بررسی اجمالی

ITP یک برنامه فارغ التحصیلی دو ساله است که در دانشکده هنرهای Tisch در دانشگاه نیویورک قرار دارد و هدف آن کشف استفاده تخیلی از فناوری های ارتباطات است - چگونگی ارتقای، بهبود و لذت و هنر در زندگی مردم.

ITP برای اولین بار پس از فارغ التحصیلی، افراد را برای اولین بار آموزش نمی دهد. ما برای آخرین کارهایمان آموزش می دهیم.

ما فقط بر آموزش مهارت های فنی تمرکز نمی کنیم - برنامه های دیگر برای آن وجود دارد. در عوض، ما بر تفکر انتقادی، اکتشاف خلاق و توانایی یادگیری نحوه یادگیری تمرکز می کنیم. ما درک شکست - تا زمانی که از آن یاد می گیرید. ITP گاهی اوقات به عنوان یک مدرسه هنر برای مهندسان و در عین حال یک مدرسه مهندسی برای هنرمندان توصیف می شود. شاید بهترین راه برای توصیف ما به عنوان یک مرکز برای به تازگی امکان پذیر است.


جزئیات

ITP یک برنامه دو ساله تحصیلی تمام وقت است که منجر به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (MPS) می شود. درجه نیاز به تکمیل حداقل 60 اعتبار فارغ التحصیل در یک ساختار سه لایه دارد. درجه یک درجه پایانی است. ما یک آزمایش آزمایشی است - طبقات جدید به طور مرتب به برنامه درسی اضافه می شوند - دانشجویانی که به این برنامه می پیوندند باید در روحیه این آزمایش شرکت کنند و متوجه شوند که این زمینه جدید را با همتایان خود و دانشکده ITP ایجاد می کنند.

ITP نیز یک برنامه معتبر STEM در نظر گرفته شده است.

این گروه افراد باهوش و پرشور از رشته های مختلف را جمع می کند، آنها را با مهارت و درک مفهومی لازم برای دستکاری رسانه های جدید تحریک می کند و سپس برنامه های کاربردی را که دانشجویان رویای آن را پشتیبانی می کنند، تحریک می کنند. گاهی اوقات به عنوان یک مدرسه هنر برای مهندسان و در عین حال یک مدرسه مهندسی برای هنرمندان توصیف می شود.

واقع در نیویورک، ما دائما جذب بهترین و روشن ترین دانشکده برای هدایت دانش آموزان ما، ساختن ITP یکی از بخش های برتر در عرصه تعاملی است.

نگاهی به آرایه های متنوعی از دوره هایی که ما با اندازه های کوچک کلاس ارائه می دهیم - از عملیات تا تجربه، ما در حال عبور از مرزهای تعامل است.


برنامه تحصیلی

TIER 1 - دوره های پایه

(16 اعتبار)

کلاس های پایه، پایه ای از مهارت های فنی، درک مفهومی و فرآیند خلاقانه را برای پشتیبانی و تسهیل پروژه های دانشجویی فراهم می کند. هر دوره پایه حداقل یک بار در سال ارائه می شود. به طور کلی، انتظار می رود که دانش آموزان این دوره های پایه را قبل از رفتن به سطح دو یا سهماهه تکمیل کنند. شانزده واحد در دوره های پایه برای تکمیل برنامه های تحصیلی مورد نیاز است. با توجه به مطالعات قبلی یا تجربه کاری، برخی از دانش آموزان ممکن است خود را در زمینه ای تحت پوشش یک دوره پایه، در نظر بگیرند. آنها ممکن است به یک مشاور علمی برای اجازه دادن به آن بپردازند. لغو دوره پایه به خودی خود نیازمندی 60 نقطه برای فارغ التحصیلی را کاهش نمی دهد؛ به این معنی است که دانش آموز تعداد مطالعات انتخابی را افزایش می دهد یا دوره های کار میدانی را می گیرد.

TIER 2 - کارگاه و سمینارها

(40 اعتبار)

کلاس های سطح دوم دانش آموزان را با زمینه هایی که در آن تفکر خلاق، حل مسئله و توانایی های فنی را توسعه می دهند، فراهم می کند. برنامه درسی در پاسخ به پیشرفت های جدید در زمینه، منافع دانش آموزان، فرصت هایی برای ارائه تمرین کنندگان جالب به عنوان معلمان و نتایج ترم های قبلی تغییر می کند. این مخلوطی از کلاس های سمینار است که دانشجویان در مورد پیامدهای رسانه های جدید و کلاس های تولیدی که در آن چیزها را انجام می دهند، در مورد آنها صحبت می کنند، درباره آنها صحبت می کنند و آنها را می نویسند. دانش آموزان تشویق می شوند تا تعادل سه کلاس تولید و یک سمینار در هر ترم را حفظ کنند. اگر چه بسیاری از کلاسها برای سالهای زیادی اجرا میشوند، تا حدود 20٪ ممکن است تجربی باشند. از آنجا که شکست یک نتیجه طبیعی آزمایش است، دانش آموزان باید برای ارزیابی نتایج ناخواسته آماده شوند.

دانش آموزان نیز ممکن است برای اعتبار کارآموزی ترتیب دهند. لیست دوره هایی را برای ایده های بیشتر در مورد انواع کلاس هایی که در گذشته اجرا کرده ایم، مشاهده کنید. اکثر کلاس ها 4 امتیاز هستند و دانش آموزان معمولا هر دوره ترم 4 دوره را می گذرانند. چند کلاس 2 امتیاز نیز وجود دارد.

TIER 3 - پروژه ی پایان نامه

(4 اعتبار)

دانش آموزان برای یک سمینار نهایی پروژه ثبت نام می کنند که برای کمک به آنها در تعریف و اجرای پروژه های نهایی خود طراحی شده است. این مجموعه به صورت مجموعه ای از جلسات نقد و ارائه است که در آن جنبه های مختلف پروژه های فردی مورد بحث قرار گرفته است. جلسات نقد ترکیبی از جلسات داخلی (یعنی فقط کلاس) و بررسی توسط منتقدان خارجی مهمان است. انتظار می رود دانش آموزان تکمیل و ارائه یک پایان نامه کامل پایان نامه و اسناد مرتبط با پایان ترم آخر خود را.

درخواست دادن

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط NYU | Tisch »

آخرین به روز رسانی July 30, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
- لطفا از وب سایت NYU Tisch برای تحصیل و هزینه ها بازدید کنید.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
اوت 31, 2021
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 31, 2021