MSC سلامت و تولید حیوانات با آموزش از راه دور

عمومی

شرح برنامه

مدرک کارشناسی و دیپلم کارشناسی ارشد / گواهی:
بهداشت و تولید دام و طیور از طریق آموزش از راه دور

ما درک می کنیم که بسیاری از افراد با تحصیلات تمام وقت مواجه هستند و با برنامه های بین المللی دانشگاه لندن همکاری می کنند تا دیپلم کارشناسی ارشد / مدرک کارشناسی ارشد، گواهی کارشناسی ارشد در امور دامداری و تولید را از طریق آموزش از راه دور ارائه دهند.

ما همچنین 240 واحد مدرک کوتاه مدت را ارائه می دهیم که می تواند برای افزایش دانش و توانایی های حرفه ای شما و همچنین به عنوان اعتبار به سمت پیشرفت به عنوان گواهینامه مدرک کارشناسی ارشد یا PG مورد استفاده قرار گیرد. اگر می خواهید بیشتر در مورد این ماژول های اضافی بشنوید، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

این برنامه برای دامپزشکان، متخصصین دامپزشکی و دامداران طراحی شده است.

این مسائل مسائل معاصر تولید دام را با استفاده از روشهای نوین و تعاملی آموزش می دهد. این شهر دارای ارتباطات و شهرت جهانی است و گزینه هایی را برای افرادی که از طیف وسیعی از زمینه های حرفه ای مناسب هستند، ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد RVC مدرک کارشناسی ارشد / دیپلم کارشناسی ارشد، گواهینامه های تحصیلات تکمیلی و ماژول های فردی را می توان در قسمت های مربوطه پروانه پرونده تحصیلی Distance Learning 2012

استوارت Jaques رئیس افسر دامپزشکی به جزیره من دولت و سفیر دانشجوی در برنامه آموزش از راه دور است. او می تواند به دانشجویان آینده نگر درباره نحوه موفقیت تحصیلاتش کمک کند.

استوارت بهترین دانشجوی سال آخر فارغ التحصیل سال 2008 بود و با تمایز کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی دامپزشکی و بهداشت عمومی دریافت کرد. او همچنین جایزه Pfizer محترم را به دست آورد.

دوره های دوره 2013 برای آموزش از راه دور

از سال 2013 هزینه های زیر قابل اجرا خواهد بود؛

کارشناسی ارشد - 10،180 پوند

دیپلم Pg - 650 پوند

گواهی PG - 3،180 پوند

لطفا توجه داشته باشید که در حال حاضر ممکن است در ابتدای سال اول به جز اقساط تک پرداخت تنها پرداخت شود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2017

درباره این دانشگاه

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... اطلاعات بیشتر

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. اطلاعات محدود