MM در عملکرد ساز جاز

عمومی

شرح برنامه

126527_11-0590_NYU_182.jpg

در صحنه جهانی امروز جاز شوید

این استاد برنامه موسیقی که در یکی از مراکز جهانی موسیقی جاز واقع شده است ، ترکیبی از آموزش عملکرد پیشرفته ، آموزش موسیقی ساز و برنامه های درسی دانشگاهی مرتبط با فرصت های بی نظیر در صنعت موسیقی است. شما بطور هفتگی در سالن های موسیقی علامت گذاری اجرا می کنید ، به صورت یک به یک با دانشکده معتبر بین المللی ما تحصیل می کنید ، در کارآفرینی تحت عنوان مربیگری شرکت می کنید و یک حرفه ای حرفه ای در صنعت نوین موسیقی جاز ایجاد خواهید کرد.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

برنامه ما در تلاش است تا بعد از تجربه‌های واقعی زندگی دانشکده هنرمند ما ، محیطی را ایجاد کند که الگوبرداری شود. به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی ،

  • به یک سطح عالی از عملکرد دسترسی پیدا کنید که باعث شود شما بتوانید وارد حوزه حرفه ای عملکرد جاز شوید - مهارت های ابزار فنی را می سازید ، یاد می گیرید که چگونه روان با زبان جاز صحبت کنید و صدای و بیان موسیقی شخصی خود را توسعه دهید.
  • پایه و اساس زیبایی شناسی موسیقی ، تئوری و ادبیات و تحقیقات را بدست آورید.
  • دوره های انتخابی کامل را بر اساس اهداف شغلی خود ، از جمله فن آوری موسیقی ، به ثمر رساندن فیلم ، تاریخ موسیقی ، مطالعات موسیقی جاز و تجارت موسیقی انجام دهید.

علاوه بر برنامه MM ، ما همچنین یک مدرک فوق لیسانس هنرمند کارشناسی ارشد در اجرای سازهای جاز را ارائه می دهیم.

چگونه یاد خواهید گرفت

دوره های اصلی و انتخابی

برنامه تحصیلی شامل 36 امتیاز (اعتبار) است که 18 مورد از این دوره های اصلی مانند آموزش خصوصی ، گروه موسیقی ، تنظیم جاز / ارکستراسیون و سایر دوره های موسیقی جاز انتخاب می شود. 18 باقی مانده در دوره های انتخابی هستند. با نیمی از اعتبارات درج شده به عنوان مطالعه انتخابی ، می توانید برنامه درسی خود را به سمت علاقه های خاص و اهداف موسیقی خود تنظیم کنید.

یک دوره آموزشی انعطاف پذیر

شما می توانید یک دوره از مطالعه خصوصی را طراحی کنید که شامل دو درس خصوصی در هر ترم باشد ، با تمرکز بر منطقه مورد نظر خود را برای تحصیل و همچنین یک درس متوسطه دوم که از درون بخش موسیقی انتخاب شده است. از میان سبک های موسیقی مانند bebop ، جاز رایگان ، جریان سوم ، فیوژن و موسیقی جهان به عنوان نقطه شروع در پیشرفت هنری فردی خود انتخاب کنید.

فرصت های کاری

شما به عنوان یک دانشجوی فارغ التحصیل برنامه ما ، از طریق 40 گروه موسیقی جاز ما ، تمرین و تمرین های فشرده اعم از دانشگاه و خارج از دانشگاه را خواهید داشت. از طریق تعامل با امتیاز دهی فیلم ، فناوری موسیقی ، و برنامه های تجارت موسیقی. و در برخی از بزرگترین سالن های موسیقی جاز دنیا ، مانند Birdland و Blue Note. دانشکده ما به طور مرتب از دانشجویان فارغ التحصیل به عنوان جانشین و حتی اعضای دائمی گروههای حرفه ای در سراسر شهر نیویورک دعوت می کند.

جایی که درجه شما می تواند شما را ببرد

  • رهبر و مجری صنعت موسیقی
  • دانشکده یا استاد دانشگاه ، محقق یا مدیر
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود