MPA در مدیریت عمومی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این برنامه میان رشته ای تخصص دانشکده جامعه شناسی و سیاست های اجتماعی و دانشکده تجارت دانشگاه لیدز را به شما می آموزد ، به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از ماژول ها را مطالعه کنید که باعث افزایش دانش شما در مورد مدیریت عمومی و تحلیل سیاست در زمینه های مختلف چالش های جهانی و محلی می شود.

این برنامه شما را با مهارت های لازم جهت کسب مقام ارشد در مدیریت دولتی تجهیز می کند. شما می توانید تسلط خود را بر طیف متنوعی از مشکلاتی که متخصصان دولت در شرایط اقتصادی و اجتماعی معاصر با آن روبرو هستند و درک عمیق از ماهیت بحث برانگیز مباحث در سیاست های اجتماعی و عمومی کسب خواهید کرد.

در طول دوره ، شما با چالش ها ، فرصت ها ، درک و رویکردهای مدیریت موضوعاتی از جمله سالخوردگی جمعیت ، شمول اجتماعی ، مهاجرت ، بیکاری ، بهداشت ، نابرابری ، پایداری و تاب آوری آشنا می شوید و به بحث و تبادل نظر می پردازید و از بینش ها و تجربیات عمومی استفاده می کنید. و رهبران بخش سوم از سراسر جهان.

بخش اصلی برنامه عنصر حرفه ای آن است که به شما این امکان را می دهد تا دانش کسب شده خود را در موقعیت های زندگی واقعی از طریق کار پروژه ای که با سازمان های همکار مرتبط است به کار بگیرید. در طول دوره ، شما در معرض طیف گسترده ای از چالش ها ، مسائل و مشکلاتی قرار خواهید گرفت که افراد درگیر در مدیریت دولتی هستند و از شما حمایت می شود تا یک نمونه کار از کارهای پروژه متناسب با منافع شخصی و آرزوهای شغلی خود تهیه کنید.

نکات برجسته

 • دانش خود را در مورد تصمیم گیری ، تحلیل سیاست و اجرای آنها تقویت کنید.
 • بهره مندی از تخصص دو مدرسه: جامعه شناسی و سیاست اجتماعی و دانشکده تجارت دانشگاه لیدز.
 • برای گسترش تخصص خود ، چالش هایی را که در سطح جهانی با آن روبرو هستید در نظر بگیرید.
 • مهارت های لازم برای موقعیت های ارشد در خدمات عمومی در همه بخش ها را تقویت یا تقویت کنید.
 • یک نمونه کار از کار پروژه را کامل کنید که در آن می توانید مهارت ها و ویژگی های پیشرفته ای را که در سراسر برنامه ایجاد شده است به کار بگیرید.

محتوای دوره

در طول دوره ، شما طیف وسیعی از ماژول ها را از سه مدرسه دریافت خواهید کرد. یکی از ماژول های اجباری ، ماژول MPA Project Labs است که نمایانگر عنصر حرفه ای این دوره است که به منظور جایگزینی پایان نامه سنتی طراحی شده است.

آزمایشگاه های پروژه MPA در هر ترم اجرا می شود و به شما فرصتی بی نظیر می دهد تا کار پروژه را بطور مستقل طراحی کنید که با همکاری یک سازمان شریک متصل شده و شما را قادر می سازد از مهارت های پیشرفته و ویژگی های ایجاد شده در برنامه استفاده کنید. این ماژول توسط کارگاههای آموزشی در مورد سناریوهای مدیریت عمومی و چالش توسط رهبران دانشگاهی و سخنرانان میهمان ، از جمله متخصصان و مسئولان با نقشهای مختلف در بخش عمومی و سوم پشتیبانی خواهد شد. کارگاه های آموزشی و تحقیق کار گروهی با محوریت مسئله و نظارت یک به یک پروژه. شما به عمق و وسعت تخصص و مهارتهای ویژه ای که توسط کارفرمایان و نهادهای راه اندازی شده در بخش دولتی کار می کند ، مجهز خواهید شد.

ساختار دوره

لیستی که در زیر نشان داده می شود، نشان دهنده ی ماژول ها / مولفه های مورد مطالعه است و ممکن است از زمان به زمان تغییر کند.

ماژول ها

سال 1

ماژول اجباری

 • تجزیه و تحلیل سیاست های اجتماعی
 • ارزیابی سیاست و برنامه
 • مدیریت عمومی: سیاست ، برنامه ریزی و توسعه در جهانی جهانی شده
 • آزمایشگاه های پروژه MPA

ماژول های اختیاری (انتخاب گزینه های معمولی که در زیر نشان داده شده است)

60 اعتبار از زیر را انتخاب می کنید:

 • ادراک و ارتباط خطر
 • تصمیم گیری مؤثر
 • مدیریت منابع انسانی: چشم انداز بین المللی
 • تصمیم گیری مدیریت پیشرفته
 • سیستم های تفکر و مشاوره
 • درک و مدیریت گروه های موثر و تیم
 • ارتباطات داخلی و مدیریت تغییر
 • گزارشگری مالی و تحلیل
 • روش های کمی تحقیق
 • نابرابری: کشف علل ، پیامدها و مداخلات

125956_pexels-photo-288477.jpegenergepic / Pexels

یادگیری و تدریس

ما از روشهای مختلف تدریس از جمله سخنرانیها ، سمینارها ، سخنرانیها و کارگاههای مهمان از بلندگوهای خارجی ، کار گروهی با محوریت مسئله و بحثهای دانشجویی استفاده می کنیم.

ارزیابی

بسته به ماژول های اختیاری که شما انتخاب می کنید ، روشهای ارزیابی احتمالاً متفاوت خواهند بود. بیشتر ماژولهای تدریس شده ما از طریق کار مکتوب مانند مقاله و گزارش ارزیابی می شوند.

شرایط ورود

یک مدرک لیسانس (Hons) با معادل 2: 1 یا غیر بریتانیا در علوم اجتماعی ، علوم انسانی یا رشته مربوطه به علاوه دو سال سابقه کار در یک حوزه مربوطه.

الزامات زبان انگلیسی

IELTS 6.5 به طور کلی، با کمتر از 6.0 در هر جزء.

انگلیسی خود را بهبود بخشد

دانشجویان بین المللی که نیاز به زبان انگلیسی برای این برنامه را برآورده نکنند، ممکن است بتوانند دوره پیش دانشگاهی خود را پس از تحصیل در انگلستان مطالعه کنند تا به بهبود سطح زبان انگلیسی کمک کنند.

این دوره قبل از جلسه با مسیر پیشرفتی به برنامه تحصیلی شما طراحی شده است و شما انگلیسی انگلیسی را در زمینه موضوع خود خواهید آموخت.

نحوه درخواست

مهلت درخواست

 • بین المللی - 30 ژوئن
 • انگلیس / اتحادیه اروپا - 31 ژوئیه

اگر قصد درخواست سرمایه گذاری را دارید ، باید حداقل یک ماه قبل از هر مهلت بورس تحصیلی خاص ، محلی را برای دوره انتخابی خود ارائه دهید.

هزینه ها

برای آخرین اطلاعات هزینه به وب سایت ما مراجعه کنید.

فرصت های شغلی

MPA به عنوان واجد شرایط اصلی كیفیت حرفه ای برای كسانی كه مایل به پیگیری یا پیشرفت بیشتر در زمینه خدمات عمومی هستند ، شناخته می شود. چشم اندازها و فرصتهای جهانی برای به کارگیری دانش شما در این دوره شما را به تفکر انتقادی و مهارتهای حرفه ای مورد نیاز برای یک حرفه موفق و تأثیرگذار مجهز می کند.

فارغ التحصیلان این برنامه احتمالاً در ادارات دولتی ، بخش سوم و سازمان های غیر دولتی چند ملیتی مشغول به کار هستند. علاوه بر این ، فارغ التحصیلان ممکن است وارد بخش خصوصی شوند و از شرکتهایی که با این مناطق همکاری نزدیک دارند ، استفاده کنند.

پشتیبانی حرفه ای

ما را تشویق می کنیم که از روز اول برای حرفه خود آماده شوید. این یکی از دلایلی است که فارغ التحصیلان لیدز به دنبال کارفرمایان هستند.

مرکز حرفه ای و کارکنان در دانشکده شما، طیف وسیعی از کمک و مشاوره را برای کمک به برنامه ریزی حرفه ای و تصمیم گیری های آگاهانه در طول راه، حتی پس از فارغ التحصیلی، ارائه می دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. اطلاعات محدود