این دوره کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع غذایی به شما دانش علمی و عملی مورد نیاز در صنعت غذا را می دهد که در کنار آموزش و تجربه مربوطه صنعتی می تواند به شما در مسیر تبدیل شدن به یک مهندس ارشد کمک کند.

آموزش شما به شما درک مفصل از نظریه های مهندسی فرایند مواد غذایی، روش ها و تمرینات را می دهد و توسط یک تیم از متخصصان از جمله سخنرانان صنایع غذایی و یا تجربه صنایع غذایی به دست می آید.

حقایق کلیدی

 • یادگیری شما توسط استادان صنایع غذایی و یا با تجربه صنایع غذایی مطلع خواهد شد.
 • این دوره آموزش های تخصصی را فراهم می کند که توسط صنایع و قدرت های تحقیقاتی هیات علمی، در پردازش خواص مواد غذایی از مزرعه به چنگال اطلاع داده می شود.
 • دانشگاه ناتینگهام دارای شهرتی قوی در زمینه علم مواد غذایی است. مدرسه ما علوم زیستی رتبه بندی نشده است. 1 محیط تحقیقاتی در انگلستان برای کشاورزی، دامپزشکی و علوم غذایی (چارچوب تعالی تحقیقات سال 2014).
 • دانشکده مهندسی شیمی و محیط زیست در سال 2008 در دانشگاه گاردین راهنمای 2018 و 8 در دانشگاه تایمز خوب دانشگاه 201 رتبه 6 است.

جزئیات دوره

صنعت غذا و نوشیدنی بزرگترین بخش تولید در انگلستان است که بیشتر از بخش های خودرو و هوا فضا است. این بخش بیش از 20 میلیارد پوند در سال است. هدف آن تولید غذای با کیفیت بالا، امن و مقرون به صرفه با کمترین هزینه های زیست محیطی است.

کمبود افراد با مهارت هایی که نیاز به تحقق تغییرات قرن 21 در تولید مواد غذایی، از جمله تغذیه، رشد جمعیت جهان، IOT (اینترنت چیزها)، infomatics و اتوماسیون، شخصی سازی غذا، سلامت، سلامتی و پایداری وجود دارد.

این برنامه 12 ماهه حاوی مؤسسات تخصصی است که به شما امکان می دهد تا ویژگی های پردازش مواد غذایی را درک کنید و نحوه تبدیل آنها از ماده به محصول را تغییر دهید.

این دوره توسط متخصصان با دانش صنعتی تحویل داده می شود و در کنار علم مهندسی مربوطه تدریس و ارزیابی می شود تا اطمینان حاصل شود که شما چگونه می توانید هر فرآیند را اعمال کنید.

برنامه کارشناسی ارشد به شما امکان انعطاف پذیری برای تمرکز بر روی زمینه های خاص خود را با توجه به انتخاب 30 اعتبار از ماژول های اختیاری تدریس، در طول دو ترم اول است.

این دوره در داخل دانشکده مهندسی شیمی و محیط زیست، دانشگاه پارک، ناتینگهام تدریس می شود.

ماژول

ماژول هسته

 • آموزش طراحی سریع (سالانه): 30 اعتبار
 • پردازش مواد غذایی (پاییز): 10 واحد
 • طراحی و برنامه ریزی مواد غذایی مورد مطالعه (پاییز): 10 اعتبار
 • رئوئولوژی پیشرفته و مواد (پاییز): 10 واحد
 • برنامه ریزی تحقیقاتی (بهار): 10 اعتبار
 • چند فاز سیستم (بهار): 10 اعتبار
 • پردازش مواد غذایی پیشرفته (بهار): 10 اعتبار
 • پروژه تحقیق و طراحی (تابستان): 60 واحد

ماژول های اختیاری

اگر قبلا BEng را در دانشگاه ناتینگهام در مهندسی محیط زیست یا شیمی با مهندسی محیط زیست مطالعه کرده اید، می توانید حداکثر 20 اعتبار از ماژول های ذکر شده در زیر در گروه 1 را انتخاب کنید.

اگر شما قبلا BEng را در دانشگاه ناتینگهام در مهندسی شیمی مطالعه کرده اید، شما نیز در یک ترم پاییز، یک واحد هسته ای اضافی از Water Treatment (10 نمره) خواهید داشت.

اگر قبلا یک دانشگاه BEng یا MEng را در دانشگاه ناتینگهام در رشته مهندسی شیمی، مهندسی محیط زیست یا شیمی با مهندسی محیط زیست مطالعه نکرده اید، می توانید حداکثر 30 اعتبار از ماژول ها در گروه 1 و گروه 2 را انتخاب کنید.

گروه 1

 • ریسک و مزایای فرآیند (بهار): 10 اعتبار
 • روشهای محاسباتی پیشرفته (بهار): 10 اعتبار
 • مهندسی آب (بهار): 10 واحد
 • مهندسی بیوشیمی پیشرفته (بهار): 10 اعتبار
 • مهندسی واکنش پیشرفته (بهار): 10 اعتبار

گروه 2

 • تصفیه آب (پاییز): 10 واحد
 • مهندسی بیوشیمی (پاییز): 10 واحد

لطفا توجه داشته باشید که تمام جزئیات ماژول قابل تغییر است. برای جزئیات در مورد ماژول های ما، لطفا کاتولوگ ماژول را ببینید.

ماژول های ما ارائه می دهیم با منافع تحقیقات از کارکنان ما الهام گرفته و به عنوان یک نتیجه ممکن است به دلایل تغییر دهید، به عنوان مثال، پیشرفت های تحقیقاتی و یا تغییرات قانون. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی است.

فرصت های شغلی

مهندسی شیمی و علوم مواد غذایی در ناتینگهام دارای سابقه طولانی در همکاری با صنعت است، فارغ التحصیلان ما به طور مداوم به دست آوردن شغل بالا با شرکت های بزرگ است. این دوره دانشجویان را با درک صحیح از مهندسی فرایند مواد غذایی و مهارت های قابل انتقال در تقاضا توسط کارفرمایان برای توسعه فرایندهای غذا و محصولات آن را فراهم می کند.

این برنامه می تواند پایه محکمی برای تحصیل بیشتر در سطح دکترا و پیگیری حرفه ای در تحقیقات فراهم آورد. دانشگاه دارای مجموعه ای از مراکز آموزشی دکترا است که توسط شوراهای پژوهشی انگلستان تامین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت تحقیقات مهندسی ما دیدن کنید.

دانشگاه ناتینگهام به عنوان یک استاندارد طلایی در چارچوب تعالی تعلیم و تربیت (TEF) شناخته شده است که هدف آن شناخت و آموزش عالی است.

میانگین حقوق اولیه و پیشرفت حرفه ای

در سال 2016، 94.2 درصد از کارشناسان تحصیلات تکمیلی در دانشکده که برای استخدام در دسترس بودند، در طول شش ماه فارغ التحصیلی کار خود را تضمین کرده یا تحصیلات خود را ادامه دادند. متوسط ​​دستمزد شروع شده 31،959 پوند با بالاترین 100000 پوند بود. *

* اهداف شناخته شده از تمام وقت در رشته های تحصیلات تکمیلی، 2015/16. حقوق براساس آنهایی که در انگلستان مشغول به تحصیل هستند تمام وقت محاسبه می شود.

چشم انداز شغلی و استخدام

دانشگاه ناتینگهام به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته توسط کارفرمایان برجسته بریتانیا * نامیده می شود و می تواند زمانی که به حرفه شما می آید، شروع به کار کند.

اگر شما تحصیلات تکمیلی خود را با ما درمیان بگذارید، نه تنها از طریق تماس نزدیک با سرپرستان و آموزش ویژه مربوط به منطقه مورد پژوهش خود، بلکه از مشاوره حرفه ای اختصاص داده شده از خدمات حرفه ای و خدمات کارفرما نیز بهره مند خواهید شد.

خدمات حرفه ای و استخدامی ما ارائه می دهد مجموعه ای از خدمات از جمله جلسات مشاوره، رویدادهای کارفرمایان، نمایشگاه های استخدام و کارگاه های مهارت.

* بازار فارغ التحصیل 2013-2017، تحقیقات Fliers بالا

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 30 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
7,785 GBP
UK / EU هزینه £ 7،290؛ هزینه های بین المللی: 21،285 پوند