MM در فناوری موسیقی

عمومی

شرح برنامه

126529_11-0686_NYU_169.jpg

یکپارچه سازی مهارت های موسیقی و فنی

برای یک کار موفق یا تحصیل در مقطع دکترا در زمینه هایی مانند مهندسی صدا ، تولید و تولید پس از تولید ، ویرایش صدا برای فیلم و چندرسانه ای ، مسترینگ صدا ، پردازش سیگنال ، آکوستیک ، انفورماتیک موسیقی و صدا بازی آماده شوید. شما با رهبران صنعت تحصیل خواهید کرد ، این فرصت را دارید که در استودیوهای بزرگ ضبط و شرکتهای رسانه ای در پایتخت صنعت موسیقی کار کنید و مهارت خود را در یک محیط آکادمیک ایجاد کنید که یادگیری را با آزمایش خلاق ترغیب می کند.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

  • مهارت های موسیقی و فنی را ادغام کنید.
  • در کلیه زمینه های فناوری موسیقی و تخصص تخصصی در زمینه تمرکز فناوری موسیقی ، پایه و اساس محکمی کسب کنید.
  • با همکاری با برنامه های NYU Performance and Composition ، روابط جدیدی را بین رویکردهای تجربی و سنتی به موسیقی تجربه کنید.
  • با یادگیری از طریق آزمایش خلاق ، مهارت خود را توسعه دهید.
  • نشان دادن شایستگی در ارائه شفاهی عمومی از کارهای هنری و علمی آنها.

دوره های اصلی و انتخابی

برنامه تحصیلی 40-45 نقطه ای شامل کلاس های اصلی در آکوستیک موسیقی پیشرفته ، ترکیب موسیقی پیشرفته رایانه ، نظریه سیگنال دیجیتال ، پردازش صوتی دیجیتال و کلاس های انتخابی است. شما همچنین موظف هستید یک کلاس موسیقی را که شامل کارایی است ، مثلاً یک دوره گروه موسیقی ، انجام دهید و پایان نامه کارشناسی ارشد را تکمیل و دفاع کنید.

مناطق تمرکز

شما می توانید مطالعات خود را روی زمینه هایی از قبیل ضبط و تولید ، پخش صوتی بازی ، صدا و پردازش سیگنال ، ادراک موسیقی و شناخت ، موسیقی الکترونیکی و رایانه ای یا امتیاز دهی برای فیلم و چند رسانه ای متمرکز کنید.

فرصتهای یادگیری دستی

شما می توانید در استودیوهای بزرگ ضبط نیویورک ، شرکت های رسانه ای و سالن های اجرا از جمله سونی موسیقی ، سالن موسیقی رادیو سیتی ، بردلند و اپرا متروپولیتن کارورزی کنید. کارآموزی اغلب به فرصتهای شغلی دائمی منجر شده است.

گزینه دو درجه

به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد ، شما می توانید مدرک خود را ارتقاء داده و یک گواهی پیشرفته در مطالعات Tonmeister کسب کنید.

مزایای برنامه برای دانشجویان بین المللی

اگر دانشجوی بین المللی باشید ، ممکن است بعد از فارغ التحصیلی برای مدت طولانی در ایالات متحده مشغول به کار شوید. اکثر دانشجویانی که در ویزاهای F-1 مشغول به تحصیل هستند ، برای 12 ماه مجاز به آموزش عملی اختیاری (OPT) مجوز کار خارج از دانشگاه خواهند بود. دانشجویان F-1 در برنامه ما ممکن است واجد شرایط پسوند OPT STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی یا ریاضیات) باشند که به شما امکان می دهد زمان خود را در ایالات متحده تمدید کنید تا در کل 36 ماه تجربه کار مرتبط با درجه را دنبال کنید. 3 سال.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود