MSc مدیریت منابع انسانی

عمومی

شرح برنامه

این کارشناسی ارشد با توجه به حرفه شما طراحی شده است - طیف وسیعی از فرصت های شغلی را با ارائه مهارت ها و تمرین برای افزایش شغلی خود و یا آماده شدن برای شروع جدید، باز کنید. این مؤسسه توسط مؤسسۀ حرفه ای و انحصاری (CIPD)، انجمن حرفه ای انگلستان برای مدیران منابع انسانی تأیید شده است و شما را به مهارت های تجاری نظری و عملی که در محل کار نیاز دارید معرفی می کند.

اعتبار نامه CIPD برنامه شما را قادر می سازد که عضو موسسه شوید، به شما اجازه می دهد دسترسی به فرصت های شبکه، مخاطبین کلیدی و منابع که به کار حرفه ای خود کمک می کند. این همچنین شما را برای رسیدن به سطح بالاتری از حرفه ای CIPD در آینده فراهم می آورد. محدوده منابع دانشجویی آنلاین CIPD شامل راهنمایی های تحصیلی، اطلاعات امتحان، برگه اطلاعات منابع انسانی، مجلات آنلاین، یک نقشه حرفه ای HR و هیئت مدیره اختصاص داده شده است.

از طریق تدریس تحت هدایت پژوهشی توسط گروهی از کارشناسان برجسته Sheffield University Management School ، شما درک کامل از نقش منابع انسانی را در سازمان های مدرن کسب خواهید کرد. شما می توانید پیامدهای مختلف محیط سازمانی، مالی، سیاسی، حقوقی و اجتماعی و اقتصادی را برای مدیریت افراد در محل کار بررسی کنید. شما همچنین در مورد رویکردهای بهترین شیوه برای بسیاری از نگرانی های مدیریت منابع انسانی، مانند پرداخت و پاداش، تنوع، مدیریت عملکرد، سلامت و مدیریت منابع انسانی بین المللی یاد می گیرید.


دوره

کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی تمام وقت در دو ترم تدريس شده است. در طول سومین دوره دانش آموزان پروژه مدیریتی را انجام می دهند. این برنامه از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های بحث برانگیز وب تحویل داده می شود. ما همچنین جلسات مهارت را اجرا می کنیم، طراحی شده برای آشنا شدن با چالش های عملی که متخصصان HR با آن روبرو هستند و شما را با مهارت ها و دانش هایی که در حرفه های آینده خود نیاز دارید فراهم می سازد. دانش آموزان از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و پروژه مدیریت ارزیابی می شوند.

همچنین امکان انجام یک پروژه سازمانی وجود دارد که تجربه کاری در دنیای واقعی را در یک شرکت به شما ارائه می دهد.
برنامه توسط اعضای هیات مدیره Sheffield University Management School منابع انسانی Sheffield University Management School تحویل داده شده است

این دوره در ماه سپتامبر آغاز می شود و به مدت 12 ماه ادامه دارد.

ماژول ها


ماژول هسته:

 • روش های پژوهش
 • مدیریت افراد در سازمان ها
 • توسعه حرفه ای
 • روابط صنعتی
 • کارکنان و توسعه سازمانی
 • مطالعات منابع انسانی کارمند
 • مطالعات منابع انسانی بین المللی
 • پایان نامه

ماژول های اختیاری:

 • حسابداری و مدیریت مالی
 • مبانی رهبری و کار گروهی
 • مدیریت استراتژیک
 • Topics in Leadership: Leading in Challenging Times


نامزد

کارشناسی ارشد ما در مدیریت منابع انسانی طراحی شده است برای تجدید نظر به دانش آموزان از زمینه های مختلف. این که آیا شما در حال حاضر در مدیریت منابع انسانی مشغول به کار هستید و یا مایل به انجام این کار هستید، این برنامه به شما فرصت می دهد تا به رسمیت شناختن حرفه ای و حرکت حرفه ای خود به جلو بروید. خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با کارفرمایان است.


شما یک مدرک لیسانس 2: 1 یا یک مدرک حرفه ای معتبر خواهید داشت، همراه با تمایل به یادگیری در مورد اصول و شیوه های مدیریت افراد. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) قرار گیرد. ساختمان برجسته و معمارانه مدرسه در Broomhill برگ، تنها 15 دقیقه پیاده از مرکز شهر و 15 دقیقه رانندگی از منطقه Peak قرار دارد و کیفیت زندگی بسیار عالی شما را فراهم می کند.


ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. هدف مدرسه برای هر فارغ التحصیل شدن در هر دو نظریه و تمرین آماده کار است. دانشگاهیان کلاس جهانی ما برای اطمینان از این کار بسیار سخت کار می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز استخدام به عنوان یک رابط کلیدی بین دانشجویان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که هدف آن افزایش مشاغل دانشجویان با ارائه فرصت های انکشافی است که شامل پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های حرفه ای و مشاغل است.


بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود