MS در علوم کامپیوتر

عمومی

شرح برنامه

جزئیات برنامه

این برنامه نیاز به دو سال (چهار ترم) از تمام وقت تحصیلی دارد و در طول سال اول که در آن تمام دانشجویان همان مجموعه ای از دوره های اصلی را دنبال می کنند، مدل کوهورت را دنبال می کند. در طول سال دوم، دانش آموزان می توانند از انتخاب متقابل انتخابی فارغ التحصیل بر اساس منافع و اهداف خود انتخاب کنند. دانش آموزان چندین پروژه نرم افزاری بزرگ در سطح خود را توسعه می دهند، از جمله یک پروژه سنگین بزرگ در طول سال دوم خود.

دوره های اصلی

این برنامه با ارائه دانش آموزان زمینه گسترده و پیشرفته در توسعه نرم افزار و دیگر رشته های اصلی را آغاز می کند. تمام دانش آموزان همجنسگرا دوره های اصلی را با هم در میان می گذارند.

دوره های اصلی عبارتند از:

 • اصول توسعه نرم افزار
 • الگوریتم ها
 • مبانی سیستم
 • زبانهای برنامه نویسی

نتایج یادگیری

 • درک موضوعات پیشرفته در علوم کامپیوتر از جمله مهندسی نرم افزار، الگوریتم ها، هوش مصنوعی، زبان های برنامه نویسی، محاسبات موازی، شبکه ها و سیستم های سطح پایین
 • توانایی طراحی، پیاده سازی و اشکال زدایی برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ
 • توانایی ارزیابی و درک تحقیقات پیشرفته از ادبیات علوم رایانه
 • ارتباطات موثر و مهارت های مشارکت تیم در رابطه با توسعه نرم افزار

پروژه کارشناسی ارشد

دانش آموزان ما در طول سال دوم خود، باید یک پروژه کوهنوردی را تکمیل کنند. در طی یک ترم، دانش آموزان با یک صنعت یا حامی دانشکده با مشخصات، طراحی، توسعه و آزمایش یک سیستم نرم افزاری قابل توجه کار می کنند.

فارغ التحصیلان انتخابی

دانش آموزان باید در طول سال دوم، 16 واحد از فارغ التحصیلان 600 سطح را انتخاب کنند.

دوره های آموزشی عبارتند از:

 • Practicum Option - دانش آموزان ممکن است تصمیم به جایگزینی انتخابی با تجربه کار عملی در شرکت های فن آوری و راه اندازی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و دره سیلیکون. این گزینه برای بیشتر دانشجویان بین المللی باز است. درباره تمرین بیشتر بدانید .
 • مباحث ویژه - ما در حال ارائه چندین دوره ویژه موضوعی در زمینه آخرین موضوعات و فن آوری های علوم رایانه، از جمله داده کاوی، گرافیک کامپیوتری، تجسم داده ها، و مهندسی بازی است.
 • محققان پژوهشی - دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند که یک دوره تحصیلات تکمیلی را با یک دوره مطالعه و تحقیق کارشناسی ارشد جایگزین کنند، به این ترتیب آنها می توانند با پروفسور در یک پروژه تحقیقاتی کار کنند. بسیاری از دانش آموزان از این گزینه برای دنبال کردن فرصت های تحقیق و انتشار بیشتر استفاده می کنند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... اطلاعات بیشتر

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. اطلاعات محدود
سانفرانسیسکو , بویناویستا , نارنجی + 2 بیشتر کمتر