MSc مدیریت بین المللی و بازاریابی

عمومی

شرح برنامه

انتخاب ایده آل برای کسانی که مایل به مطالعه مدیریت بازرگانی بین المللی و بازاریابی هستند، این برنامه 12 ماهه برای دانش آموزان از هر زمینه ای طراحی شده است و توسط موسسه بازاریابی مجاز (CIM) تأیید شده است.

این نه مؤلفه، کاندیدان را با دانش و مهارت های حیاتی مورد نیاز برای نقش بین الملل در این زمینه های رقابتی، تجهیز می کنند و به دلیل اعتباربخشی CIM، دانش آموزان تکمیل کننده این مدرک به طور خودکار به عنوان جایزه ACIM اعطا می شوند (اعضای وابسته پس از فارغ التحصیل CIM )


دوره

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی مدیریت و بازاریابی به صورت تمام وقت در مدت دو ترم تدریس می شود و به دنبال آن یک پایان نامه کارشناسی، از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها، مطالعات موردی، کار گروهی برای یادگیری مشارکتی و گروه های بحث برانگیز وب است. دانش آموزان از طریق تکالیف فردی، پروژه های گروهی، امتحانات و پایان نامه های آنها ارزیابی می شوند. شما همچنین می توانید گزینه ای برای انجام یک پروژه سازمانی داشته باشید که تجربه کاری در دنیای واقعی را در یک شرکت به شما ارائه می دهد.

این دوره در ماه سپتامبر آغاز می شود و بیش از 12 ماه کامل ادامه دارد. دانش آموزانی که این برنامه را تکمیل می کنند، علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد، جایزه ACIM خواهند داشت.

تعدادی از بورس تحصیلی وجود دارد که دانشجویان مدیریت ممکن است واجد شرایط باشند.

ماژول ها

ماژول هسته:

  • بازاریابی جهانی
  • مدیریت بازاریابی
  • تمرین بازاری معاصر
  • رفتار مصرف کننده بین المللی
  • معاصر چینی کسب و کار و مدیریت
  • مدیریت استراتژیک
  • مدیریت بین الملل
  • استراتژی تجارت بین المللی
  • تحقیقات بازاریابی
  • پایان نامه


نامزد

دانش آموزان ما در زمینه رشته خود با تجربه و تحصیل کرده اند، اما می خواهند بر تخصص خود و ایجاد یک امتیاز انتقادی از مدیریت و بازاریابی بین المللی بسازند. این برنامه با دانش آموزان خود در خط مقدم توسعه یافته است - مسیرهای جایگزین برای کسانی که کسب و کار را پیش گرفته اند در دسترس هستند و شما را نه تنها با کارشناسی ارشد بلکه با وضعیت ACIM فرا می گیرند.


شما دارای مدرک تحصیلی 2 یا 1 یا معادل آن هستید یا یک مدرک حرفه ای مورد تایید. برای دانش آموزان خارج از کشور، Sheffield University Management School استاندارد Sheffield University Management School ، IELTS 6.5 با حداقل 6 در هر بخش یا معادل آن است.


مدرسه

Sheffield University Management School افتخار دارد که در یک درصد از مدارس کسب و کار در جهان با اعتبار مجوز معتبر سه گانه تاج (AMBA، EQUIS، AACSB) قرار گیرد. ساختمان دیدنی و مدرن سفارشی مدرسه در نزدیکی مرکز شهر و درایو کوتاه از منطقه Peak واقع شده است و به شما یک کیفیت عالی ارائه می دهد.

ما به رهبری تحقیق، پویا و مترقی هستیم. مدرسه برای هر فارغ التحصیل تلاش می کند که در هر دو نظریه و تمرین کار کند. دانش آموزان کلاس جهانی ما و مدارک تحصیلی و مدارک مشهور برای اطمینان از این کار بسیار سخت تلاش می کنند.

خدمات حرفه ای اختصاصی نیز برای حمایت از دانش آموزان و برقراری ارتباط با سازمان ها است. مرکز کارآفرینی به عنوان یک رابط کلیدی بین دانش آموزان مدیریت و دنیای خارج عمل می کند. این یک سرویس اختصاصی است که به شما در دستیابی به پشتیبانی از قابلیت های استخدامی، توسعه مهارت ها و فرصت ها در زمینه های زیر کمک می کند؛ پروژه های کارشناسی ارشد، کارآموزی، مدارس تابستانی بین المللی، انجمن های تخصصی حرفه ای و حرفه ای.

بورس تحصیلی

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی لطفا به وب سایت زیر مراجعه کنید. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

آخرین به روز رسانی اوت 2018

درباره این دانشگاه

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, ... اطلاعات بیشتر

The University of Sheffield is a truly international environment with nearly 25,000 students from 117 countries. With a history stretching back to 1879, it is one of the UK’s leading universities and, as part of the Russell Group, is renowned for its research and teaching excellence. اطلاعات محدود