MS در تجزیه و تحلیل کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

تبدیل تحلیلها به بینش.

MS Goizueta MSA در تجزیه و تحلیل کسب و کار (MSBA) آموزش های فنی و کمی قوی به همراه مزایای جامع کسب و کار را در تمام مدرسه کسب و کار در سطح بالا قرار می دهد.

به طور خاص برای افرادی که مایل به صحبت در زبان ترکیبی فناوری، کسب و کار و داده هستند ساخته شده است - برنامه تازه ایجاد شده ما دانشمندان داده های کسب و کار را در خدمت هر گونه عملکرد، سازمان و یا زمینه تولید می کند. MSBA نوآورانه ما به شما پیشنهاد می کند:

 • یادگیری از طریق یک برنامه درسی چند رشته ای، یکپارچه سازی کسب و کار، داده ها و تکنولوژی را ارائه می دهد
 • دسترسی به دانشکده با دانش عمیق علمی و تجربه صنعت فوق العاده
 • کوچک، جامعه یادگیری صمیمی هدایت شده توسط مدرسان دانشگاهی و صنعتی است
 • تعاملات با شرکت های پیشرو و مدیران که پروژه های دفاعی و اطلاعاتی را ارائه می دهند
 • یک مدرسه کسب و کار در سطح بالا در شهر تجاری آتلانتا در شهرت جهانی جهانگردی است

اگر آماده باشید برای یک سفر یکپارچه و همه جانبه به سمت درک و کاربرد داده ها، MSBA Goizueta شروع خوبی خواهد بود.

صحبت از زبان داده ها

Frank Li 18MSBA ماموریت اموری را در تجزیه و تحلیل کسب و کار به عنوان بخشی از مجموعه ویدئویی "Profiles in Success" در نظر می گیرد.

پذیرش

10 ماه تا تأثیر فوری.

متقاضیان MSBA موفق خواهند بود:

 • مدرک کارشناسی در زمینه کسب و کار، مهندسی، علوم رایانه، ریاضی / آمار و یا اقتصاد
 • توانایی محکم برای مدیریت کسب و کار
 • پس زمینه ای که شامل آموزش کمی و / یا فنی است
 • حداقل Calculus I، Calculus II، و آمار را گرفته اید
 • علاقمند شدید به کار در یک زمینه مرتبط با داده / تجزیه و تحلیل باشد
 • مهارت های ارتباطی قوی و بین فردی و توانایی کار در تیم ها

مهلت درخواست پاییز 2019

106371_Skjermbilde2018-12-09kl.17.03.49.png

 • دانش آموزان Goizueta BBA تشویق به درخواست در دور اول هستند
 • دور دوم اهداف اولویت برای دانشجویان بین المللی است
 • دور سوم مهلت نهایی برای متقاضیان فارغ التحصیل از موسسات بین المللی و برای کسانی که مایل به تحصیل هستند

سریع یادگیری ردیابی

استاد علوم Goizueta در کسب و کار تجزیه و تحلیل شما فراهم می کند مهارت های جدید و دانش انتقادی را از طریق دانشگاهیان دانشگاهی و آموزش مبتنی بر پروژه، و به شما مزیت رقابتی در فقط 10 ماه کوتاه است.

درجه بازرگانی Analogue Goizueta برای توسعه دانشمندان اطلاعات کسب و کار طراحی شده است. این برنامه دانش را از سه حوزه مدیریت، علوم اطلاعاتی و علوم کامپیوتری و آمار کاربردی برای حل مشکلات تجاری به ارمغان می آورد. کلاس ها از هر ماه اوت آغاز می شود و طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد و آموزش های دقیق در زمینه های داده کاوی، یادگیری ماشین، اقتصاد سنجی، پایگاه های اطلاعاتی ارتباطی و ناسال، مین گذاری متن، تجسم داده، طراحی آزمایش ها، بهینه سازی، شبیه سازی، مصرف کننده و رفتار انسان.

یادگیری تجربی یک عنصر اصلی از برنامه MSBA است. شما مشکلات کسب و کار برای شرکت های عضو هیئت مدیره ما و نیز شرکت های دیگر از سراسر طیف verticals را حل کند. شما نه تنها از داده های ارائه شده توسط این شرکت ها استفاده می کنید، بلکه داده های سطح شرکت را با سایر داده های عمومی و اختصاصی از جمله رسانه های اجتماعی ترکیب می کند.

این یک برنامه 10 ماهه است. هیچ تجربه کاری لازم نیست فارغ التحصیلان این برنامه این موقعیت منحصر به فرد را در سازمان هایی که در زمینه کسب و کار، فناوری و داده ها هستند، اشغال می کنند.

به دست آوردن اعتماد به نفس برای تغییر تغییر

Sherrie Liu 18MSBA ماموریت Emory در تجزیه و تحلیل کسب و کار را به عنوان بخشی از مجموعه ویدئویی "Profiles in Success" عنوان می کند.

یک شریک از ابتدا

در مؤسسه مالی Goizueta در تجزیه و تحلیل کسب و کار، حرفه کسب و کار شما در کسب و کار همیشه یک اولویت است. تعهد ما به شما و پیشرفت شغلی شما قبل از اینکه حتی به دانشگاه برسد، شروع می شود. با کمک تیم خدمات حرفه ای MSBA، دفتر برنامه، دانشکده، فارغ التحصیلان و مربیان، شما پس از اتمام تحصیلات خود، آماده پیشرفت حرفه ای خواهید بود.

استراتژی های شغلی برای دانشجویان MSBA

قبل از برنامه

قبل از شروع بوت کاپتان به تجزیه و تحلیل کسب و کار خود، تیم خدمات حرفه ای با دفتر برنامه MSBA همکاری می کند و شما می توانید برنامه ریزی پیشرفت حرفه ای خود را آغاز کنید. شما هر دو خود ارزیابی Birkman و یک بررسی MSBA پیشرفت حرفه ای را کامل خواهد کرد. با هم، این ها بینش های ارزشمندی از نقاط قوت، ضعف، احساسات، اهداف شغلی و انتظارات شما را ارائه می دهند.

از طریق این کشف خود، سفر خود را به تبدیل شدن به یک دانشمند اطلاعات کسب و کار برای عصر دیجیتال آغاز خواهد شد. همزمان، شما اولین پیش نویس تجزیه و تحلیل کسب و کار خود را رونویسی کنید، بنر حرفه ای خود را بنویسید و روند توسعه نام تجاری دیجیتال آنلاین و ePortfolio خود را آغاز کنید.

در طول برنامه

در Goizueta، ما خودمان توانایی خود برای ارائه موفقیت آمیز بی نظیر را برای دانش آموزانمان، نتیجه مستقیم یک رویکرد مشترک به نتایج حرفه ای و ساخته شده در اطراف خود داریم:

 • پشتیبانی حرفه ای خدمات شغلی به زودی و به زودی ارائه می شود
 • یک برنامه درسی تجزیه و تحلیل کسب و کار با مقدمات اصلی کسب و کار و سخت فنی، که دانشجویان بهتر برای بهار، به موقع، مدرسه دانش آموزان آماده، مدرسه مدل استخدام را تسهیل می کند

همکاران شما تمرکز اصلی تیم MSBA Career Services هستند و دسترسی اولیه و منحصر به فرد به منابع آماده سازی حرفه ای خاص را برای مجموعه مهارت های علمی داده های کسب می کنند. با توجه به اینکه عناصر کلیدی توسعه شما از لحاظ طبیعت بسیار فنی هستند مانند توانایی کار در اکوسیستم AWS، آمادگی شغلی شما به طور خاص طراحی شده است تا منعکس کننده این الزامات تجزیه و تحلیل داده ها باشد و شامل تهیه مصاحبه دقیق با بازخورد در زمان واقعی باشد.

با کمک کارشناسان MSBA Career Services، استادان، فارغ التحصیلان و مربیان، شما یک استراتژی شخصی را ایجاد خواهید کرد که شما را به دنبال نقش های تحلیلی کسب و کار هدفمند می برد. هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، برنامه ای روشن برای چگونگی پیشرفت حرفه ای خود، با ابزار و شبکه به شما می دهد.

ما مجموعه ای از خدمات و فرصت ها را برای شما فراهم می کنیم تا بتوانید متناسب شغلی ایده آل خود را شناسایی کنید. این شامل

 • مربی حرفه ای یک نفره
 • مربیگری
 • کارگاه های آموزشی حرفه ای
 • سخنرانان مجازی و مجازی
 • رویدادهای شبکه
 • پانل های حرفه ای
 • شرکت های بازدیدکننده در سایت
 • چالش های داده
 • هکاتون
 • جوامع حرفه ای
 • مصاحبه ها
 • آتلانتا ملاقات انجمن علوم داده

پس از فارغ التحصیلی

پس از فارغ التحصیلی و ترک دانشگاه، هنوز هم از طریق دفتر کار حرفه ای فارغ التحصیلان به مربیگری حرفه ای دسترسی خواهید داشت. تیم MSBA Career Services و Career Services ارائه دهنده پست های شغلی و فرصت هایی برای کل دانش آموختگان ما هستند، که اطمینان از داشتن دسترسی مداوم به شبکه قدرتمند ما است.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2019

درباره این دانشگاه

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... اطلاعات بیشتر

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. اطلاعات محدود