Ma در فیلم و تلویزیون (عقل دانشکده هنرهای)

عمومی

شرح برنامه

تحصیلات تکمیلی POST در فیلم و تلویزیون

کارشناسی ارشد در فیلم و تلویزیون ارائه می دهد به درجه حرفه ای در رشته فیلمسازی و با هدف تحریک یادگیری در سطح کارشناسی ارشد از طریق نرم افزار تئوری با عمل. کار البته با گزارش پژوهش (1) کارشناسی ارشد؛: گزینه های کارشناسی ارشد زیر برای متقاضیان (2) MA توسط پایان نامه. MA کار البته مستلزم آن است که دانش آموزان را سه دوره ترم طولانی (که یکی از آنها ممکن است در خارج از تقسیم با اجازه از رئیس بخش گرفته شده). دانش آموزان پژوهش که متشکل از تولید یک فیلم کوتاه در مستند، داستانی و یا ژانرهای فیلم تجربی و یک گزارش پژوهش نوشته شده است (10 000 کلمه) به انجام برساند. روش دیگر دانش آموزان ممکن است مایل به گزینه پایان نامه بدون این گزینه از یک پروژه خلاقانه (ارائه شده در اینجا 20 000 کلمات است). نظارت بر کار و پژوهش گزارش خلاق توسط استادان در بخش فیلم و تلویزیون انجام شده است.

WSOA 7078 تولید فنی

دانش آموزانی که مایل به برای درجه که تجربه فنی کافی در زمینه های تلویزیونی و تولید فیلم (به طور خاص عملیات دوربین، نورپردازی، ضبط صدا، طراحی صدا و ویرایش) مورد نیاز (به عنوان یک دوره اجباری) ندارد ثبت نام ثبت نام برای هسته تولید فنی دوره. این شرط لازم برای نوشتن و نظریه مستند و تولید دوره است.

WSOA 7077 مستند نظریه و تولید

البته چارچوب مفهومی برای تمرین مستند، شالوده تاریخی و نظری خود را فراهم می کند و به بررسی مباحث معاصر در این زمینه. دانش آموزان در این دوره خواهد شد تشویق به کشف سبک منحصر به فرد خود را از طریق برنامه های عملی و درک درستی از چگونگی نقطه کارگردان نظر است توسط واقعیت زیبایی، فرهنگی و ایدئولوژیکی و چگونه این عوامل به شکل گیری فیلم های مستند کمک تحت تاثیر قرار.

WSOA 7024 داستان فیلم

در سال های گذشته مناطق تمرکز مختلف در این دوره شامل، سینما آفریقا، سینمای آسیا، و مفاهیم جنسی روی صفحه نمایش. هر سال تمرکز مختلف موضوعی به تصویب رسید به سازماندهی این تحقیقات از زیبایی شناسی، نژاد / کلاس / جنس، ذهنیت و روش روایت. البته ارائه می دهد دانش آموزان فرصت به در نظر گرفتن دغدغه های نظری، از نمایندگی در سینما و این چارچوب در تولید یک فیلم کوتاه. هدف از این دوره این است که به ارائه یک سری از ملاحظات سراسر زیبایی شناسی و اخلاق نمایندگی سینمایی و پیامدهای آن از نظر نوشتن داستان و فیلمسازی. دانش آموزان خواهد شد به برخی از مباحث مرکزی، مداخلات و تحولات در اطراف موضوعی انتخاب شده برای سال قرار گرفته است.

WSOA 7076 فیلمنامه

این دوره برای دانش آموزانی که برخی از تجربه قبلی از نمایشنامه نویسی در نظر گرفته شده. آن است که یک دوره مقدماتی نیست و دانش آموزان ملزم به ارائه یک نمونه نوشتن یک اسکریپت فیلم کوتاه، تئاتر و رادیو بازی و یا نمایش تلویزیونی منظور به دست آوردن پذیرش به این دوره است. دانش آموزان آینده نگر باید به روند در حال توسعه و نوشتن یک طول کامل (90 -100 صفحه) اسکریپت ویژگی در ژانرهای از پیش انتخاب شده متعهد است. این دوره مبتنی بر کارگاه با هدف به دانش آموزان از طریق یک فرایند سازمان یافته در حال توسعه و نوشتن یک اسکریپت فیلم سینمایی. این مراحل شامل یک مفهوم اولیه و یا خلاصه داستان، داستان یک سند، نقشه برداری، یک صحنه-های-صحنه طرح گام کامل را از طریق به اولین پیش نویس استخدام کلاسیک 3 ساختار قانون. دانش آموزان خواهد شد به طیف وسیعی از ابزار در معرض و رویکردهای مورد استفاده به منظور تسهیل فیلمنامه. موضوعات تمرکز عبارتند از: تجزیه و تحلیل سبک، ساختار داستان، توسعه شخصیت، ساختار صحنه و نوشتن گفت و گو.

برای تماس با بخش به طور مستقیم: PG.Film&TV.enquiries@wits.ac.za

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowle ... اطلاعات بیشتر

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowledge-base and build our future. With its more than 130 000 graduates in its 91-year history, Wits has made and will continue to make its mark nationally and internationally. اطلاعات محدود