MSc مدیریت منابع انسانی

عمومی

شرح برنامه

نمای کلی دوره

مردم در قلب هر مشاغل قرار دارند ، به این معنی که یک عملکرد منابع انسانی با کارایی بالا یکی از کلیدهای موفقیت کسب و کار است. دانشکده بازرگانی دانشگاه هال یک مرکز تأیید شده مؤسسه کارمندان و توسعه (CIPD) است. فارغ التحصیلان این دوره واجد شرایط هستند که برای تبدیل شدن به یک عضو منشور با وضعیت شناخته شده و مزایای شغلی که این امر به وجود می آورد ، از CIPD استفاده کنند.

کارکنان فعال تحقیقاتی ما تخصص بین المللی خود را به کلاس می آورند و تئوری برش را با مطالعات موردی در دنیای واقعی تلفیق می کنند و از تجربه عملی قوی استفاده می کنند.

این برنامه برای افرادی که در حال حاضر در HR کار می کنند ، ایده آل است که می خواهند پتانسیل شغلی خود را بیشتر کنند یا برای افرادی که مایل به شروع کار HR هستند. همچنین می توانید مطالعه این برنامه را به صورت پاره وقت به دیپلم تحصیلات تکمیلی یا سطح کارشناسی ارشد انتخاب کنید. شما با درک برنامه سهم خود ، درک درستی از نقش مؤثر در مدیریت منابع انسانی در موفقیت سازمانی ، توانایی تشخیص و پرداختن به معضلات اخلاقی و مسائل مربوط به مسئولیت اجتماعی شرکت را توسعه می دهید.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

شما ماژول های زیر و مهارت های HRM از جمله امور مالی و مدیریت استعداد را مطالعه خواهید کرد و یک پایان نامه پروژه تجاری را انجام می دهید. همچنین می توانید برای این مدرک به صورت پاره وقت مطالعه کنید.

ماژول هسته

همه ماژول ها در دسترس هستند و این لیست ممکن است در هر زمان تغییر کند.

  • رهبری، مدیریت و توسعه افراد
  • مدیریت منابع انسانی در متن
  • روابط استخدامی
  • مفاهیم انتقادی در مدیریت منابع انسانی
  • یادگیری و توسعه
  • HRM استراتژیک و بین المللی

122460_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgپیشرو / باز کردن

چشم انداز آینده شما

این برنامه شما را برای یک حرفه در HR آماده می کند.

حمایت از مشاغل از مرکز دانشجویی و کارشناسی ارشد برای موفقیت حرفه ای در دسترس است که نقطه اصلی ارتباط برای ارتباط دانشجویان و تجارت است.

فعالیت های اشتغالزایی را از سراسر دانشکده بازرگانی دانشگاه هال دور هم جمع می کند ، پشتیبانی از قبیل مربیگری ، کارگاه های نویسندگی CV را ارائه می دهد. دانشجویان همچنین می توانند تجربه کار با مشاغل را از طریق یک سال در صنعت یا از طریق کارآموزی و پروژه های کوتاه مدت دریافت کنند.

شرایط ورود

این یک برنامه تخصصی است ، که هدف آن توسعه و پیشرفت یک پزشک منتقد و آگاه است که قادر است از مهارت های نظری و عملی برای دستیابی به نتایج HRM به طور مؤثر استفاده کند.

حداقل یک مدرک افتخاری یا معادل بین المللی 2: 2 ، یک مرجع دانشگاهی و یک زبان انگلیسی خوب داشته باشید.

دانش آموزان بین المللی

اگر برای تحصیل به ویزای دانشجویی ردیف 4 نیاز دارید یا اگر زبان اول شما انگلیسی نیست ، لازم است مدارک قابل قبولی از سطح مهارت زبان انگلیسی خود ارائه دهید.

این دوره به طور کلی آیلتس آکادمیک 6.5 ، در هر مهارت 6.0 است.

اگر زبان انگلیسی شما در حال حاضر به استاندارد مورد نیاز دانشگاه برای این برنامه نرسیده است ، ممکن است شما به یکی از دوره های زبان انگلیسی ما علاقه مند شوید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این برنامه از University of Hull بخواهید فرم را پر کرده و خط مشی حفظ حریم خصوصی ما را بخوانید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... اطلاعات بیشتر

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. اطلاعات محدود