ارزش از طریق نوآوری و خلاقیت

برنامه های ISLI در سال 1984 برای برآورده کردن تقاضا از انجمن های حرفه ای بین المللی تاسیس شد و تبدیل به برنامه های پیشرو در مدیریت جهانی مدیریت زنجیره ای در سراسر جهان شده است. شهرت بین المللی آنها براساس شناخت حرفه ای آنها، تیم تحقیقاتی، نشریات و آموزه های تجربی است. آنها توسط موسسه معتبر خریداری معتبر هستند

کارشناسی ارشد مدیریت جهانی مدیریت زنجیره تامین افراد را برای مقابله با چالش های عصر جدید در مدیریت کسب و کار آماده می کند. مدیران موفق آنهایی هستند که رویکرد جهانی را به تجزیه و تحلیل خود می برند و می دانند چگونه یک معماری زنجیره تامین برای شبکه های جهانی ایجاد کنند.

چرا این برنامه را انتخاب می کنید؟

کار تیمی در یک چارچوب چند فرهنگی

زنجیره تامین نیازمند یک رویکرد تیمی به مدیریت است و محیط کسب و کار امروز به معنی زنجیره تعاملات بین المللی است.

دانش آموزان بیش از 20 ملیت مختلف را نمایندگی می کنند، دانش آموزان دیدگاه های مختلف و سایر مدل های اجتماعی را جذب می کنند. آگاهی چند فرهنگی پیشرفته، توانایی های مذاکره را بهبود می بخشد و مشخصات واقعی بین المللی را توسعه می دهد. دانش آموزان می آموزند که تفاوت های فرهنگی را آشتی دهند، همیشه با نگاهی به شرایط کاری در دنیای واقعی.

کارگاه های زنجیره تامین

 • سمینارهای هفته ای طولانی که شرکت کنندگان تکلیف مشاوره را انجام می دهند.
 • در همکاری با رهبران بین المللی: LVMH، آمازون، رنو، کوئل نگل، ایرباس و غیره
 • افزایش مهارت های تصمیم گیری در یک محیط چند فرهنگی.
 • دانشجویان را تشویق می کند تا ابزار و روش های مختلف زنجیره تامین را در شرایط مختلف اعمال نمایند.

پروژه مشاوره در شرکت یک تجربه حرفه ای چند فرهنگی شش ماهه است

 • تخصیص مشاوره در یک موضوع زنجیره تامین با مرکز زنجیره تامین مرکز و شرکت ها.
 • در طول سال تحصیلی به طور متناوب
 • هر دانش آموز را به یک بازیکن شرکت تبدیل می کند.
 • توسعه تخصص در یک موضوع زنجیره تامین ابتکاری.
 • توانایی آنها در مدیریت، تصمیم گیری و ارائه راه حل های نوآورانه و کاربردی را افزایش می دهد.

کارآموزی تمام وقت در شرکت (6 ماه)

 • روش های جدید زنجیره تامین را در محیط پیچیده و چند فرهنگی اعمال کنید.
 • دانشجویان پیشنهادات خود را در جلوی یک پانل حرفه ای ارائه می دهند.
 • کارآموزی بین المللی

بورس تحصیلی

در KEDGE، ما به شدت بر این باور هستیم که نگرانی های مالی نباید مانع از دسترسی دانش آموزان به دوره انتخاب آنها شود.

ما می دانیم که گرفتن مدرک مستلزم انگیزه و تعهد شخصی و مالی است. برای کمک به شما برای ایجاد مسیر خود به سمت حرفه ی رویایی خود، مدرسه ارائه می دهد طیف وسیعی از بورس تحصیلی به دانشجویان بلند پروازانه و با استعداد بین المللی است.

چه کسی می تواند برای بورس تحصیلی درخواست دهد؟

فقط دانشجویان غیر فرانسه که برای ما بین المللی BBA، MSc تخصص ما و استاد ما در مدیریت Grande Ecole برنامه های واجد شرایط برای کسانی که بورس تحصیلی. دانشجویان تبادلی واجد شرایط این بورس نیستند.

بورس تحصیلی اولیه

درخواست های دریافت شده در دوره Discount Early Bird Discount به صورت خودکار 10٪ تخفیف در هزینه های تحصیلات اعطا می شود. برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید تمام مدارک مورد نیاز برای درخواست خود را تا تاریخ 28 فوریه 2019 در join.kedge.edu ارسال کنند.

در حالی که تخفیف های اولیه Early-Bird را می توان با بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی جمع کرد.

بورس تحصیلی شایسته

دانش آموزان با استعداد تحصیلی می توانند برای بورس تحصیلی شایستگی اعطا کنند: بورس تحصیلی یا بورس تحصیلی . برای حمایت از برنامه های کاربردی خود، نامزدها برای بورس تحصیلی مستحق باید یک بیانیه انگیزشی و اثبات موفقیت های تحصیلی خود را ارائه دهند.

هر دو بورس تحصیلی Merit به دانش آموزان استثنایی اختصاص داده شده است. درخواست شما بر اساس دو معیار ارزیابی می شود: درجه ای که در مصاحبه با تیم دانشگاهی ما و مصاحبه و رکورد تحصیلی (GPA، GMAT، GRE و غیره) بدست آمده است.

برای حمایت از برنامه های خود، دانش آموزان انتظار می رود که بیانیه انگیزشی و هر گونه اثبات برتری تحصیلی یا دستاوردهای فوق برنامه را ارائه کنند.

بورس تحصیلی

15٪ تخفیف در هزینه های تحصیل

بورس تحصیلی عالی

تخفیف 20٪ در هزینه های تحصیل

بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی غیر تجمعی است (یعنی فقط یک شایستگی تحصیلی می تواند برای هر دانش آموز اعطا شود) اما می تواند با بورس تحصیلی اولیه تا 28 فوریه 2019 تجمعی ایجاد کند.

استاد کریستن هوی - کارشناسی ارشد ISLI

این بورس تحصیلی برای دانشجویان ایالات متحده آمریکا در دسترس است و دارای مدرک تحصیلی از یک دانشگاه آمریکایی است که مایل به پیوستن به برنامه کارشناسی ارشد ISLI می باشد. این بورس تحصیلی در حافظه Kirsten Hoey اهداء می شود. هر سال تعدادی از دانشجویان آمریکایی با سوابق تحصیلی عالی، تخفیف 50٪ در هزینه های تحصیل خود دریافت می کنند . برای واجد شرایط، دانش آموزان مجبور خواهند شد که یک نامه انگیزشی آنلاین ارسال کنند که به خانواده کیرستن هوئ و مدیر برنامه کارشناسی ارشد ارسال شود.

بورس تحصیلی Kristen Hoey را نمی توان با هیچ گونه بورس تحصیلی جمع کرد.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
Kedge Business School

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kedge Business School »

آخرین به روز رسانی آوریل 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
19,000 EUR