MSc پیشرفته شبکه های کامپیوتری

عمومی

شرح برنامه

 • مدیترانه یک کالج تخصصی برای شبکه است
 • این برنامه برای تأکید در مدیریت شبکه، امنیت شبکه و شبکه های بی سیم برجسته است .
 • این دوره به دنبال صنعت شناخته شده CISCO Certified Network Professional (CCNP) مسیریابی و سوئیچینگ است.
 • مهارت های عملی دانش آموزان با استفاده از آزمایشگاه های شبکه های مجاز توسط سیسکو ما را حتی بیشتر می کند.
 • این دوره توسط متخصصین شبکه متخصص کامپیوتر و متخصصان صنعت فعال آموزش داده می شود.
 • دانش آموزان پژوهش های سطح بالا را انجام می دهند که می توانند به نشریات در کنفرانس های بین المللی و نشریات منجر شوند.

شبکه های ارتباطی جهان محاسبات و ارتباطات راه دور را پیوند می دهند و شبکه های کامپیوتری، اینترنت و ارتباطات تلفن همراه امروزه بیشترین مهارت های مورد نیاز در صنعت رایانه را در بر می گیرند.

این برنامه با مشورت با کارفرمایان پیشرو و صنعت توسعه یافته است تا اطمینان حاصل شود که محتوای مناسب و به روز است. شما روش ها و تکنیک های مورد استفاده برای برنامه ریزی، پیکربندی و تأیید اجرای راه حل های سوئیچینگ پیچیده و مسیریابی را مطالعه خواهید کرد. شما یک آگاهی انتقادی و عمیق از تئوری، روش ها و مسائل مربوط به طراحی، توسعه و استفاده از شبکه های بی سیم مدرن ایجاد خواهید کرد.

این دوره بر روی سیستم های شبکه امن تمرکز خواهد کرد و مفاهیم پیشرفته در نفوذ سیستم های اخلاقی، تشخیص امضای حمله و شیوه های متداول مبتنی بر شبکه و مبتنی بر شبکه را بررسی می کند. حکومتداری اطلاعات و قانون از اهمیت بیشتری برخوردار است، بنابراین شما مسائلی از حکومتداری خوب را در چارچوب طراحی، استقرار، بهره برداری و مدیریت سیستم اطلاعات و اطلاعات ارزیابی می کنید. برجسته از این دوره این است که آن را از مهم ترین جنبه های صنعت شناخته شده شناخته شده CISCO حرفه ای (CCNP) مسیریابی و سوئیچینگ، که مهارت های عملی خود را حتی با استفاده از آزمایشگاه های شبکه ما توسعه.

یک عکس یا اسکن از مدرسه و یا دانشگاه خود را برای ارزیابی سریع ورود ایمیل: e.skourti@medcollege.edu.gr

مقررات پذیرش

برنامه آدرس:

 • فارغ التحصیلان موسسات آموزش عالی، کالج ها و دانشگاه های خارج از کشور در یک رشته محاسبات.
 • فارغ التحصیلان غیر دانشگاهی، دارندگان گواهی های آموزش حرفه ای (از موسسات آموزش حرفه ای (IEK) یا HND یا معادل آن)، دارای تجربه کاری قابل توجه در محاسبات.

شرایط ثبت نام:

 • کپی از آخرین گواهینامه مطالعات
 • CV (به زبان انگلیسی)
 • نامه های ارجاعی (2)
 • آشنایی با زبان انگلیسی (IELTS 6.5 یا معادل آن) **
 • مصاحبه علمی
 • عکس ها (2)
 • کپی شناسه کارت / گذرنامه

* نامزدهای بدون درجه اول نیز تشویق می شوند برای درخواست برنامه. فاکتورهایی مانند داشتن مدارک حرفه ای دیگر، تجربه اثبات شده در محاسبات و تعهد به ادامه کار شخصی

** کاندیدانی بدون گواهی رسمی زبان انگلیسی می توانند آزمون تسلط بر زبان انگلیسی کالج مدیترانه ای را انجام دهند.

ساختار

این برنامه شامل 6 مدرک 20 اعتبار و پایان نامه دیپلم 60 اعتبار است و یا در یک مدل تمام وقت و یا یک زمان پاره وقت ارائه می شود. این دوره از برنامه CCNP CISCO برای کسانی است که قبلا CCNA را دریافت کرده اند. اگر شما قبلا برای CCNA واجد شرایط نشده باشید، در صورت لزوم، می توانید سیسکو CCNA را مطالعه کنید. کل برنامه با یک پروژه عمیق از طریق ماژول مستقل بورس تحصیلی در ناحیه ای از انتخاب شما جمع آوری می شود که اگر شما در حال تحصیل در رشته پاره وقت هستید یا اینکه در ناحیه ای که می بینید، می تواند بر روی نقش فعلی شما متمرکز باشد حرفه شما در حال رشد است

سال 1

درس دادن

شما از طریق سخنرانی ها، سمینارها، گروه های بحث، جلسات عملی، سخنرانی ها و یادگیری ترکیبی یاد خواهید گرفت. با استفاده از آزمایشگاه های شبکه های تخصصی ما، مهارت های نظری و عملی را به دست خواهید آورد. در طول دوره، شما از سیسکو CCNP CISCO) CCNA (در دسترس است)، به این معنی است که مهارت های عملی شما حتی بیشتر خواهد شد. شما توسط ترکیبی از دوره های آموزشی و امتحانات ارزیابی می شود. طیف وسیعی از تکنیک های دوره های آموزشی شامل مقالات تحلیلی، گزارش مشکلات مربوط به آزمایشگاه، مقاله پژوهشی، تکالیف با استفاده از مطالعات موردی، پورتفولیوی های چند کاره و ارائه ها خواهد بود.

یک بخش ضروری از این برنامه، پروژه نهایی (مطالعه مستقل) است، که دانش آموزان تحقیقات سطح بالا را در مورد موضوع خاصی از علاقه خود انجام می دهند و تحت نظارت یک معلم با تجربه ممکن است به نشریات در کنفرانس ها یا نشریات علمی منجر شود. تجربه یادگیری بیشتر از طریق فعالیت های دانشکده محاسبات است.

چرا این دوره را انتخاب کنید

 • این تنها برنامه تحصیلات تکمیلی در یونان در شبکه های کامپیوتری پیشرفته است و از آنجا که بر مدیریت شبکه، امنیت شبکه و شبکه های بی سیم متمرکز شده است، به این ترتیب حرفه ای های متمرکز را تشکیل می دهد.
 • این دوره از برنامه CCNP CISCO برای کسانی است که قبلا CCNA را دریافت کرده اند. دانش آموزانی که برای CCNA واجد شرایط نیستند، این فرصت را دارند تا سیسکو CCNA را مطالعه کنند. دانش آموزان می توانند تمام گواهینامه های مهم سیسکو را با هزینه های یارانه ای در کالج مدیترانه سیسکو آکادمی دنبال کنند.
 • این دوره در شبیهسازهای شبکهای شبکه گسترده در آزمایشگاههای تایید شده توسط آکادمی سیسکو تحویل داده شده است، جایی که دانش آموزان با دستگاههای سیسکو ارتباط برقرار می کنند که بعدها در صنعت استفاده خواهند شد (از آنجا که سیسکو بزرگترین منبع تامین کننده تجهیزات شبکه در سراسر جهان است).
 • دانش آموزان از طریق روش های حرفه ای گرا از جمله مقاله های تحلیلی، گزارش های مربوط به مشکلات مبتنی بر آزمایشگاه، مقاله پژوهشی، تکالیف با استفاده از مطالعات موردی، پورتفولیوی های چند کاره و ارائه ها، ارزیابی می شوند.
 • کارکنان علمی همه فعال هستند، متخصصان صنعت با تجربه قابل توجه در شبکه و همچنین استادان دانشگاهی دربی برای هر مدلی که آموزش می دهند. کالج مدیترانه یک سیستم یکپارچه از استخدام، ارزیابی و ادامه کار حرفه ای کارکنان دانشگاهی را پیاده سازی می کند تا دانش آموزان آموزش عالی و پشتیبانی شخصی برای توسعه مهارت های اجتماعی و حرفه ای خود را دریافت کنند.
 • کالج مدیترانه یک برنامه کارآفرینی یکپارچه، MC Employability Scheme را توسعه داده است و بر نیازهای معاصر دانش آموزان محاسباتی ما تمرکز دارد: مشاوره حرفه ای و توسعه حرفه ای، سخنرانی های منظم مهمان، پروژه های واقعی، سمینارها، رویدادهای شبکه، نمایشگاه اشتغال، طرح کارآموزی.
 • دانشگاه دربری (راهنمای دانشگاه گاردین 2017) یک دانشگاه TOP-50 بریتانیا و در TOP-10 برای مشاغل دانشجویی است. این ناشی از دائما در حال توسعه برنامه درسی است که توسط کارفرمایان، نمایندگان حرفه ای و اعتباربخشی اداره می شود.

مطالعه بیشتر

فارغ التحصیلان این برنامه، طبق قانون یونان، دارای مدرک کارشناسی ارشد معتبر هستند که به لحاظ حرفه ای معادل با افرادی است که توسط موسسات آموزش عالی ایالت یونان اعطا می شوند. اگر آنها بخواهند، می توانند مقامات یونان خود را به رسمیت شناخته باشند. در طول دوره، دانش آموزان تئوری های پایه را پوشش می دهند و تمرین جلسات آزمایشگاهی برای صدور گواهینامه CCNP، که آنها می توانند پس از آماده سازی کوتاه مدت و امتحانات کسب کنند. در صورتی که آنها به سطح CCNP تایید نشده باشند، ابتدا می توانند به سمت CCNA مطالعه کنند.

به این ترتیب آنها می توانند بیشترین وقت خود را در کالج بگذرانند و همراه با یک مدرک کارشناسی ارشد عالی نیز عناصر اضافی را در مجموعه مهارت های خود اضافه می کنند. فارغ التحصیلان دارای اشتغال عالی و درآمد بالقوه به عنوان چشم انداز شامل کار برای شرکت های مشاوره شبکه، ارائه طراحی داخلی، پشتیبانی و مدیریت.

همچنین تقاضای رو به رشد متخصصان امنیت شبکه و برنامه نویسی شبکه وجود دارد. در عوض، آنها می توانند تحقیقات بیشتری انجام دهند که منجر به دکترا می شود.

آخرین به روز رسانی May 2019

درباره این دانشگاه

Being the first private College to be founded in Greece back in 1977, the Mediterranean College prides for its pioneering initiatives that have shaped private, higher education in Greece.

Being the first private College to be founded in Greece back in 1977, the Mediterranean College prides for its pioneering initiatives that have shaped private, higher education in Greece. اطلاعات محدود
تسالونیکی , آتن + 1 بیشتر کمتر