MM در تئوری موسیقی و آهنگسازی

عمومی

شرح برنامه

126549_FilmScoring_Front.jpg

ترکیب موسیقی و فرصت های عملکرد در یک مجموعه مانند هنرستان

مهارت های خود را به عنوان یک آهنگساز موسیقی در یک هنرستان مانند محیط در این استاد یک برنامه موسیقی توسعه دهید ، با همکاری نزدیک با دانشکده آهنگسازان شناخته شده بین المللی. در ترکیب بندی سنتی ، ترکیب الکترونیکی یا آهنگسازی برای فیلم یا تئاتر موسیقی تخصص دارید. شما با همکاری آهنگسازان ، نوازندگان و سایر هنرمندان در NYU و در سراسر شهر نیویورک به طور جدی در اجرای کار خود شرکت خواهید کرد.

تمرکز در امتیاز دهی برای فیلم و چندرسانه ای و ترانه سرا نیز موجود است.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت

  • چگونه قطعه هایی از طراحی خود را تهیه کنید.
  • نحوه انتخاب بهترین شیوه های لازم برای حرفه خود در ترکیب موسیقی.
  • نحوه ادغام رقصندگان ، هنرمندان تجسمی ، نویسندگان ، فیلمسازان و سایر دانشمندان سایر زمینه ها در کارهای خودتان.
  • مهارت های موسیقی ، فنی و بین فردی از طریق غوطه وری در حرفه - شما در معرض دید متخصصان ، انجمن ها و تنظیمات صنعت قرار خواهید گرفت.
  • تحقیقات موسیقی.
  • تاریخ و ادبیات موسیقی.
  • تئوری موسیقی.

این برنامه نیاز به تکمیل حداقل 36 امتیاز یا اعتبار دارد. قبل از شروع ، آزمون های ارزیابی را در تئوری موسیقی ، مهارت های شنیداری و تاریخ موسیقی می گذرانید.

علاوه بر برنامه MM ، ما یک گواهینامه پیشرفته Post-Master نیز ارائه می دهیم: مطالعات حرفه ای در موسیقی.

چگونه یاد خواهید گرفت

دوره های اصلی و انتخابی

برنامه مطالعه 36 نقطه ای شامل 6 نکته در زمینه تحقیق موسیقی و تاریخ / ادبیات موسیقی است. 17 امتیاز در زمینه موسیقی ، از جمله تحصیل خصوصی با دانشکده ما ، تمرین عملکرد ، انجمن آهنگسازان NYU ، و سمینار در ترکیب. و 10 امتیاز از دوره های انتخابی ، به شما امکان می دهد برنامه های درسی خود را متناسب با علایق و اهداف موسیقی خاص خود تنظیم کنید. دوره های انتخابی شامل امتیاز دهی برای فیلم و چندرسانه ای ، اجرای پیشرفته ابزار و موسیقی پیشرفته رایانه: سنتز و آهنگسازی است.

فرصت های عملکرد برای کار خود

به عنوان یک دانش آموز در این برنامه ، شما به طور فعال در برنامه ریزی و اجرای آثار خود ، در کنسرت ها و خوانش های گروه های عملکرد NYU در محل اقامت ، گروه های اجرای مدرسه و همچنین گروه های مجلسی که بطور ویژه برای کنسرت های آهنگسازی خاص استخدام شده اند ، شرکت خواهید کرد. فرصت های بی شماری برای همکاری با مجریان ، رقصندگان ، بازیگران و برنامه های چندرسانه ای خواهید داشت. در بخش ما همکاری های بسیار فعالی با برنامه های موسیقی موسیقی ، مطالعات جاز و برنامه های سازنده و خوانندگی انجام می شود. علاوه بر این ، ما با نوازندگان و سایر هنرمندان شهر نیویورک همکاری بسیار فعالی داریم.

انجمن آهنگسازان

از طریق انجمن هفتگی آهنگسازان بخش ما ، شما می توانید با آهنگسازان و نوازندگان مشهور جهان ملاقات و همکاری کنید ، دو ویترین دانشجویی را در هر ترم آماده کرده و در نکات برجسته در فصل کنسرت موسیقی جدید نیویورک شرکت کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change.

NYU Steinhardt's one-of-a-kind integration of education, health, the arts, and media studies puts us at the heart of a movement: education for social change. اطلاعات محدود