بررسی دوره

MRes in زیست شناسی به شما می دهد آموزش پژوهشی متخصص در گروه های تحقیقاتی کلاس جهانی که در یک یا چند مضمون تحقیق ما در علوم زیست جاسازی شده ، تعبیه شده است. شما در راه دستیابی به صلاحیت تحقیق از تمایز واقعی از امکانات ویژه ما بهره مند خواهید شد.

امکانات تخصصی ما شامل موارد زیر است:

 • یک کشتی تحقیقاتی ساحلی 12.5 میلیون پوند سفارشی طراحی شده است
 • مرکز بی نظیر تحقیقات پایدار آبزیان
 • امکانات محاسبات پیشرفته با ایستگاه های کاری گرافیکی سطح بالا
 • رفتار آزمایشگاهی و امکانات آزمایشگاهی محیط زیست
 • اکولوژی و آزمایشگاههای اختصاصی بوم شناسی مولکولی و غدد درونریز

دوره اول شامل دو ماژول اجباری است که مهارت های اصلی علوم ، دانش در مورد روش های تحقیق و بررسی علمی و یک ماژول را که از طیف وسیعی از کالج علوم انتخاب می شود ، انتخاب می کند. اصطلاحات دوم و سوم توسط پروژه تحقیقاتی اشغال شده است.

شرایط ورود

شرایط ورود به دانشگاه علوم پزشکی MRes یک مدرک افتخار کلاس دوم یا بالاتر در رشته علوم زیستی یا یک موضوع مرتبط است.

از متقاضیان این برنامه معمولاً انتظار می رود حداقل شرایط ورودی ذکر شده در بالا را برآورده سازند. دانشکده / دانشکده این حق را برای خود محفوظ می دارد که مدارک دانشگاهی و مدارک تحصیلی بالاتر را درخواست کند.

تصمیمات مربوط به پذیرش نه تنها مدارک تحصیلی قبلی را مورد توجه قرار می دهد بلکه عواملی از جمله استاندارد خلاصه خلاصه تحقیق / پیشنهاد ارسال شده توسط متقاضی ، عملکرد آنها در مصاحبه (در صورت لزوم) ، شدت رقابت برای مکان های محدود و تجربه حرفه ای مربوطه (در کجا مناسب).

چگونه شما تحت نظارت هستید

در طول یک سال ، شما یک سری از ماژول های تدریس شده را قبل از شروع یک پروژه تحقیقاتی بزرگ تحت هدایت کارمندان خبره متخصص انجام خواهید داد که راهنمای توسعه و پشتیبانی شما از مهارت های تحقیقاتی مستقل ، و منجر به پایان نامه ای نوشته شده به سبک یک مقاله علمی

شرط ولزی

اگر شما یک سخنران ولایی آکادمی اختصاصی ما هستید ، Academi Hywel Teifi برای پشتیبانی از شما در تمام مدت زمان خود در Swansea University . ما به شما پیشنهاد می کنیم:

 • مصاحبه از طریق رسانه ولزی هنگام درخواست مکان.
 • گزینه دریافت مکاتبات شخصی شما به زبان ولزی - ما به زبان دلخواه شما با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد.
 • گزینه ای برای نوشتن و ارسال دوره های امتحانی یا امتحانات خود از طریق مدیا ولایی (حتی اگر انتخاب کرده باشید که به زبان انگلیسی تحصیل کنید) و تمام تلاش شما خواهد شد تا کار خود را به زبان اصلی خود علامت گذاری کنید.
 • یک معلم شخصی ولزگو.
 • پشتیبانی یک به یک برای بهبود مهارت های دانشگاهی زبان ولزی شما.

از سال 2011 ، 40 درصد افزایش یافته است که تعداد دانشجویانی که از طریق Swansea University ولز در Swansea University و داده * TEF ما در طی دو سال گذشته نشان می دهد که دانشجویان متوسط ولسوالی از نظر اشتغال زایی دستاوردهای بالایی دارند (* Swansea University بازگشت Swansea University TEF 2017 و 2018).

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 39 برنامه دیگر ارائه شده توسط Swansea University »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 4, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
19,800 GBP
UK / EU: 4327 GBP. بین المللی: 19،800 GBP. (تمام وقت)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019