توسعه مهارتهایی که برای ایجاد و حفظ یک حرفه موفق با استاد تحقیق در هنر و طراحی نیاز دارید.

با استفاده از ماژول های هنری و طراحی استاد، طرح خود را با برنامه های آموزشی منحصر به فرد خود بسازید.

از تخصص کارکنان تحقیقاتی ما، به علاوه ابزارهای تخصصی، کارگاه ها و فضاها بهره مند شوید.

نوآوری، منعکس کننده و ریسک پذیری - تبدیل به یک کارآزموده، مستقل، تمرین کننده مادام العمر و یادگیرنده می شود.

MRes Art and Design اولین قدم طبیعی برای دستیابی به PhD است و همچنین می تواند مسیر شما برای ایجاد یک محصول یا کار جدید برای بازار باشد.

شما این فرصت را دارید که ایده های جسورانه خود را از محصولات تجاری به نمایشگاه های هنری خوب بدست آورید و درآمد یک مدرک کارشناسی ارشد را بدست آورید.

با استفاده از دانش در خط مقدم رشته، استاد در هنر و طراحی با هدف ارتقاء مهارت های لازم برای توسعه و حفظ حرفه ای موفق به عنوان یک هنرمند، طراح، سازنده و یا صنعت حرفه ای فرهنگی و خلاق است.

بررسی اجمالی

این استاد در هنر و طراحی به شما امکان انعطاف پذیری برای شکل دادن یادگیری شما را در حمایت از یک پروژه مستقل عمده ای که شما تصور و برنامه ریزی کرده اید، ارائه می دهد.

این دوره در نظر گرفته شده است تا از شما حمایت کند تا به یک تمرینکننده تبدیل شوید، که بتواند در محیط کار خلاقانه استراتژیک و هدایت شود.

انجمن MRes دو هفته ای، کارکنان و دانش آموزان را از سراسر دانشکده می برد تا از بازدید از تمرینکنندگان و بحث در مورد موضوعات مربوط به تحقیقات شما.

ساختار دوره

این دوره با تحقیق میان رشته ای آغاز می شود که برای درک شما از رویکردهای مرتبط با جاه طلبی های شما طراحی شده است. این در نظر گرفته شده برای حمایت از شما در طول تحصیلات خود و به کار یا پژوهش بیشتر است.

شما برنامه ریزی، آزمایش و به خطر انداختن در راه هایی که از توسعه به سمت پروژه مستقل اصلی خود حمایت می کنند. بسته به علاقه های خاص شما، از آموزش و یادگیری در دوره های کارشناسی ارشد در دانشکده هنر و طراحی - از جمله سرامیک، تمرین آشپزی، مد و پارچه، هنرهای زیبا و ارتباطات بصری - به شما معرفی دانش آموزان و کارکنان از سراسر مدرسه.

پروژه مستقل کارشناسی ارشد به شما این امکان را میدهد که به طور سیستماتیک و جامع از طریق تکمیل یک کار تحقیقاتی پیچیده، با استانداردهای آگاهی صنعت و با استفاده از برنامههایی که قبلا در برنامه ایجاد کرده اید، کار کنید.

چگونه می توانم ارزیابی کنم؟

برای تست مهارت های در حال توسعه، از تمرین های مختلف استفاده می کنیم. اینها از نمایشگاه کار پروژه شما تا سخنرانی ها و مقالات شفاف محسوب می شوند.

چگونه می توانم تدریس کنم؟

مجموعه ای از سخنرانی ها، مذاکرات و گفتگوها با ایده های تحقیقاتی در ارتباط خواهد بود. شما همچنین می توانید با استفاده از روش های گروهی و فردی، نقد گروهی، تحقیقات خودگردان، کارگاه های تخصصی و سمینارها، گروه های خواندن، سفرهای تحصیلی و برنامه های دیداری و سخنرانی کارکنان، به شما کمک کنید.

فرصت ها

پژوهش

تحقیقات در هنر و طراحی، فرمهای مختلفی از رساله های تئوری بر مبنای نتایج تمرینی مانند نمایشگاه ها، تصویر متحرک و عملکرد انجام می شود.

ما اینجا هستیم تا به شما در دستیابی به اهداف خود کمک کنیم و از برنامه ریزی خود برای دستیابی به نتیجه ای که بهترین اهداف خود را برآورده می کنید، تحقیق بیشتری در مورد تحصیلات دکترا، حرفه ای در صنعت یا کار هنرمند، هنرمند، هنرمند، طراح یا مربی

شما به مجموعه ای از کارکنان تحقیقاتی فعال در زمینه های متنوع مانند هنرهای زیبا، سرامیک، ارتباطات گرافیکی، تصویر، مد، طراحی نساجی، تمرین تعطیلات و تاریخ و تئوری هنر و طراحی دسترسی خواهید داشت.

مدرسه ما به طور مداوم تکامل یافته است، و ما برنامه های هیجان انگیز برای زمینه های جدید از تحقیقات مبتنی بر تمرین، از جمله طراحی و طراحی داخلی است.

سفرهای زمینی

ما پیوندهای رسمی با مؤسسات خارج از کشور داریم و شما می توانید فرصت های زیادی برای شرکت در محدوده سفرهای UK و بین المللی (بسته به ماژول هایی که انتخاب می کنید) داشته باشید. لطفا توجه داشته باشید که ممکن است مجبور باشید برای برخی از این بازدیدکنندهای تحصیلی اختیاری پرداخت کنید.

شغل

تحصیلات بیشتر به سمت یک دکتری یا نظری مبتنی بر نظریه در هنر و طراحی فرصتی روشن را ارائه می دهد، اما این تنها راهی نیست که شما را به عنوان دانشجوی هنر و طراحی MRes باز کند.

در طول دوره، شما توسط همکاران بخش حرفه ای ما با مشاوره خاص طراحی شده برای کمک به شما در جهت ارتقاء آرمان های حرفه ای خود در این زمینه حمایت می شود.

فارغ التحصیلان مدرسه برای تبدیل شدن به طراحان در صنعت، طراحان برند، تصویرگران، هنرمندان زیبا، طراحان پارچه و طراحان، به نام چند نفر را فرا گرفته اند.

هزینه

  • دانش آموزان انگلستان / اتحادیه اروپا تمام وقت - 2019/20 ورود 7995 پوند
  • دانش آموزان انگلستان / اتحادیه اروپا در نیمه وقت - 2019/20 ورود 4،000 پوند
  • دانش آموزان بین المللی تمام وقت - 2019/20 ورود به £ 14،900
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bath Spa University »

آخرین به روز رسانی می 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
14,900 GBP
UK / EU Full Time: £ 7،995 | وقت انگلیس / اتحادیه اروپا: £ 4،000 | تمام وقت بین المللی: £ 14،900