MS در روانشناسی

عمومی

شرح برنامه

گروه روانشناسی در Lehigh University یک گروه تحقیقاتی است که دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده در آن با هم همکاری می کنند و در سه حوزه: روانشناسی شناختی ، رشدی و اجتماعی. بسیاری از فارغ التحصیلان برنامه MS ما تا دکتری عالی ادامه می دهند. و Psy.D. برنامه ها.

یک مدرک تحصیلات تکمیلی در روانشناسی را تکمیل کنید - با تخصص های روانشناسی شناختی ، رشدی و اجتماعی. برنامه فارغ التحصیلان رشته روانشناسی در Lehigh University یک برنامه انتخابی ، تحقیقاتی است که بر روانشناسی شناختی ، رشدی و اجتماعی تمرکز دارد — و دانشکده ها و دانشجویان ما اغلب در تقاطع این مناطق کار می کنند.

این بخش عمدتا دکتری را می پذیرد. دانشجویان ، که در فرآیند کار برای دکترا ، مدرک فوق لیسانس کسب می کنند. اما هر ساله ممکن است چند دانشجوی واجد شرایط برای مدرک کارشناسی ارشد نیز قبول شوند. دکتری و دانشجویان کارشناسی ارشد از طریق تجربیات تحقیقاتی خود و انتخاب سمینارهای تحصیلات تکمیلی ، حوزه تخصصی را تعریف می کنند.

گروه روانشناسی در Lehigh University یک گروه تحقیقاتی است که دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده در آن با هم همکاری می کنند و در سه حوزه: روانشناسی شناختی ، رشدی و اجتماعی. علاوه بر این ، ما اغلب با محققان سایر بخش ها ، برنامه ها و دانشکده ها ، از جمله برنامه های بهداشت ، پزشکی و جامعه ، برنامه علوم شناختی و همچنین کالج های تجارت و آموزش و پرورش همکاری نزدیک داریم. بسیاری از آزمایشگاه ها همچنین با محققان سایر مؤسسات همکاری می کنند.

نکات برجسته برنامه تحصیلات تکمیلی

کوچک زیباست. این برنامه عمداً كوچك است ، از یك نسبت مطلوب اساتید - دانشجو ، همکاری نزدیك اساتید و دانشجو و یك فضای مادرزادی اطمینان می یابد. ما قصد داریم از ثبت نام فعلی ما 17 تا حدود 20 دانش آموز با ظرفیت کامل گسترش دهیم.

امکانات پیشرفته. آزمایشگاه های روانشناختی مجهز ، زمینه عالی برای تحقیق را فراهم می کند. این بخش امکانات کافی برای تحقیق در هر سه حوزه تخصصی ما دارد. لیگی دارای یک سیستم شبکه پیشرفته و کتابخانه ای و پشتیبانی اطلاعاتی عالی است. این بخش همچنین دارای امکانات رایانه ای مخصوص به خود ، نرم افزارهای آماری ، آزمایشی و کاربردهای عمومی را ارائه می دهد.

حمایت مالی سخاوتمندانه. به دانشجویان پذیرفته شده با وضعیت تمام وقت به طور معمول ، معافیت شهریه کامل و حق الزحمه 9 ماهه سالانه (21،630 دلار برای 2019-2020) داده می شود. حمایت ممکن است به صورت تدریس ، تحقیق ، یا کمکهای تحصیلات تکمیلی یا کمک هزینه تحصیلی صورت بگیرد (این دومی که گاه اوقات خود را با دریافت سخاوتمندانه تری انجام می دهد). پشتیبانی اضافی معمولاً در تابستان در دسترس است. در ارزیابی بسته پشتیبانی ما ، به خاطر داشته باشید که هزینه های زندگی در اینجا نسبت به شهرهای بزرگ پایین تر است.

یک مکان عجیب و غریب. محوطه دانشگاهی شبیه به پارک Lehigh ، در تاریخی بیت لحم ، پنسیلوانیا ، یک آربرتوم سابق به شدت چوبی است که دارای ساختمانهای سنگی دوران ویکتوریایی پوشیده از پیچک است. دره لیگی واقع در سومین کلان شهر بزرگ پنسیلوانیا (630،000 پاپ) ، دره لیه مزایای زندگی شهری و روستایی را بهمراه دارد. این شهر با نیویورک ، فیلادلفیا ، کوه های پوکنو و ساحل نیوجرسی فاصله دارد.

الزامات برنامه کارشناسی ارشد

درجه کارشناسی ارشد عمدتاً در فرآیند کار به سمت دکتری خود به دانشجویان اعطا می شود. با این حال ، دانشجویان ممتاز نیز ممکن است برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد پذیرش شوند.

کار دروس: حداقل دوره های مورد نیاز شامل: دو دوره اصلی شامل روانشناسی شناختی ، روانشناسی رشد یا شناخت اجتماعی است. دو دوره آمار و روش تحقیق؛ سمینار توسعه حرفه ای؛ و دو دوره انتخابی ، که توسط مشاور تصویب می شود.

تحقیق: همه دانشجویان در طول اقامت خود در این برنامه مشغول تحقیق هستند. الزامات رسمی شامل یک پروژه سال اول است که به طور معمول زمینه را برای پایان نامه کارشناسی ارشد فراهم می کند.

مناطق تخصصی

رشته های اصلی تخصص این بخش عبارتند از:

شناخت و زبان: آموزش گسترده در روانشناسی شناختی و علوم اعصاب شناختی؛ تخصص ویژه ای در کنترل شناختی و توجه ، فرآیندهای اجرایی ، حافظه ، بازنمایی دانش ، زبان ، استدلال علی و طبقه بندی.

توسعه اجتماعی و شناختی: تحقیقات بسیاری از مباحث توسعه مرکزی از جمله رشد شناختی ، فراشناختی و ادراکی را در بر می گیرد. توسعه زبان ، روایت و سواد آموزی؛ نمادین و توسعه بازی؛ دلبستگی ، رشد اجتماعی - عاطفی و اخلاقی. جنسیت و هویت ؛ توسعه روابط اجتماعی و فرهنگی - اجتماعی و توسعه طول عمر.

شناخت اجتماعی و شخصیتی: بررسی چگونگی تأثیر موقعیتی ، اختلافات فردی و مکانیسمهای پردازش اطلاعات برای ایجاد شناخت و رفتار اجتماعی با یکدیگر ترکیب می شوند. تأکیدات فعلی شامل تأثیرات آگاهانه و ناخودآگاه بر داوری اجتماعی ، تأثیر اجتماعی ، تعصب و کلیشه ها ، اهداف ، انگیزه و خودتنظیمی و تغییرات اجتماعی-شناختی مرتبط با پیری و وضعیت سلامتی از جمله مقابله و افسردگی است.

شرایط ورود

پذیرش باز: پاییز / بهار

مهلت پاییز برای بررسی برنامه: 1 ژانویه

اطلاعات تماس

استاد الموت هاپباخ ، مدیر فارغ التحصیل

ایمیل: alh309@lehigh.edu

شماره تلفن: 610-758-6762

شرایط پذیرش

  • 2 نامه توصیه
  • امتیازات آزمون GRE مورد نیاز است

متقاضیان بین المللی

متقاضیان بین المللی موظفند مهارت های زبان انگلیسی برابر با مهارت های دانشجویان متقاضی را نشان دهند. کلیه متقاضیان بین المللی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست ، باید آزمون TOEFL را بگیرند و نمرات خود را ارسال کنند.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2020

درباره این دانشگاه

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... اطلاعات بیشتر

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. اطلاعات محدود