MS در مدیریت بیوتکنولوژی و کارآفرینی

عمومی

شرح برنامه

مدرسه کاتز / کلی میلن

از تجاری سازی مواد ژنتیکی ویرایش شده توسط CRISPR تا توسعه محصولات مقاوم در برابر آفت کش ها، نوآوری های بیوتکنولوژی، به طور مثبت و سریع به آینده آدمی در مناطق بهداشت، غذا و سوخت تاثیر می گذارند. از طریق MS کاذ در مدیریت بیوتکنولوژی و کارآفرینی، دانش آموزان فرصتی برای تیز کردن دانش خود و اعمال اصول علوم زیست شناختی در حین ساختن مشارکت کسب و کار خود دارند. آنها یادگیری، ارزیابی و توسعه توانایی ایده را از یک مفهوم در کل به ایجاد یک محصول تجاری با استفاده از روش های طراحی علمی، و مدل های مالی، اخلاقی، کسب و کار و IP از مدیریت صدا. the

برنامه بین رشته ای به دانش آموزان اجازه می دهد تجربیات همه جانبه را در اختیار دانش آموزان قرار دهند که در آن بین کلاس های درس و دنیای واقعی، از طریق دانشکده ستاره ای، فرصت های کارآموزی اعتباری و یک پروژه نهایی با یک شریک صنعت، تمیز می شود.

پیشرفت نیز قابل اندازه گیری است. هر دانش آموز یک برنامه عملیات ردیابی هدف را هر ترم برای طول سفر خود در Katz حفظ خواهد کرد.

برنامه 36 اعتبار دانشجویان را قادر می سازد مسیری را که برای زندگی خود مناسب تر است، با گزینه های تمام وقت و یا تمام وقت در محوطه دانشگاه و تمام دوره های شبانه طراحی کند. کلاسها مبتنی بر پروژه هستند و دانشآموزان با نمونه کارهای قوی برای ارائه به کارفرمایان آینده راه می روند.

در مدرسه Katz ما فارغ التحصیلان ما را با درک علمی و طرز کار کسب و کار مورد نیاز برای هماهنگی ایده ها به عمل و باز کردن پتانسیل خود را برای موفقیت در صنعت بیوتکنولوژی باز. کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی درجه استانی شناخته شده است، به طوری که دانش آموزان بین المللی می توانند برای مدت 24 ماه پس از فارغ التحصیلی در دوره کارشناسی داوطلب (OPT) تمویل شوند.

ترکیب علم و تجارت برای ساختن یک جهان بهتر

 • ادغام دانش یا دانش فن آوری با مهارت های تجاری مانند بازاریابی، توسعه مشتری، تجزیه و تحلیل و توسعه کسب و کار جدید به طور موثر در اکوسیستم بیوتکنولوژی کار می کند.
 • مهارت های رهبری مستمر سازمانی مانند محصول، برنامه و مدیریت پروژه.
 • درک مفاهیم قانونی، نظارتی، انطباق و اخلاقی در زمینه را توسعه دهید.

دوره های ویژه

برنامه درسی کارشناسی ارشد مدیریت بیوتکنولوژی و کارآفرینی مبتنی بر پروژه است، دانش آموزان دانش خود را در کلاس درس به شبیه سازی در دنیای واقعی اعمال خواهند کرد و نمونه کارهای قوی را برای نمایش کارفرمایان آینده ایجاد خواهند کرد.

 • مدیریت بیوتکنولوژی
  • ارائه کلی از فعالیت ها و دانش لازم برای هدایت و مدیریت بیوتکنولوژی و شرکت های داروسازی. موضوعات عبارتند از: ارزیابی فناوری سلامت و تجزیه و تحلیل هزینه-اثربخشی؛ پزشکی شخصی، داروسازی زیست شناسی و تشخیص همراه؛ قیمت مواد مخدر و بازپرداخت؛ پرداخت کننده های دولتی؛ اختراعات و مالکیت معنوی؛ و اطلاعات در مراقبت های بهداشتی.
 • توسعه محصول و تجاری سازی فارماکولوژی
 • یک دانش کار از سیاست ها، فرآیندها و روش های کشف، توسعه و تجاری سازی مواد مخدر را توسعه می دهد. مباحث شامل توسعه مواد مخدر از نیمکت به بالشتک، از جمله نمونه کارها و مدیریت خط لوله؛ و تحقیقات اقتصادی بهداشتی.
 • مالکیت معنوی، مقررات و انطباق برای بیوتکنولوژی
 • مقدمه ای بر سیستم قانونی شامل قوانین قراردادی و حقوق مالکیت معنوی می باشد. درک از آژانس های اصلی نظارتی و زمینه های انطباق تاثیر فعالیت های بیوتکنولوژی؛ و یک پایه قوی در مسائل اخلاقی در مورد توسعه و تجاری سازی محصولات بیوتکنولوژی. موضوعات شامل مسئولیت کیفری و مدنی؛ قوانین حاکم بر استفاده، آزمایش، توسعه و صدور مجوز بیوتکنولوژی؛ آژانس های نظارتی تضمین کیفیت؛ و اخلاق تحقیق، در میان دیگران.

چه کسی باید درخواست کند

این برنامه ایده آل برای فارغ التحصیلان جدید و یا کارشناسان حرفه ای است که مایل به تکمیل اصول اصلی علم و فناوری با مهارت های کسب و کار و کارآفرینی هستند. این برنامه دوره های پایه ای در زمینه علم و تجارت را فراهم می کند تا دانشجویانی که از هر مقطع کارشناسی بزرگ می توانند انتقال نرمال به برنامه داشته باشند.

دانش آموزانی که دارای رشته های علمی، فن آوری و یا کسب و کار قبلی می توانند تا 9 (9) اعتبارات قبلی فارغ التحصیلان را به برنامه انتقال دهند. با ما در katzgrad@yu.edufor یک ممیزی رونوشت تماس بگیرید.

دانش آموزان ما با استفاده از بیوتکنولوژی در روش های اخلاقی برای بهبود زندگی مردم و جامعه متعهد هستند.

حدود 33 درصد از دانشجویان Katz از خارج از ایالات متحده آمده اند.

شغل

 • مدیر تولید
 • مدیر برنامه
 • مدیر پروژه
 • مدیر بازار
 • مدیر تحقیقات بالینی
 • حسابرس مطابق
 • متخصص امور نظارتی
 • مدیر ثبت اختراع
 • متخصص توسعه کسب و کار
آخرین به روز رسانی نوامبر 2018

درباره این دانشگاه

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universitie ... اطلاعات بیشتر

The Katz School at Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. اطلاعات محدود