Ma در جرم شناسی

عمومی

شرح برنامه

درجه این استاد بر تخصص کارکنان با شهرت تاسیس در زمینه تساوی. آموزگار باید طیف گسترده ای از منافع پژوهش و آنها را به طور فعال با واحد پژوهش جرم ناتینگهام و مرکز مطالعات و کاهش جنایات تنفر داشته است. این واحد متخصص در تقسیم واقع شده و با کیفیت بالا انجام تحقیقات کاربردی عدالت جرم و جنایت.

دوره ارائه می دهد متمایز نظری و سیاست-گرایش جرم شناسی. تاکید بر سیاست است به طور خاص طراحی شده برای ارائه یک برنامه مشاغل حرفه ای است بیشتر مربوط به مطالعه، سطح کارشناسی ارشد است که خواهد بود مناسب تر به دانش آموزان به دنبال یک حرفه ای سیاست مدار در دفتر خانه، اداره دولتی از مناطق، دولت های محلی و جرم و جنایت و اختلال مشارکت کاهش .

تیم جرم شناسی به طور منظم دعوت کارشناسان مشهور و حرفه ای به دانشگاه به ارائه دیدی نسبت به دانش و تجربه تخصصی آنها. سخنرانان گذشته شامل سرپرست پل Giannasi، مدیر برنامه صلیب دولتی نفرت استراتژی جرم و لن جکسون، OBE صندلی موقت کمیسیون مستقل شکایات پلیس.

چرا انتخاب MA جرم شناسی؟

 • به دست آوردن یک تحلیل انتقادی و آگاهانه جرم، عدالت کیفری و کاهش جرم و جنایت.
 • فارغ التحصیل با دانش گسترده مشاغل حرفه ای است مرتبط و سیاست محور، جرم و جنایت و پاسخ به جرم و جنایت، نقاشی بر روی نمونه هایی از سراسر جهان است.
 • بشنو از کارشناسان دعوت و حرفه ای که دیدی نسبت به دانش و تجربه تخصصی آنها فراهم می کند.
 • توسعه آگاهی انتقادی از جریان فلسفی، نظری و روش شناختی مشکلات، بحث، و بینش است که در شکل دادن به نظم و انضباط.
 • افزایش عمر طولانی مهارت های یادگیری و توسعه شخصی به شیوه ای که فارغ التحصیلان را قادر می سازد به اتخاذ یک رویکرد مستقل و منعکس کننده به یادگیری خود و کمک به کاهش جرم و جنایت و ایمنی جامعه است.

فرصت های شغلی

این دوره دانش آموزان آماده برای رفتن به دنبال طیف وسیعی از مشاغل حرفه ای در کار عدالت مربوط جنایی در هر دو مورد نیاز، بخش داوطلبانه تجاری و یا جامعه است. کسب دانش جرم خاص، همراه با طیف گسترده ای از مهارت های قابل انتقال مانند توانایی اجراء و ارزیابی تحقیق، ارزشمند برای کسانی که به دنبال اشتغال در حوزه به سرعت در حال گسترش از ارزیابی سیاست خواهد بود.

این دوره همچنین خواهد فرصت های شغلی از آن در حال حاضر در زمینه کار را بالا ببرد و به خصوص به دانش آموزان به دنبال استخدام در دفاتر قضایی عامل در سطح دولت مرکزی، منطقه ای و محلی، برای مثال ارزش:

 • صفحه اصلی دفتر
 • نیروهای پلیس
 • دولت محلی
 • جرم و جنایت و کاهش اختلال مشارکت و معادلات خود را در سراسر جهان است.

شرایط ورود

 • مدرک کارشناسی معادل یک مدرک افتخاری در مقطع کارشناسی در انگلستان (به طور معمول 2.2 یا بالاتر)
 • متقاضیان بدون چنین شرایط خواهد شد به صورت فردی در نظر گرفته خواهد شد، اما خواسته شود که چگونه تجربیات و دانش خود را آنها را قادر به مطالعه این دوره در مقطع کارشناسی ارشد در وضعیت شخصی خود.
 • بدون منابع مورد نیاز، زمانی که برای این دوره استفاده از.

هزینه ها و بودجه

برای اطلاعات در مورد هزینه ها و فرصت های مالی ممکن www.ntu.ac.uk/s3fees بازدید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... اطلاعات بیشتر

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. اطلاعات محدود