برنامه MS در پاتولوژی زبان و گفتار زبان یک برنامه ملی معتبر با تاریخ طولانی از برتری است. دانش آموزان با دنبال کردن یک درجه آسیب شناختی زبان گفتاری، فرصتی برای کار با محققان در آزمایشگاه های پیشرفته و یادگیری از آسیب شناسان زبان گوگل دارند که تخصصشان تمام زمینه های گفتار و زبان را در طول عمر خود پوشش می دهد. علاوه بر این، محل دانشگاه این امکان را برای دانش آموزان فراهم می کند تا تجربه بالینی در تشخیص و درمان با انواع مختلف جمعیت بالینی داشته باشند. برنامه MS فراهم می کند که دانش و تجربه عملی را از طریق دنباله ای از مطالعات علمی، عمل بالینی و آموزش تحقیق به خوبی انتخاب شده است. دانش آموزان برای حرفه ای حرفه ای در تشخیص و مدیریت افراد با اختلالات گفتاری و زبان آماده می شوند.

دانش آموزان در پاتولوژی زبان گفتاری زبان در طیف گسترده ای از تجربیات تشخیصی و درمان تحت نظارت مستقیم از دانشکده بالینی شرکت می کنند. پس از به دست آوردن حداقل 75 ساعت کارآزمايي باليني در محوطه دانشگاهي در درمانگاه Speech-Language-Hearing Gebbie در گروه (حداقل 50 ساعت براي دانش آموزان كه 25 ساعت ساعت را از دوره كارشناسي خود دريافت مي كنند) دو دانش آموز باليني خارج از محل . این ملاقاتهای فوق لیسانس دانش آموزان را با تجربه کار در زمینه تحت نظارت یک پاتولوژیست زبان گواهی شده گواهی می دهد. قرار دادن شامل مدارس دولتی، برنامه های پیش دبستانی، بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، خانه های پرستاری، کلینیک های خصوصی و برنامه های آموزشی ویژه می باشد.

تکمیل برنامه کارشناسی ارشد، دانشآموزان را برای گواهی بالینی صلاحیت (CCC) از انجمن گفتار و گفتار زبان آمریکایی و مجوز صدور مجوزهای دولتی نیویورک در پاتولوژی زبان گفتاری، فراهم می کند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است الزامات گواهینامه مدرسۀ ایالت ایالت نیویورک را به عنوان معلم دانش آموزانی که دارای معلولیت های گفتاری و زبان هستند، برآورده کنند.

اعتباربخشی

برنامه کارشناسی ارشد علوم در آسیب شناسی گفتار زبان توسط شورای اعتبار دانشگاهی انجمن آمریکایی Speech-Language-Hearing، 2200 Research Boulevard، # 310، Rockville، MD 20850، 800-498-2071 یا 301-296- 5700

پذیرش

پذیرش یک بار در سال برای ورود به سنت اتفاق می افتد. متقاضیان باید از تاریخ 1 ژانویه برای درخواست پذیرش پایمال شدن یک درخواست مشترک را تکمیل کنند.

متقاضیان باید از نمرات GRE، رونویسی کارشناسی و سه توصیه نامه ارائه نمایند. اگر چه حداقل GPA 3.0 است، 3.4 یا بالاتر توصیه می شود که رقابتی باشد. حداقل نمرات GRE برای بررسی عبارتند از: کلامی = 145، کمی = 146، و نوشتن = 3.5. علاوه بر این، دانشجویان بین المللی حداقل باید 105 را در امتحان TOEFL امتحان کنند.

الزامات درجه

برنامه مدرک کارشناسی ارشد برای یک دانش آموز با زمینه ای در اختلالات ارتباطی بین 46 تا 53 اعتبار است و نیاز به حداقل 4 ترم و یک تابستان دارد. دانش آموزان با رشته های کارشناسی غیر از اختلالات ارتباطی نیاز به کارهای اضافی دارند. در طول ترم آخر، تمام دانش آموزان باید یک معاینه جامع و یا تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد. به منظور رعایت استانداردهای ASHA، تمام دانش آموزان باید مدرک تحصیلی در زمینه ریاضیات، علوم، علوم اجتماعی، فرآیندهای ارتباطی اولیه و اختلالات گفتاری / زبان را داشته باشند. اگر یک دانش آموز هیچکدام از این دوره ها را بهعنوان دانشجوی کارشناسی نپذیرید و باید آنها را به عنوان بخشی از برنامه تحصیلات تکمیلی بپذیرید، ممکن است به طول دوره برنامه دانش آموز اضافه شود.

دانش آموز باید با حداقل GPA از 3.0 فارغ التحصیل شود. دانش آموزانی که دارای GPA آکادمیک کمتر از 2.6 در پایان ترم اول در برنامه تحصیلی یا یک آکادمی یا کلینیک GPA کمتر از 3.0 در پایان سال تحصیلی اول، ممکن است درخواست شود برنامه را ترک کنند.

پشتیبانی مالی

همه متقاضیان برای کمک هزینه تحصیلی و فارغ التحصیلات اداری در طول دوره پذیرش در نظر گرفته می شوند.

امکانات

اداره آکادمیک CSD و کلینیک شنوایی سخنرانی زبان Gebbie در خیابان 621 Skytop Road در پردیس جنوبی واقع شده است.

انتقال اعتبار

دانش آموزان می توانند تقاضای انتقال 12 اعتبارات فارغ التحصیل از دانشگاه های دیگر به برنامه کارشناسی ارشد را داشته باشند.

مطالعات نیمه وقت

مطالعات نیمه وقت در برنامه کارشناسی ارشد در دسترس نیست.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Syracuse University - College of Arts and Sciences »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019