث می شود تصمیم خود در مورد پذیرش نامزد شده است. هنگامی که پذیرفته نامزد دریافت نامه پذیرش همراه با توافقنامه مدرسه توسط دانش آموزان به امضا شود (کپی اسکن قابل قبول است). دانش آموزان شروع مطالعات خود را پس از آن که توافقنامه امضا شده و قسط اول پرداخت شده است.

در طول این دوره از مطالعات دانشجویان بین المللی باید به nostrify دیپلم کارشناسی / کارشناسی خود را در وزارت علوم و آموزش عالی از لهستان. برای اطلاعات بیشتر در مورد روش nostrification اینجا کلیک کنید.

از آنجا که از بالا، همه نامزدهای پذیرفته شده قرار است به همراه و ارائه در ICBS اصل دیپلم لیسانس خود را (همراه با متن). کمیته پذیرش و مدیریت مرکز میان رشته ای مطالعات کسب و کار همیشه بسیار مثبت به همه نامزدها مستعد. ما کمک به آنها تمام مدارک مورد نیاز را تکمیل و با موفقیت عبور روش پذیرش.

شهریه

در مرکز میان رشته ای مطالعات کسب و کار در وزارت مطالعات بین المللی از مدرسه من Mieszko آموزش و پرورش و اداره ما می توانیم بسیاری از چیز را برای شما انجام یک بار شما دانش آموز ما تبدیل شده است. ما می توانیم بیشتر سخنرانان مهمان دعوت، سازماندهی کنفرانس ها، شما را تشویق به انتشار در مجله ما، برنامه های فرهنگی اجرا شود، شما ارسال نامه ای از توصیه، و غیره چیزی که ما نمی تواند انجام دهد و به کاهش بیشتر هزینه کمک درسی. این واقعا رقابتی است و ما اجازه می دهد برای حفظ سطح آموزش است که شما و ما افتخار است.

استفاده از برنامه MA ما به شما هزینه درخواست پرداخت نمی کند. هنگامی که پذیرفته شما در پرداخت هزینه ورود 400 PLN (110 USD EUR یا 100) و اولین قسط از شهریه و یا مقدار کامل آن اگر شما می خواهید. هزینه برنامه درسی در مجموع به 8000 PLN سالانه (که معادل 2200 USD EUR یا 2000). به یاد داشته باشید که شما مطالعه دو سال است. شما ممکن است آن در دو قسط 4000 PLN (1100 USD و یا هر 1000 EUR) پرداخت. پرداخت را می توان با انتقال بانکی به لهستانی Zloty در (PLN)، یورو (EUR) یا دلار آمریکا (USD) ساخته شده است.

WSPiA

برنامه تحصیلی


رشته کارشناسی ارشد این در همکاری با مدرسه ارگ ​​کسب و کار (USA) ارائه شده است.


در اینجا لیستی از دوره است که برنامه آموزشی شامل:

 • مسائل حقوقی در کسب و کار
 • امور مالی شرکت
 • مدیریت پروژه
 • اقتصاد کلان
 • مشوق ها و عملکرد
 • قدرت و موسسات در سیاست جهانی
 • بازار یابی
 • ارتباطات تجاری بین الملل
 • رهبری کسب و کار
 • مدیریت استراتژیک
 • سیاست اقتصادی
 • اخلاق کسب و کار
 • موسسات مالی بین المللی
 • قانون تجارت بین الملل
 • کسب و کار بین المللی استراتژی
 • نوآوری و رقابت
 • کسب و کار در بازارهای نوظهور
 • سیاست انرژی جهانی
 • سازمان کسب و کار
 • آمار برای کسب و کار
 • قانون مسابقه بین المللی
 • شرکت در کسب و کار جهانی
 • پیش بینی اقتصاد جهانی
 • مذاکرات بین المللی
 • سمینار کارشناسی ارشد

شما باید برای تکمیل این دوره ها در طول چهار ترم (دو سال تحصیلی) درآمد در دسترس نباشد 120 ECTS. برخی از دوره های انتخابی خواهد بود (یعنی اختیاری)، همه دیگران - اجباری است. در طول دوره از دانشجویان رشته مطالعات باید به کسب 20 ECTS برای دوره های انتخابی. اگر یکی یک ماژول با توجه به دلیل از کار یا خانواده دلیل فرد از دست ندهید، او / او یک فرصت برای تکمیل آن با نوشتن تکالیف خاص از طریق آموزش از راه دور داشته باشد. بیش از 40٪ از برنامه MA ممکن است توسط آموزش از راه دور به پایان رسید.

همچنین شما می خواهد برای تکمیل دوره انترنی (این یک نیاز واجب است). آموزش هفتگی برگزار خواهد شد به شما در نوشتن تکالیف نهایی خود را در آماده سازی و پایان نامه کارشناسی ارشد نهایی خود را کمک کند. در بالا بدان معنی است که برنامه MA مبتنی بر ماژول ما است، در عمل، یک پیشنهاد آموزشی تمام وقت. کسانی از شما که خواهد بود مشغول در محل کار یا می توان با مسئولیت های خانوادگی محدود هنوز هم می تواند حضور فقط ماژول های اجباری، از آنها بخواهید برای اجازه دسترسی به تکمیل دوره انترنی در کشور و انجام آموزش های آنلاین. MA ما در قانون و مدیریت بین المللی برنامه در همکاری با مدرسه ارگ ​​کسب و کار (USA) تدریس به اندازه کافی انعطاف پذیر به جای تنظیمات خود را بدون کاهش استانداردهای آموزش و پرورش و به خطر انداختن احساس تحقق واقعی از مطالعات است. در پایان مطالعات خود را به شما خواهد شد پایان نامه کارشناسی ارشد خود را (حدود 50 صفحه) دفاع کند. موضوع پایان نامه شما باید با سرپرست خود را در طول ترم سوم از مطالعات به توافق رسیدند.

پس از فارغ التحصیلی به شما خواهد شد مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اعطا و دریافت دیپلم از اتمام کارشناسی ارشد در حقوق و مدیریت بین المللی برنامه در همکاری با مدرسه ارگ ​​کسب و کار (USA)، هر دو صادر شده توسط من مدرسه Mieszko آموزش و پرورش و اداره آموزش داده است.

این برنامه از طریق ماژول ها، آموزش و کارآموزی ارائه می شود. وجود خواهد داشت 8 ماژول در دسترس نباشد (2 ماژول در هر ترم). ماژول خواهد شد در ماه نوامبر، ژانویه، آوریل و ژوئن برگزار می شود. هر ماژول خواهد شد و پنج روز (از چهارشنبه تا یکشنبه) آخرین. زیر هر یک از ماژول دانش آموزان باید برای تکمیل تکالیف نوشته شده است. آموزش هفتگی کمک خواهد کرد دانش آموزان به نوشتن این تکالیف. همچنین، دانش آموزان باید برای تکمیل کارآموزی. در نهایت، آنها را مجبور به نوشتن یک پایان نامه کارشناسی ارشد (با کمک از سرپرستان خود) و دفاع از آن.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
8,000 PLN
در سال.